Gönderen Konu: Emphair (lütfen dikkat)  (Okunma sayısı 2980 defa)

Progetto

• Yeni üye
  • *
Emphair (lütfen dikkat)
« : 21 Ocak 2020, 15:41:36 »

Merhaba,

2019 yılı nisan ayının sonunda Emphair Ataşehir 'de saç ektirdim.
Muayeneye gitmeden önce burada forumları da incelemiştim. Benim gibi saç dökülmesi yaşayanların durumunu incelediğimde, 5000 greft civarı bir ekimin sorunu çözdüğüne kanaat getirdim. Bu şekilde bir kaç firmadan fiyat aldım. Bunların içinde Emphair firması hem bana yakın olması hemde Acıbadem bünyesinde bir marka olması nedeniyle tercihim oldu.

Muayene sonrasında, donör bölgenin 3500-4000 greft verebileceğini ve bunun da yeterli olacağını belirttiler. Zaten işlemin ömür boyu garanti altında olduğunu ve  herhangi bir sorun olursa ikinci bir operasyonu yapacaklarını belirttiler.  Fakat burada belirtmedikleri bir şey varmış, onu da sonra anlatacağım.

Muayene esnasında saçın tepe bölgesinin önemli olduğunu ve saçımı öne taradığımı belirttim. Onlarda bu bölge dahil tüm alanların ellerinden geldiğince kapatılacağını ve sonuçtan memnun kalacağımı belirttiler.

Operasyon günü gelen doktor , hemen operasyon öncesinde, ağırlığın ön tarafa verileceğini ve diğer yerlerin canlandırılmasının yeterli olacağını belirtti. Özellikle tepenin açık kalmaması gerektiğini belirttiğim halde, buraların zaten canlanacağını söylediler.

Bir şey olursa ikinci bir operasyon yapılır dediler, bende tamam dedim. Nasıl olsa işin garantisi var diye düşündüm.

9 ay oldu ve tepe bölgesi halen eskisi gibi. Canlanma vs yok. Ortalar seyrek , önler eh işte . Kafaya tam önden bakılırsa fena değil.

Bu gün şikayetimi bildirdim ve muayeneye davet ettiler.
Kontrol sonrası , ekilen yerlerde çıkışların normal olduğunu söylediler. "Tepe bölgesi için zaten ikinci bir operasyon olmanız gerektiği söylenmiş" dendi.

Yapılan sözleşmede de, memnun kalınmadığında sadece operasyon oda giderlerinin talep edilerek yeniden işlem yapılacağı yazıyordu.

Bende ikinci operasyonun maliyetini sordum. Tabii ki nispeten cüzi bir ücret bekliyordum, fakat bana ilk operasyonun %140 'ını söylediler. Yani neredeyse 1,5 katını.

Bu durumda da çekip kapıyı çıktım haliyle.

Yani o dönemde aynı miktara başka bir firmada 5000 greft 'i , örneğin 100TL 'ye halledecekken , şimdi  bana maliyeti süpriz bir şekilde 240TL oluyor. (Rakamlar oranları anlatmak için örnektir. )

Firmanın yaklaşımı da çok iticiyi. Sanki onlar herşeyi doğru yapmış ben bütün bu fiyatları kabul etmişim ve şimdi mızıkçılık yapıyormuşum gibi garip bir şekilde davrandılar.

Operasyon ve sonrası zaten zahmetli bir süreç . Bir de üstüne yarım kalmış bir kafa ile yarı yolda kalabilirsiniz.

Bu firmaya bu işi yaptırmayı düşünenler, lütfen dikkatli olun. Her şeyi gerekirse yazılı imzalı halledin.

3500 greft ve üzerine ihtiyacınız var ise maliyetlerin ne kadar yükseleceğini bilin isterim.

Sanırım sıklaştırma işi için başka bir firma bulup, bir an önce bu işi halledip, bu defteri kapatmak niyetindeyim.

Progetto

• Yeni üye
  • *
Ynt: Emphair (lütfen dikkat)
« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2020, 15:43:08 »
9. ay sonuçları

MEksi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Ocak 2020, 15:53:19 »
Hocam çok geçmiş olsun.Haklı olarak 2.ekimi düşünüyorsunuz.Fakat önerim en az 12 ay beklemeniz olacak.Yani nisan ayından önce ekim yaptırmayın derim.Donorunuz hırpalanmamış.2.Ekimi rahatlıkla çıkartır.Fakat seyreklikler göze çarpar.Bu arada vartex bölgesinde ciddi sacınız var.Yerinizde olsam sadece ön bölgeye ekim yaptırıp , tepe bölgeyi takviye vitamin ve ilaçla kurtarırım.2.Ekimde çok iyi bir planlama yapmanız gerekecek.Çünkü 2.Ekimin telafisi olmayacaktır.Nisan ayına kadar ekim yaptıracagınız merkezi iyice araştırın derim....

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 21 Ocak 2020, 15:59:04 »
Öncelikle planlama yanlış bir planlama bunu belirteyim

2 ekim içinde 12 ay dolmalı

Orta ve gerisindeki açıklığa bakılırsa 1 cm ara ile greftleri buraya serpiştirmenin bir anlam ifade etmeyeceği halde neden böyle planlamalar yaparlar mantığım pek almıyor.

Önden  ortaya kadar daha sık bir ekim olsa  1 sene sonrada tepeye ekim olsa en doğrusu olur. sizin içinde aslında bu şekilde bir planlama yapışlar ama tek tük seyrek olarak bir çok grefti boşuna kullanmışlar Bu olumsuz olmuş.

