Gönderen Konu: Op.Dr.Alp Aslan ( Este Cerrahi) 6200 Greft iki seans..Yaş 35..  (Okunma sayısı 17274 defa)

Fedex

• Jr. Member
  • **
Ynt: Op.Dr.Alp Aslan ( Este Cerrahi) 6200 Greft iki seans..Yaş 35..
« Yanıtla #91 : 24 Haziran 2020, 18:04:53 »
Ben çok beğendim. Alpaslan güzel ekimci.. beğeniyorum genelde ekimleri güzel

Eyv hocam, senden duymak ekstra oluyor..saçım çok ince çok beklentim olmamasına rağmen şuanki halden memnunum..8. Aya kadar bir tık daha oturursa olay daha da hoş olucak..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 24 Haziran 2020, 18:07:24 »
Güzel gidiyor sürecin saçlarında zamanla form alırsa çok güzel sonuç olacak. Şu an baya ince
Global Moderator

Fedex

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #93 : 24 Haziran 2020, 18:21:51 »
Güzel gidiyor sürecin saçlarında zamanla form alırsa çok güzel sonuç olacak. Şu an baya ince

Eyv başkan, Daha önce dediğim gibi saç telim 50 mikron ne kadar form alır bilmiyorum ama aşşadan batanlar biraz daha çıkarsa işimizi görür..

Fedex

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #94 : 24 Haziran 2020, 18:25:06 »
Alp aslanın aman aman bir ekimini uzun yıllardır göremedim ortalama bir ekimci ama sizin süreç güzel gidiyor

Alp hocayı seçmemin sebebi yakın tanıdığım 3 kişinin orda ekim işlemini yaptırması ve süreci yakınen takip etmemdi.. üçüde çok memnun kaldılar.. eski bir ekimci çok sayıda ekim yapıyor ekibi hergün ama forumda çok konusu yok o yüzden denk gelmemiş olabilirsin, tşk ederim yorumun için..

Fedex

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #95 : 07 Ağustos 2020, 17:31:53 »
Beyler nornalde aylık sektirmeden atıyordum bu ay kaçırdım.. 6 ay 10 güne (190.gün) ait fotomu paylaşıyorum tatilden.. gidişattan çok memnunum,eski fotolarıma bakınca çok şaşırıyorum..ortalar bir tık daha kalınlaşırsa daha iyi olacak..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 07 Ağustos 2020, 18:01:22 »
Memnun olmana sevindim güzel olmuş daha da gelişir
Global Moderator

Fedex

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #97 : 07 Ağustos 2020, 19:18:45 »
Memnun olmana sevindim güzel olmuş daha da gelişir

Sağol başkan.. merak ettiğim bir şey var; belirli bölgelerde ele batan 2-3 mm lik kökler var ve 2 aydır belkide aynı şekil duruyor.. bu tarz batan ama daha çıkmayan saçlar bu dakkadan sonra uzar mı, o şekilde mi kalır, bildiğim kadarıyla 7.aydan sonra saç çıkışının olmayacağı( istisnalar hariç)

Fedex

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #98 : 07 Ağustos 2020, 21:36:15 »
Bu forumda Alp Aslan karşıtlığını hissediyorum.. Ekimden önce hoca ile konuştuğumda o forumda beni pek sevmezler demişti..( bu arada ekimden sonra bir kere bile alp hocaya uğramadım aramadım.. bir daha göreceğimi de zannetmiyorum) ama ekimden itibaren ve Alp Aslanın diğer ekimlerindeki yorumları görünce bunu hissettim..Hayatında bir kere kanal açmamış ama isim yapmış ( ekibine laf yok gayet güzel) hocaların forumda revaçta olduğu aşikar ( sanki ekime kendi girmiş veya kanal açmış gibi ).. küçük bir gözlemimi paylaştım tarihe not düşmek adına..

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 09 Ağustos 2020, 12:24:54 »
Bu forumda Alp Aslan karşıtlığını hissediyorum.. Ekimden önce hoca ile konuştuğumda o forumda beni pek sevmezler demişti..( bu arada ekimden sonra bir kere bile alp hocaya uğramadım aramadım.. bir daha göreceğimi de zannetmiyorum) ama ekimden itibaren ve Alp Aslanın diğer ekimlerindeki yorumları görünce bunu hissettim..Hayatında bir kere kanal açmamış ama isim yapmış ( ekibine laf yok gayet güzel) hocaların forumda revaçta olduğu aşikar ( sanki ekime kendi girmiş veya kanal açmış gibi ).. küçük bir gözlemimi paylaştım tarihe not düşmek adına..

Alp aslanda eskiden elini sürmüyordu sadece bakıp geçiyordu , kadirbey kanal açıyordu kanalları. Şuanda kendisimi açıyor kanalları..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 09 Ağustos 2020, 13:09:18 »

Alp aslan ekimi gelmiyor ki dostum nerden çıkardın bunu eskiden gelir di bir de senin konun var

Neden sevmeyelim senin konuna olumsuz bir sey mi yazıldı da bu tarz gereksiz bir giriş yaptın işini düzgün yapan herkesi severiz senin de ekimini düzgün yapmış hoca ayrıca karakterli biridir alp hoca gereksiz yanlış bir algı oluşturdun şu an.
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 09 Ağustos 2020, 13:10:15 »
Sağol başkan.. merak ettiğim bir şey var; belirli bölgelerde ele batan 2-3 mm lik kökler var ve 2 aydır belkide aynı şekil duruyor.. bu tarz batan ama daha çıkmayan saçlar bu dakkadan sonra uzar mı, o şekilde mi kalır, bildiğim kadarıyla 7.aydan sonra saç çıkışının olmayacağı( istisnalar hariç)

Olur dostum 10 aya kadar gelişir bu saçlar zaten sürecin güzel daha gelişir
Global Moderator

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #102 : 09 Ağustos 2020, 18:16:29 »
Beyler nornalde aylık sektirmeden atıyordum bu ay kaçırdım.. 6 ay 10 güne (190.gün) ait fotomu paylaşıyorum tatilden.. gidişattan çok memnunum,eski fotolarıma bakınca çok şaşırıyorum..ortalar bir tık daha kalınlaşırsa daha iyi olacak..
Sonuç nerdeyse bu,seni mutlu eder, biraz hacimlenir daha da iyi olur👍
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #103 : 09 Ağustos 2020, 23:58:06 »
Forumda  iyi işler  yapan hasta memnuniyeti  yüksek   olan  dr merkez  herkes  sever     tavsiye  eder .  alp bey kendi  çapında   iyi   işler  yapıyor    neden  o şekilde   konuşmuş     anlamadım   6 ay göre   durum   iyi  sıkıntı  yok

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #104 : 17 Ağustos 2020, 09:42:09 »
Alp Arslan’a kim niye karsi olsun?
Sadece bazi populer ekimciler var forumda, forumu takip edenler de onlarda ekime devam ettikleri icin hem konulari daha cok ragbet goruyor hemn de isimleri cok daha fazla geciyor.
Yoksa Alp Arslan gibi daha cok ekimci var benim begendigim ama cok fazla forumda konusu olmayan.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Facebook Twitter Instagram