Gönderen Konu: MEDEKS 5000 GREFT SAC EKİMİ SONUCLARİ  (Okunma sayısı 63577 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: MEDEKS 5000 KOK SAC EKİMİ SONUCLARİ
« Yanıtla #60 : 08 Ocak 2017, 13:13:17 »
Bahsettigim yağları kafana sürmende herhangi bir sakınca Yok. Saçlara pek fayda sağlayacağı kanaatinde değilim Dakar saç derindeki hasarların daha çabuk toparlamasında fayda sağlayabilir

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 08 Ocak 2017, 14:01:06 »
Hayirli olsun.  Basliginizdan belli olmadigi icin paylasiminizi tamamen bir tesaduf neticesinde actim.  FUT ustune FUE revizyon meseleyi daha ozellikli bir hale getiriyor.  Baslikta da belli olmasi bu konuda paylasim arayanlar icin kolaylik olurdu.  5.000 kok demissiniz ama 5.000 greft diye anlamamiz gerek sanirim.  Bu kadar genis bir alani kaplamaya yetmis olmasindan da 5 bin kok degil greft oldugu belli zaten.  FUT ekim sonrasi sacinizi fazlaca kaybetmeniz sizin sanssizliginiz olmus iken donor bolgenizin guclu yapisi ise sansiniz olmus diyebiliriz.  5.000 greft cok ciddi bir rakam ve o miktari bir seferde almak bence risk.  Bu anlamda kotu bir sonucla karsilasmamis olmaniza cok sevindim.  Bu iste iyiye gitmeye calisirken insanlarin elindeki iyiyi ellerinden alan sorumsuz kisiler de var. O kisileri ve kotu sonuclari gordukten sonra benim kendi adima   FUT ustune revizyon operasyonumda en buyuk hedefim su idi. : kafamin ustu zaten kotu... Bari arkasini da kotuye cevirmeden bu isten yeni bir hasar almadan cikmak. . Bu ilk adim benim operasyonumda basarildi.  Yani donor bolgeyi bozmadik.  Ustleri ise yola ciktigimiz goruntuye nazaran daha iyi bir hale getirdik gibi geliyor bana.  Girdugum kadariyla siz de bu konuda yani donor alanda bir kalici hasar almadan cikmissiniz.  Bu cok onemli birsey.  Tibbin ana ilkesidir cunku... Herseyden once yeni bir zarara sebep olamak.  Diger tarafta Tepeler onler bence gayet guzel duruyor. .  Her vakayi kendi icinde degerlendirmek buyuk mucizeler beklememek gerek.  Orasi da yogun burasi da yogun her yer dolu olsun herkes ister de.. Kaynagin da belli bir rakamdan fazlasini vermeyecegi de baska bir gercek.  Son olarak size  "ben FUT USTUNE FUE YAPTIRACAK KADAR BILINCSIZ BIRI DEGILIM"  diye yorumda bulunacak kisiler bile cikabilir aldirmayin. Fue nin turkiyede 1800 lerden beri yaygin oldugunu zannedenler de var buralarda.  :)  bol sacli gunlere.
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2017, 14:09:36 Gönderen: serhanizmir »
Serhanizmir

aslan061980

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 08 Ocak 2017, 14:42:00 »
Merhaba serhanizmir evet başligi yanlis acmisim dediginiz gibi acsam belki baskalarinin dikkatini cekme acisindan daha faydali olabiirdi. Degistiriliyormu baslik onu bilmiyorum. Evet kok degilde 5100 greft . fut ekiminden sonra kalan saclarimda dokuldu ve onde kalan saclar direk ekim yapildigini belli ediyordu. Ben aslinda bu kotu goruntu gitsin diye ektirdim. Hani sadece onde degilde komple olsaydi yine seyrek olsaydi ektirmezdim ama resimlwre baktiysaniz sadece onde ekilen saclar var onlarda duzensi acisiz ve kotu gorunuyordu.evet aciklik fazlaydi 5100 greft ekildi ben o ilk igne acisindan baska bir aci yasamadim. Doner bolgemde baya bi topladi 1-2 aya tamamen duzelir diye bekliyorum. Yani simdiye kadar olumsuz bir durum olmadi yeni ekilen saclar cikarsa beni tatmin edee diye dusunuyorum ins cikar cok da dikkat ettim bi zarar gwlmesin diye artik bekleyip gorecegiz. Bu benim son kursunumdu diye dusunuyorum olmazsa doner bi ekime daha izin vermez bence . iyi dilekleriniz icin tsk ederim . siz ne zman nerde yaptirdiniz ilk ve son resimleriniz varmi. İyi gunler

aslan061980

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 08 Ocak 2017, 14:46:41 »
5000 kok bir seferde alinmasi risk derken doner alani icin mi risk yoksa ekim alani icinmi risk ve ne gibi sakincalari olabilirdi. Ben bi sikinti yasamadim ama bu risk saclarin cikmamasi acisindan bi risk dogurur muki.

