Gönderen Konu: Murat kucuktasmi yoksa lifehairankarami  (Okunma sayısı 1245 defa)

Erencan

• Jr. Member
  • **
Murat kucuktasmi yoksa lifehairankarami
« : 23 Ocak 2020, 11:42:12 »
Arkadaşlar merhaba saç ekimi yaptıracağım özellikle bu aralar 32 yaşındayım ve alan iyice açıldı. Ben Bursa'da yaşıyorum internetten araştırmalarım sonucu murat hocayı bulmuştum. Lakin bu forumda iyice inceleyince murat hocaya gidip mutsuz olup lifehairankara ya gidip düzeltme yapan arkadaşlar olduğunu ve mutlu olduğunu gordum. Birde bir arkadaşım worldplast İstanbul Nihat beyi onerdi. Sizce hangisi iyidir ekim yaptirmis arkadaşlar yada tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim.

Erencan

• Jr. Member
  • **
Ynt: Murat kucuktasmi yoksa lifehairankarami
« Yanıtla #1 : 23 Ocak 2020, 11:49:45 »
https://imgyukle.com/i/VtN1Kn
https://imgyukle.com/i/VtNzHh

Buda suanki halim onerilerinizi bekliyorum , konuyu yanlış yere actiysamda afola

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 23 Ocak 2020, 11:57:33 »
Hocam ben de Bursada yaşıyorum ve sizin gibi Murat Hocayı çok araştırdım ama forumda hep olumsuz yorumlar olduğu için riske atmayıp İzmir Sibel Ulusan da karar kıldım en son. Ama burada tercih senin tabi, Zuzephre nickli bir arkadaş forumda anlık paylaşıyor ekimlerini onu takip edebilirsin ama sonuçlanmadı henüz süreci. Dolayısıyla Murat Hocayla ilgili forumda pek bi bilgi yok. Bursada ona ektirmiş olan bikaç kişiyi bulman lazım, kendisi isim vermiyor çünkü. Şahin Çelik le ilgili forumda çok ekim var inceleyebilirsin, genelde başarılı. Ama kendisi doktor değil bilgin olsun.

Erencan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 23 Ocak 2020, 12:21:14 »
Hocam bilgi baya varda murat hocayla alakalı mesela Instagram'da ki ekimlerine bakıyorum çok iyi olanda var ama fazlalikla seyrek olan daha çok gibi geldi peki siz İzmir'i neden tercih ettiniz mesels

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 23 Ocak 2020, 12:27:43 »
Forumdaki konulara bakarak hangisine ektiriceğini anlarsın zaten
Global Moderator

Erencan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 23 Ocak 2020, 12:34:10 »
Forumdaki konulara bakarak hangisine ektiriceğini anlarsın zaten

Hocam anlayamıyorum zaten uzun süredir araştırıyorum. Tam işte bu iyidir derken başka bir hekim önerisi oluyor ve yonleniyorsun. Önemli olan sadece Ekim değil alim bolgesinede zarar vermemesi ve fiyatda tabiki önemli ben artık ekime girmeyi düşünüyorum o yüzden siz değerli arkadaşlarında bilgisi i almak istedim

Celik96

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 23 Ocak 2020, 12:39:36 »
Fiyat / Performans olarak Şahin hoca One Number 💯 ama karar senin incele konuş merkezlerle ona göre karar ver önemli bir karar sonuçta .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 23 Ocak 2020, 12:43:47 »
Kıyas istiyorsan şahin çelik  tabiki çünkü daha fazla konusu ve başarı oranı çok yüksek Şahin çelik olmalı tercihin.
Global Moderator

Erencan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 23 Ocak 2020, 12:46:41 »
Arkadaşlar zaten hani ben birkaç isim yazdım lakin tabiki siz su çok iyi diyorsanız incelemek ve yön bulmak çok iyi olur saolun fikirleriniz icin

Erencan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 23 Ocak 2020, 12:48:43 »
Şahin hocamı ben murat hocanin ekimlerine incelerken bulmuştum çoğu insan çok metedip düzgün bir çalışma olduğunu söylüyordu lifehairankara için o yüzden son olarak size tekrar danışmak istedim

Erencan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 23 Ocak 2020, 12:50:50 »
Kıyas istiyorsan şahin çelik  tabiki çünkü daha fazla konusu ve başarı oranı çok yüksek Şahin çelik olmalı tercihin.
hocam siz Ekim yaptirdinizmi genelde bütün konularda sizi görüyorum ve merak ettim acikcasi

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 23 Ocak 2020, 13:00:22 »
Hocam bilgi baya varda murat hocayla alakalı mesela Instagram'da ki ekimlerine bakıyorum çok iyi olanda var ama fazlalikla seyrek olan daha çok gibi geldi peki siz İzmir'i neden tercih ettiniz mesels
Izmirle alakası yok Sibel hanimi tercih ettim, ekimleri açıklığı fazla olanlara hitap ediyor genelde ve iyi sonucları var, diğer sebep de doktor olması ve herşeyi tamamen kendisi yapması. Güvende hissettiriyor, tabi fiyatı şahin hocaya gore yuksek.

Erencan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 23 Ocak 2020, 13:07:43 »
Izmirle alakası yok Sibel hanimi tercih ettim, ekimleri açıklığı fazla olanlara hitap ediyor genelde ve iyi sonucları var, diğer sebep de doktor olması ve herşeyi tamamen kendisi yapması. Güvende hissettiriyor, tabi fiyatı şahin hocaya gore yuksek.
mesela hocam siz memnunmusunuz birde fiyatı ne kadar şimdi Şahin hocayla görüştüm 4000 kök 6500 TL dedi hanfendi ne kadar

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 23 Ocak 2020, 13:13:29 »
mesela hocam siz memnunmusunuz birde fiyatı ne kadar şimdi Şahin hocayla görüştüm 4000 kök 6500 TL dedi hanfendi ne kadar
Sibel Hanım 3000 Euro sabit fiyat. Henüz sonuçlanmadı ama donor alan şu anda iyi durumda o acıdan çok memnunum. Süreç de şu anda normal şekilde ilerliyor, sac ekim konum var forumda inceleyebilirsin.

Erencan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 23 Ocak 2020, 13:20:55 »
Sibel Hanım 3000 Euro sabit fiyat. Henüz sonuçlanmadı ama donor alan şu anda iyi durumda o acıdan çok memnunum. Süreç de şu anda normal şekilde ilerliyor, sac ekim konum var forumda inceleyebilirsin.
uv baya bir pahalıymış hocam ama içinize sindiyse çok da para değil bu hayat sartlarinda. Bende şahin hocamla konuştum 31 ocakta ekime gidicem

Facebook Twitter Instagram