Gönderen Konu: Op.Dr.Alp Aslan ( Este Cerrahi) 6200 Greft iki seans..Yaş 35..  (Okunma sayısı 17275 defa)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Op.Dr.Alp Aslan ( Este Cerrahi) 6200 Greft iki seans..Yaş 35..
« Yanıtla #75 : 11 Mayıs 2020, 00:10:29 »
Sarımsağın içerisinde bulunan vitamin ve mineraller saç sağlığında önemli bir rol oynar. Örneğin bol miktarda kalsiyum barındıran sarımsak saça uygulandığında saçın kusurlu bir şekilde uzamasını önleyerek, saç büyümesinde etkilidir. Sarımsak saç sağlığı için oldukça faydalı olan sülfür açısından son derece zengindir..      Diğer bir seçeneğiniz ise sarımsağı direk olarak saç derinizde kullanmak. 3-4 diş sarımsağı iyice ezerek saçlarınızın döküldüğü veya zayıfladığı bölgelerde saç derinize sürün ve yaklaşık 1 saat kadar bekletin. Daha sonra aynı bölgeye zeytinyağı ile masaj yapın ve bone takarak ya da havlu sararak bir gece bekletin 2 ay   kullanın  haftada en az 3 gün

Fedex

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #76 : 11 Mayıs 2020, 00:31:55 »
Bilgi için teşekkür ederim.

Alonsocan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #77 : 11 Mayıs 2020, 00:59:35 »
Önler kapansa arkaya doğru seyreklik olsa bile güzel olur zaten önler kapanıcak gibi. adamın şeklini şemalini değiştiriyor saç 3 5 yaş gençleştiriyor insana özgüven geliyor hayırlı olsun.

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 11 Mayıs 2020, 02:14:02 »
Sarımsağın içerisinde bulunan vitamin ve mineraller saç sağlığında önemli bir rol oynar. Örneğin bol miktarda kalsiyum barındıran sarımsak saça uygulandığında saçın kusurlu bir şekilde uzamasını önleyerek, saç büyümesinde etkilidir. Sarımsak saç sağlığı için oldukça faydalı olan sülfür açısından son derece zengindir..      Diğer bir seçeneğiniz ise sarımsağı direk olarak saç derinizde kullanmak. 3-4 diş sarımsağı iyice ezerek saçlarınızın döküldüğü veya zayıfladığı bölgelerde saç derinize sürün ve yaklaşık 1 saat kadar bekletin. Daha sonra aynı bölgeye zeytinyağı ile masaj yapın ve bone takarak ya da havlu sararak bir gece bekletin 2 ay   kullanın  haftada en az 3 gün
+

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 11 Mayıs 2020, 02:17:04 »

ben kesınlıkle tavsıye etmıyorum saçı dökebılıyor yer yer boşluklar yaratıyor tabı sonrasın toplayabiliyor ayrı konu.

sarımsak saç kıranda etkılı.
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #80 : 11 Mayıs 2020, 02:33:16 »
Hintell  denedinmi  hiç ☺?   Kesin bir bilgin vardır merak etim      Ben denedim  faydasi var  ama  kokusu  dolayı  bide  çok zahmetli birsey o yüzden bıraktım   saç ekim  herkeste nasılki ayni sonuç vermiyorsa   buda    öyle  bişey      saç kıran kesin faydalı  olan bişey  saça  nasıl faydasi olmaz ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 11 Mayıs 2020, 02:39:19 »
Hintell  denedinmi  hiç ☺?   Kesin bir bilgin vardır merak etim      Ben denedim  faydasi var  ama  kokusu  dolayı  bide  çok zahmetli birsey o yüzden bıraktım   saç ekim  herkeste nasılki ayni sonuç vermiyorsa   buda    öyle  bişey      saç kıran kesin faydalı  olan bişey  saça  nasıl faydasi olmaz ?

denedım  3 denemem de boşlukları farketmeye bşladım sanırım saç köklerı yakıp zayıflatıyor zaten kokusu çok lanet 10 kere yıkayınca anca çıkıyor.
Saçkıran, mantarların sebep olduğu bir cilt hastalığıdır saç dökülmesi ile farklı durumlar

zaten zeytin yağı da saç gözeneklerini tıkayıp hava almasını önleyebılıyor o yüzden kadınlar saçların ucuna sürer diplerine değil saçların ucuna sürünce kırılmaları önlendiği söylenıyor oda saçın uzunsa :)

« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2020, 02:45:27 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #82 : 11 Mayıs 2020, 02:49:53 »
denedım  3 denemem de boşlukları farketmeye bşladım sanırım saç köklerı yakıp zayıflatıyor zaten kokusu çok lanet 10 kere yıkayınca anca çıkıyor.
Saçkıran, mantarların sebep olduğu bir cilt hastalığıdır saç dökülmesi ile farklı durumlar

zaten zeytin yağı da saç gözeneklerini tıkayıp hava almasını önleyebılıyor o yüzden kadınlar saçların ucuna sürer diplerine değil saçların ucuna sürünce kırılmaları önlendiği söylenıyor oda saçın uzunsa :)
+1     

emmi00

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #83 : 11 Mayıs 2020, 05:54:54 »
sarmısak konusunu bende tavsiye etmiyorum hele ki yaz ayında terlediğinizde yada kafanız ıslandığında çok kötü kokuyor. yakın arkadaşım kullanmıştı ordan biliyorum , evet faydası var düzenli kullanıldığında ama o kokuyu  göze alıyorsanız kullanabilirsiniz .

Fedex

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #84 : 11 Mayıs 2020, 08:28:47 »
Eyvallah beyler, hanımın zaten alerjisi var sarımsağa sürmeyi bırak yemeyi özledik:).. çıkacak saç damarda durmaz diyip beklicez..

Fedex

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #85 : 27 Mayıs 2020, 01:04:20 »
Beyler 120. Gün fotolarımı flaşlı olarak paylaşıyorum.. bir haftadır başlayan elime batan kök sayısı çok arttı..Güzel tepkiler alıyorum, gidişattan memnun olmaya başladım..

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #86 : 27 Mayıs 2020, 01:08:57 »
120 güne göre iyi görünüyor yalnız 6200 greft az değil zamanla çok daha iyi olması gerekiyor bence dostum umarım bu henüz başlangıçtır.

Fedex

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #87 : 27 Mayıs 2020, 01:20:29 »
120 güne göre iyi görünüyor yalnız 6200 greft az değil zamanla çok daha iyi olması gerekiyor bence dostum umarım bu henüz başlangıçtır.

Aynen dostum.. ekimin geniş alana olması özelliklede saçılarımın ince telli olması beni korkutuyordu, o yüzden çok beklenti yapmadım.. uzun yıllardır önde bir tane bile tüy olmadan gezmiş biri olarak şu görüntü bile mutlu ediyor insanı..

Fedex

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #88 : 24 Haziran 2020, 16:07:42 »
Beyler 5. Ay fotolarım bu şekilde..inş çıkışlar devam eder..şampuan setim bitti, Alpecin ve kerastase arasında kaldım tavsiyelerinizi bekliyorum..

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 24 Haziran 2020, 16:35:41 »
 Ben çok beğendim. Alpaslan güzel ekimci.. beğeniyorum genelde ekimleri güzel

Facebook Twitter Instagram