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: MEDEKS 5000 GREFT SAC EKİMİ SONUCLARİ
« Yanıtla #64 : 08 Ocak 2017, 22:18:38 »
Alinan bolge icin risk olarak giruyorum kendimce... O da ozel bilgim oldugundan degil... Algida secicilik gibi dusun... Gizumun onune donor alani bizulan insanlar geliyor hep.  Yukarda da dedim ya ben zaten kafasinda sorun olan insanlarin basina bir de sorun olmayan bolgelerde bile yeni sorunlar eklenmesi olayina cok bozuluyorum.  Inan 2 bin greft alip aldigi yeri kel birakan yerler bile var. (bir genc delikanli biraz da benim etkimle oyle bir yerden en azindan gidip verdigi butun parayi geri almayi basardi.) . Yani velhasil ben donor alan icin demistim ama sen o konuda cok iyi durumdasin su anda.  Endise edecek bisey yok.  Sorduklarin benim kendi forumumda var.  Benim forum basligim FUT USTUNE FUE REVIZYON. Falan diye kelimeler iceriyor. Gozatmak istersen.
Serhanizmir

aslan061980

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 08 Ocak 2017, 22:36:53 »
Evet sayfaniza baktim sizin benden iki artiniz var. Bitincisi ilk fut ekiminizde baya sac ekilmis yani benimkine gore buda ikinci ekim icin size arti olarak yansiyacak bence. Bir de fut iziniz benimkine gore daha az belli oluyor. Nerdeyse 1 ayda kapanmis durumda buda guzel bisey. İns sizde istediginiz gibi bir sonuc alirsiniz . gercekten zor bir surec biliyorum cunku ayni sureci yasadik. Aslnda tek pismanligim bu ensemdeki iz keske o iz hic olmasaydi. Ama artik o ize yapacak bisey yok. Aceba sizce oraya ekim olsa iyi bi sonuc alabilirmiyim. Cogu yer bna olmaz tutmaz ekilenin yarisi cikar falan dediler sizin bilginiz var mi.

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 08 Ocak 2017, 22:46:48 »
Berberimiz elinden geleni yapip oraya en uygun trasi uygulayacak.  Ben de sordugumda oraya ekim yapmaya deymeyecegine dair aciklama aldim.  Saclar toparlanip uzayinca cok da bariz bir goruntu kalmaz diye umuyirum hem sizin hem benim icin. 
Serhanizmir

aslan061980

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 08 Ocak 2017, 23:48:15 »
Evet haklisiniz artik o kismi uzun birakacagiz. Bi ara sac dovmesi dusundum ama 3-5 yil sonra gidiyormus ve sadece o cizgiye 500-750 tl para istediler. Bende bosver dwdim.

aslan061980

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 10 Ocak 2017, 21:46:26 »
Bu arada daha once on taraflarra futla ekim yapilmisti. Bu ekim yapilan saclarimin yarsi cikti yarisi suan yok uzamadi cikmadida aceba bu saclar zarar mi gordu cikmayacakm mi. Yoksa onlarda mi ekilen salar gibi gec mi cikacak. Ekim yaparken bana o eski saclarini biz yokmu gibi ekim yapacagiz demislerdi. Aceba zararmi verdiler.Ben bisey anlamadim bu sekilde bisey yasayan var mi.

aslan061980

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 11 Ocak 2017, 10:58:00 »
32. Gun sacim baya dokuldu. Eski saclarimdada azalma var ins heri cikarlar.

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 11 Ocak 2017, 18:25:54 »
Fut la ekilenler degil de fut haricinde kafanda olan ince teller dokulmustur.  Zamanla onlar da geri gelir.  Simdi gorsel acidan en keyifsiz gececek bir 3 ay seni bekliyor.  Ben hic kafayi takmadim hic evham yapmadim.  Sen de yap sabreden dervis muradina ermis. :)
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2017, 16:41:15 Gönderen: serhanizmir »
Serhanizmir

aslan061980

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 11 Ocak 2017, 18:52:18 »
İns dediginiz gibidir. Ama benim on tarafta sadece futl ekilenler vardi onlarda azalma oldu. Dediginiz gibi belki zarar gormustur kendini toplayip yenisen uzamaya baslar. Evet gercekten cok sikici bir surec ins sonu iyi olur bekleyipgorecegiz bklim. Tsk ederim

aslan061980

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 14 Ocak 2017, 18:33:00 »
Benim sok dokulmem ortalama 20.gun gibi basladi ve35. Gun oldu nerdeyse cogu dokuldu ve suan durdu gibi. Benim sok dokulmem cabuk mu bitti aceba. Cikislarda erken baslar miki. Burda okuyorum bazi arkadaslarin 50-60gun anca bitiyor.

aslan061980

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 20 Ocak 2017, 12:41:08 »
Bugun 40. Gun ve sok dokulme tamam bitti felaket bir kasinti basladi. Birde 40 gun oldu eski ekim olan ondeki saclarimin yarisi cikmadi bu normal mi cikarmi. Fut ile ekim olan saclarimin yarisi cikmadi.

aslan061980

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 20 Ocak 2017, 14:23:35 »
Burdaki ondeki saclarin hepsi cikmadi.

Facebook Twitter Instagram