Gönderen Konu: EssilaHair - Kadir Oz Kasim 2019  (Okunma sayısı 11238 defa)

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Ynt: EssilaHair - Kadir Oz Kasim 2019
« Yanıtla #90 : 28 Mayıs 2021, 15:28:33 »
Hocam harika bir sonuç olmuş, saç yakışmış gerçekten, aynı zamanda doğallık olarak ta çok başarılı, güle güle tara saçlarını.. |-onayisareti-| (^_^)

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #91 : 28 Mayıs 2021, 16:38:53 »
harika sonuç aynı şekilde saygı duyduğum zeki olduğunu düşündüğüm yazarlardansınız forumda  sizin adınıza çok mutlu oldum çok yakışmış zaten çokta yakışıklıymışsınız
Cok tesekkur ederim kardesim darisi burda bulunan butun dostlarin basina.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #92 : 28 Mayıs 2021, 16:41:08 »
Hocam harika bir sonuç olmuş, saç yakışmış gerçekten, aynı zamanda doğallık olarak ta çok başarılı, güle güle tara saçlarını.. |-onayisareti-| (^_^)
Tesekkurler kardesim.
Dogallik konusunu ben Koray hocaya borcluyum. On cizgim malesef zigzag gibiydi ilk ekimde. Koray hoca sagolsun on cizgiye ayri birsey katti ve butun bir goruntuyu farkli bir boyuta tasidi. Dedigim gibi beni tanimayanlari sacimin ekim olduguna inandiramiyorum

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #93 : 28 Mayıs 2021, 17:02:51 »
Abi Cidden çok iyi ya. Ben çok aşırı beğendim hem çok iyi duruyor hem de fazlasıyla doğal.
Ama saçın yanlarını kestirirsen eğer çok daha iyi duracağı kanaatindeyim.
Donör sırıttığı icin mi uzun tutuyorsun yoksa tarz olarak mı?
Eğer yanlar kısa üstler uzun durursa çok daha yakışır diye düşünüyorum.

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 28 Mayıs 2021, 18:15:34 »
Tesekkurler kardesim.
Dogallik konusunu ben Koray hocaya borcluyum. On cizgim malesef zigzag gibiydi ilk ekimde. Koray hoca sagolsun on cizgiye ayri birsey katti ve butun bir goruntuyu farkli bir boyuta tasidi. Dedigim gibi beni tanimayanlari sacimin ekim olduguna inandiramiyorum

Abi koray hoca derken? Bu ekimi kim yaptı ? Kafam karıştı şimdi

Bu ekimi koray hoca yaptıysa ama şu an konuyu inceleyenler Kadir öz yaptı sanıyor öyle ise bu çok tehlikeli bir durum olur bunları  ilk ekimin sonucuna kadar silip ayrı konu açmalısın.

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #95 : 28 Mayıs 2021, 18:20:04 »
Benimde kafam karıştı bu ekimi ben koray hoca olarak bilmiyordum bu gerçekten tehlikeli bir durum olur hocam. Bu ekimi kadir öz yaptı sanıp ektirmeye gidenler olur.

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #96 : 28 Mayıs 2021, 18:23:03 »
Nasıl yani bu ekim simdi koray hocaya mı ait  neden ayrı bir konu açmadın hocam bu çok sakat durum olur gerçekten.

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #97 : 28 Mayıs 2021, 18:26:10 »
Ahha bende aynı asmed gibi sonuç almışlar içimden dedim abi simdi kafam karıştı benim de

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #98 : 28 Mayıs 2021, 18:29:25 »
Arkadaşlar 16 Ağustos 2020 tarihinde ilk Ekimin son halini paylaşmış , zaten belirtmiş Koray hocaya sıklaştırma yaptırdığını.
4. Sayfada.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 28 Mayıs 2021, 18:29:44 »
Evet sakat oldu bu durum insanlar konuyu inceliyor ve koray hoca nın ektiğini bilmiyor bu sonuç şu an kadir öz ün sonucu gibi duruyor.  sen yeni konu aç en iyisi dostum yoksa bilmeden gidebilir birileri bu sonuca göre.
Global Moderator

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #100 : 28 Mayıs 2021, 18:31:29 »
Arkadaşlar 16 Ağustos 2020 tarihinde ilk Ekimin son halini paylaşmış , zaten belirtmiş Koray hocaya sıklaştırma yaptırdığını.
4. Sayfada.

Valla ben bilmiyordum mesala başlık sonrası pek tüm yazılanları okumadan karar verenler olabilir.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #101 : 28 Mayıs 2021, 18:34:43 »
Valla ben bilmiyordum mesala başlık sonrası pek tüm yazılanları okumadan karar verenler olabilir.

Ben o dönem de konuyu takipte olduğum icin açıkcası pek karıştırmadım kimin ektiğini vs. Ama baya bi karıştıran olunca düşündüm de cidden biraz öyle karışık durmuş, yanlış anlaşılmalara açık bi durum.
Konuları detaylıca okumak lazım işte bu yüzden. İyi araştırmak lazım.

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #102 : 28 Mayıs 2021, 18:39:51 »
Ben o dönem de konuyu takipte olduğum icin açıkcası pek karıştırmadım kimin ektiğini vs. Ama baya bi karıştıran olunca düşündüm de cidden biraz öyle karışık durmuş, yanlış anlaşılmalara açık bi durum.
Konuları detaylıca okumak lazım işte bu yüzden. İyi araştırmak lazım.

Koray Hocanın yaptığı operasyon’nun resimleride yok bulamadım ben yani ekim ve bu sayfaya kadar o ekimin sonucu gibi duruyor konu bence düzeltilmeli.

Konuları detaylı okuyorum da genelde ama hiç böyle bir durum olmadı ki bu forumda ekimci değişirse konuda değişir. 2 operasyon resimleri de yok baskan.

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #103 : 28 Mayıs 2021, 18:44:49 »
Bende şaşırdım şimdi bakıyorum en başından konuya yanıltır insanları bu şekilde.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #104 : 28 Mayıs 2021, 19:14:11 »
Arkadaslar haklisiniz. Ilk ekimi yaptirdiktan sonra gecen yil August ayinda Koray Hoca’ya bir duzetme ekimi yaptirdim.
Ama onu onceki ekim sonunda belirtmistim.
Pandemi dolayisi ile Turkiye’deki tatil uzayinca paylasim yapamadim, sonra dondum ve yine yogunluktan birkac ay gecti ve ben de artik zaman aldigi icin paylasmayi dogru bulmadim ama belirttim ikinci ekimi yaptirdigimi.
Onur kardesim istersen basliga Koray Hocayi da ekle. Yani nasil uygun gorurseniz.
Yaptigim iki ekimden de cok memnunum ama dogallik konusunda kesinlikle Koray Hoca’ya cok sey borcluyum.
Bundan sonra konuya bakanlar umarim bu yazdigimi gorurler veya Onur kardesim duzetmeyi yapar baslikta.

Facebook Twitter Instagram