Gönderen Konu: Saç diplerinde kaşıntı ve kepek gibi beyaz tortu Hk.  (Okunma sayısı 2809 defa)

_CHN_

• Yeni üye
  • *
  Arkadaşlar merhaba. 1.5 sene önce saç ekimi yaptırmıştım. Özellikle son 4 aydır saç dökülmesi, kaşıntı ve saç diplerinde elime beyaz birikinti, tortu (kepek gibi) bir şeyler geliyor. Sışardan bakınca kepek sorunu belli olmuyor. Dermetoloğa gösterdim saç sağlığında bir problem yok dendi. Dökülme için Xpecia verdi geçti. Kaşıntı ve kepekle pek ilgilenmedi. İzmir çevresinde önerebileceğiniz iyi bir doktor var mı? Benim gibi böyle bir durumla karşılaşan yada yaşayanlar yardımcı olursa sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç diplerinde kaşıntı ve kepek gibi beyaz tortu Hk.
« Yanıtla #1 : 23 Ocak 2020, 14:56:39 »
haftada 2 kere konozol şampuan kullana bılırsın
Global Moderator

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 15 Şubat 2020, 21:36:36 »
  Arkadaşlar merhaba. 1.5 sene önce saç ekimi yaptırmıştım. Özellikle son 4 aydır saç dökülmesi, kaşıntı ve saç diplerinde elime beyaz birikinti, tortu (kepek gibi) bir şeyler geliyor. Sışardan bakınca kepek sorunu belli olmuyor. Dermetoloğa gösterdim saç sağlığında bir problem yok dendi. Dökülme için Xpecia verdi geçti. Kaşıntı ve kepekle pek ilgilenmedi. İzmir çevresinde önerebileceğiniz iyi bir doktor var mı? Benim gibi böyle bir durumla karşılaşan yada yaşayanlar yardımcı olursa sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum.

Seboreik dermatit olma ihtimalin yüksek hocam, Ketoral ya Konazol kullanmanı tavsiye ederim.

yazıcıoqlu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Şubat 2020, 00:48:51 »
Domates, portakal ve sarimsak kasinti yapıyor .

Facebook Twitter Instagram