Gönderen Konu: Saç ekim merkezi tavsiyesi (MALATYA)  (Okunma sayısı 1906 defa)

cmsarikaya

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekim merkezi tavsiyesi (MALATYA)
« Yanıtla #15 : 19 Ocak 2020, 21:39:53 »
Şimdi rasimin alımı güzel ama ekime kendi girerse alımı kendi yaparsa yaptır kesin ona gidiceksen zaten sloocer in ekiminide o yapmıştı bir kaç örneği var.

Evet 3 ekim var forumda ona yaptıran 3 ünüde beğendim gerçekten ama kendisinden fotoğraf istediğim de, “Kimse kötü yaptığı işi göndermez” diye bir cevap aldım ki çok haklı bu konuda, ama ekim yaptıracak kişi de birkaç güzel ekim görüp mutlu olmak istiyor:) Rasim beyle görüştüm çok iddalı senin saçından harikalar yaratırım diyor genel olarak saç durumun çok iyi tarzında yorumlar aldım. Ama bilmiyorum kötü olmasından korkuyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 19 Ocak 2020, 21:43:31 »
Doğru söylemiş rasim bey karar senin dostum hayırlısı
Global Moderator

cmsarikaya

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 19 Ocak 2020, 21:48:17 »
Kardeşim Donörün güzel, rengi avantajlı... açıklık az degil.. tepeyi 2. Ekime bırakmalısın.

Rasim kayanın alımı gerçekten çok iyi.. ekimide kendisi yapacak ise güzel sonuç çıkabilir. Hani konu asmed mi, keser mi Rasim mi olaydı bunları konuşuyor olmazdık. Ama sonuçları Malatya’nın herhangi biryerindeki X bir ekimciye nazaran iyi olduğunu söyleyebilirim.

Abi sen deneyimlisin Rasim konusunda, senin ekimin üstünden çok zaman geçti memnun musun? Ön çizgiden, saç yönlerinden ?

cmsarikaya

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 19 Ocak 2020, 21:48:44 »
Doğru söylemiş rasim bey karar senin dostum hayırlısı

Abi karar veremiyorum kötü olursa diye korkuyorum:D

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 19 Ocak 2020, 22:00:27 »

Abi sen deneyimlisin Rasim konusunda, senin ekimin üstünden çok zaman geçti memnun musun? Ön çizgiden, saç yönlerinden ?

Hepsi atıp tutar.. aslansın sen kaplamsın sen... söyle avantajlı, greftler hep çoklu... vs... haa birde en iyisi benim muhabbeti.

Ön çiZgi tasarımı, donör , saç yönü konusunda gerçekten memnunum..
Çok yüksek greft çalışmıştı o yönden şikayetçiyim 2 ye bölmek daha doğru olacaktı..greft arttıkça firede kaçınılmaz oluyor açıkçası.
5000 greft falan ekeriz derse hiç bulaşma.. 2 seans şeklinde planlattır.. birde selamımı söylersen:) iyi olur:)

cmsarikaya

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 19 Ocak 2020, 22:18:06 »

Hepsi atıp tutar.. aslansın sen kaplamsın sen... söyle avantajlı, greftler hep çoklu... vs... haa birde en iyisi benim muhabbeti.

Ön çiZgi tasarımı, donör , saç yönü konusunda gerçekten memnunum..
Çok yüksek greft çalışmıştı o yönden şikayetçiyim 2 ye bölmek daha doğru olacaktı..greft arttıkça firede kaçınılmaz oluyor açıkçası.
5000 greft falan ekeriz derse hiç bulaşma.. 2 seans şeklinde planlattır.. birde selamımı söylersen:) iyi olur:)

O zaman ilk hedefim önleri kapatmak olacak sonra tepe bölgesine 2.ekim olarak yapacağım buna karar verdim. En kısa zamanda Rasim beyle görüşüp planımı yapacağım. Görüştükten sonra söylerim abi sen de belki ararsın bizim kardeşimizin saçını iyi ek diye :D

Facebook Twitter Instagram