Gönderen Konu: Saç ekimi hakkında  (Okunma sayısı 3929 defa)

trianglebody

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi hakkında
« : 12 Aralık 2016, 12:47:33 »
selam arkadaşlar,

bende uzun zamandır saç ektirmeyi düşünüyorum ama uygulama yapılacak doğru yeri bulmak sürecin en çok tıkanan noktası.
38 yaşındayım ve istanbul avrupa yakasında yaşamaktayım. konuya o kadar uzağım ki en iyi sonucu kimden alabilirim, en doğru yer neresidir kafam karman çorman. fotolarımı ekledim, bilgi sahibi arkadaşlardan yaklaşık kaç greft ekilmeli, nereye ve kime gitmeli vs gibi konularda değerli yorumlarını esirgemezse sevinirim.

herkese şimdiden teşekkürler

trianglebody

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi hakkında
« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2016, 13:22:11 »
birde ihsan serdaroğlu ve repair klinik üzerine yoğunlaştım. bu klinikler hakkında bilgisi olan var mı?

mAk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2016, 13:26:45 »
4000-4500 greft arası yeterli olur diye düşünüyorum donör bölgesine bakınca tek atımlık kurşunun var gibi gözüküyor paraya kıyarsan güzel bir görüntü yakalayabilirsin benim tavsiyem muttalip keser, koray erdoğan, hlc kendini kanıtlamış merkezler inşallah istediğiniz gibi cevaplar alırsınız.. 

gölge

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Aralık 2016, 13:47:55 »
Yanlar çok kısa ama ekim için bence yeterli kapasite var. Muttalip keser bu saça ekim yapmaz. Hlc nin güzel ekimleri var ancak bi kaç kötü ekimi vardı onlar olmasaydı tavsiye edilirfi. Ama yine de hlc değerlendirilmeli. koray erdoğanın ekibi iyidir. Kötü ekimileri yok gibi. Bu ekim merkezleri grafti 2,5 euroya ekiyor. Sizin sadece on gölge için 3000-3500 graft yeterli olur. Vertex sıkınrı. Onu eğet düşünürseniz  ikinci ekim de yaptırın. Bir de manuel alım yapan yerle görüşün hlc ve koray manuelle alım yapıyor, diğer manuel alım yapan yerler de arsştırılmalı

mAk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Aralık 2016, 13:55:30 »
instute değerlendirilebilir manuel alım ekimleri başarılı gözüküyor ama henüz yeni bir merkez oldukları için sonuç yok

metafor

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 12 Aralık 2016, 21:04:42 »
Hocam fotoğraflardan gordugum kadarı ile senin açık alan çok geniş ve Varolan saçlarından ince telli. Cok fazla mucize bekleme bence. Saç ekimi olur mu olur ama seni ne kadar tatmin eder o şüpheli. Ben yerinde olsam hiç bulasmazdim bu işlere :-)😀. Bende yaptırdım zamanında pişman oldum.

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Aralık 2016, 21:36:16 »
Selamlar.  Zekeriya Kul' u da düşünebilirsin. İlhan Serdaroğlu'nu birkaç kez daha düşünüp değerlendirmeni tavsiye ederim abi ☺
🏇🏇

trianglebody

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 13 Aralık 2016, 09:40:09 »
Teşekkürler arkadaşlar değerli yorumlarınız için.
Evet Koray hoca, zekeriya hoca iyi olabilirler ama bütçemi baya aşıyorlar.  :(

trianglebody

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 13 Aralık 2016, 09:58:13 »
Hocam fotoğraflardan gordugum kadarı ile senin açık alan çok geniş ve Varolan saçlarından ince telli. Cok fazla mucize bekleme bence. Saç ekimi olur mu olur ama seni ne kadar tatmin eder o şüpheli. Ben yerinde olsam hiç bulasmazdim bu işlere :-)😀. Bende yaptırdım zamanında pişman oldum.

selam metafor,

nasıl bir olumsuzluk yaşadın, biraz daha detay ve hatta varsa foto ekleyebilir misin?

mealtay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 13 Aralık 2016, 13:20:40 »
Hocam eğer maddi durumun el verirse kesinlikle ektir derim, zaten saçın 3 numara dolaşıyorsun anladığım kadarıyla. Nekroz olayı olmadığı sürece, para hariç kaybedeceğin hiç bir şeyin yok.

mealtay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 13 Aralık 2016, 13:21:57 »
Muttalip keser, koray erdoğan, zekeriya kul, hlc, ilhan serdaroğlu, iohair, erkan demirsoy. Bunlarda şansını dene derim. En azından görüş.

trianglebody

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 13 Aralık 2016, 14:04:34 »
valla arkadaşlar,

araştırdıkça daha da çorba oluyor işler. herkesin yorumu farklı. son durumum 3 kişiden birine karar vericem gibi. fiyatları hemen hemen aynı seviyede. yorum ve yardımlarınızı esirgemeyin.

ihsan serdaroğlu - en kalitelisi ve iyisi bu gibi gözüküyor
sibel ulusan - izmirde ama kullandığı teknik iyi diyorlar. ( ben istanbulda yaşıyorum )
arenamed serkan aydin - iyiye benziyor, bir çok ünlünün eki işini yapmış ama çok reklamvari gözüktüğünden güven sıkıntısı oluşturuyor bende.

napsam bilemedim...

mealtay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 13 Aralık 2016, 14:49:51 »
valla arkadaşlar,

araştırdıkça daha da çorba oluyor işler. herkesin yorumu farklı. son durumum 3 kişiden birine karar vericem gibi. fiyatları hemen hemen aynı seviyede. yorum ve yardımlarınızı esirgemeyin.

ihsan serdaroğlu - en kalitelisi ve iyisi bu gibi gözüküyor
sibel ulusan - izmirde ama kullandığı teknik iyi diyorlar. ( ben istanbulda yaşıyorum )
arenamed serkan aydin - iyiye benziyor, bir çok ünlünün eki işini yapmış ama çok reklamvari gözüktüğünden güven sıkıntısı oluşturuyor bende.

Arenamed e ektirdim ben. Çok da tavsiye etmiyorum.
İlhan serdaroğlu gene tavsiye etmiyorum, yazdım ama yukarıda :)
Sibel ulaşan gene tavsiye etmiyorum :)

Daha iyi doktorlara gitmelisin diye düşünüyorum. Eğer gidemiyorsan, hiç bulaşma derim ben.
Sonuçta ömür boyu kafanda olacak olan bir şey.

napsam bilemedim...

Facebook Twitter Instagram