Bu arada ekim sonucunuz fena değil, saç ekimi yaptırmadan sizin orta ve tepenin toparlama imkanı yok zaten.

Bundan sonra 1 ekim daha yaptırıp daha iyi bir sonuca ulaşırsınız

Zamanında paylaşım yapsaydınız zaten size bu sonucu alacağınızı bu planlamaya bakarak söylerdim boşuna beklediniz ve forumu takip edip zamanında konu açmamanız gerekirdi sorun yaşayınca konu açılması bizim pek hoşumuza giden bir durum değil.

Bu arada ekim greft sayısı olarak 3300 yada 3500 gibi bir sayı gibi duruyor
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2020, 16:56:42 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Warmengel

• Full Member
« Yanıtla #4 : 21 Ocak 2020, 16:09:31 »
Merhaba ben bu arkadaslarin ankara subesi ile konustum sanki agiz birligi yapmislar banada 3500 greft demislerdi donorunuz daha fazla kaldirmaz demislerdi sac ekim koordinatoru vasifli hanimefendinin agizi hosuma gitmedi Ankara Fehmi Arman kliniginde 5000 greft olarak ektirdim 2 seans olarak. 3 gunede toparladi donör.

Progetto

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 21 Ocak 2020, 16:12:43 »
Yanlış anlama olmasın. Sorun olunca paylaşmadım. Zaten eninde sonunda paylaşacaktım. 
Biraz sonuçların ortaya çıkmasını bekledim.

Fakat sonuçlar ortaya çıkmaya başlayıp , sorun olunca ve firma bunu çözmeye yanaşmayınca, artık paylaşmak şart oldu.

Keşke "bende yaptırdım, çok da süper oldu" diyebilseydim.

Ekim 3300 greft ile yapıldı.

12. aya zaten pek bir şey kalmadı. Olan da oldu artık, biraz daha beklerim.

Donör bölge çok sağlıklı gözüküyor.

Portraitpeople

• Full Member
« Yanıtla #6 : 21 Ocak 2020, 16:30:58 »
Ben de konuştuğumda şakaklarda açıklık var 3500 greft ve üzeri dendi.
24.02.2020 5411 greft Bnish Hair Wellnes
Dr. Bilgehan Aydın
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12896.45

Finhair 1mg ve Velavit 5000 biotin
6. Aydan itibaren Omega 3 ve D3 vitamini sprey

Kheller

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 21 Ocak 2020, 16:36:00 »
Burasi ile bende gorustum. Nedense bir turlu isinamadim. Ikna etmek icin surekli bir baski yok fiyatlarimiz artacak bugun son gun yoksa yeni fiyattan almak zorunda kalacagiz vs hic hosuma gitmeyen yaklasimlar oldu ve orada yaptirmaktan vazgectim.

Umarim sorununuz çözülür. Özellikle müşteri memnuniyetinden cok parayi düşünen bir firma olarak anilmalari pek hos olmaz.

Gecmis olsun hocam.
7200 greft sac ekimim 18 Ocak 2020 medeks

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12084.0

3100 greft sac ekimim 4 mart 2021 toplam 10300 greft

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20603

Progetto

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 21 Ocak 2020, 16:46:18 »
  Destek için herkese çok teşekkür ederim.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #9 : 21 Ocak 2020, 17:08:00 »
Geçmiş olsun dostum  .Emphair   çok fazla şikayet  var  eğer biraz araştırma  yapılsa   böyle   yerlere  düşmez  insanlar   ...   

sackavurma

• Full Member
« Yanıtla #10 : 21 Ocak 2020, 22:10:32 »
Tepe bölgesine ekim yapmamışlar zaten serpiştirme yapılmış yani gözle görülür bir çıkış beklenmez.
Ön bölgeye mümkün mertebe ağırlık vermişler.
Zaten genel racon budur 2 ekim düşünülürse ilk ekimde ön kısım ikincide arka kapatılır.
Ön kısmı bi şekilde kurtarmışsınız sıra arka taraf ekiminde.
Siz ısrarcı olun tepe bölgesine uygun fiyata ekim yaptırmaya çalışın derim.

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 21 Ocak 2020, 22:15:15 »
Tepe bölgesine ekim yapmamışlar zaten serpiştirme yapılmış yani gözle görülür bir çıkış beklenmez.
Ön bölgeye mümkün mertebe ağırlık vermişler.
Zaten genel racon budur 2 ekim düşünülürse ilk ekimde ön kısım ikincide arka kapatılır.
Ön kısmı bi şekilde kurtarmışsınız sıra arka taraf ekiminde.
Siz ısrarcı olun tepe bölgesine uygun fiyata ekim yaptırmaya çalışın derim.

şakamı bu yorum  ;D

konfer

• Full Member
« Yanıtla #12 : 21 Ocak 2020, 22:21:53 »
Verilmilş sadakam varmis gerekten benim oraylada gırusmustum Ekim için bunyesonde tek bir doktor bile calismiyormus bilginiz olsun

sackavurma

• Full Member
« Yanıtla #13 : 21 Ocak 2020, 22:37:05 »
şakamı bu yorum  ;D

Acı gerçekler.

Progetto

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 22 Ocak 2020, 10:21:08 »
Bu arada unutmadan..

Ekim sonrası, size bakım ürünleri almanız ve en az 1 yıl boyunca kullanmanız gerekli diyorlar.

Bu ürünlerin 6 aylığına 1380TL vermiştim.
Garantimiz bozulmasın diye ...

Facebook Twitter Instagram