Gönderen Konu: Kardeşim saç ekim merkezinde çalışmalı mı  (Okunma sayısı 1094 defa)

orhankzlknn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim saç ekim merkezinde çalışmalı mı
« : 16 Ocak 2020, 18:38:38 »
herkese merhaba kız kardeşim hemşirelikten yeni mezun ve özel bir hastanede yetiştirilmek için iş bulmuş ama bana saatleri çok fazla geldi sabah 6 gibi gidip akşam 8-10 arasında çıkıyormuş. 1 sene içindede yetiştiriliyormuş.

bu forumdan daha bilgili bir yer olmayacağı için direk buraya danışmak istedim. ne ara uyuyacak ne zaman hayatını yaşayacak hevesi var fakat sağlığını etkiler diye düşünüyorum. sizin fikrinizi almak isterim.

teşekkürler.

Burkinho

• Hero Member
Ynt: Kardeşim ekim merkezinde çalışmalı mı
« Yanıtla #1 : 16 Ocak 2020, 22:56:58 »
Kolunda altın bilezik olur, 1 yıl çalışsın sonra hintelle konuşur asmede başlatırız 😄

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Ocak 2020, 13:13:57 »
herkese merhaba kız kardeşim hemşirelikten yeni mezun ve özel bir hastanede yetiştirilmek için iş bulmuş ama bana saatleri çok fazla geldi sabah 6 gibi gidip akşam 8-10 arasında çıkıyormuş. 1 sene içindede yetiştiriliyormuş.

bu forumdan daha bilgili bir yer olmayacağı için direk buraya danışmak istedim. ne ara uyuyacak ne zaman hayatını yaşayacak hevesi var fakat sağlığını etkiler diye düşünüyorum. sizin fikrinizi almak isterim.

teşekkürler.

Yazık günah hemşire kıza günde 12 saat mesai nedir... kalifiye olmayan meslek lisesi mezunlarını çalıştırıyorlar eywallah ama lisans mezunu hemşire olan biri daha güzel daha rahat şartlarda çalışmalı..

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 18 Ocak 2020, 12:43:44 »
Yasal olarak günlük en fazla 11 saat çalışabilir, fazlası nöbet ya da diğer meslekî şartlar dışında yasak.

orhankzlknn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Ocak 2020, 09:38:53 »
Yazık günah hemşire kıza günde 12 saat mesai nedir... kalifiye olmayan meslek lisesi mezunlarını çalıştırıyorlar eywallah ama lisans mezunu hemşire olan biri daha güzel daha rahat şartlarda çalışmalı..

aynen öyle abi zaten devam etmeme kararı aldı köle arıyorlar yemek bıle yedırmemısler kısacık surede hemen ye demısler

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 19 Ocak 2020, 09:46:48 »
aynen öyle abi zaten devam etmeme kararı aldı köle arıyorlar yemek bıle yedırmemısler kısacık surede hemen ye demısler

Varsa merakı 3-5 bin daha harca estetisyen sertifikası veren 6-7 aylık kurslar var. Ver gitsin sonra girsin concon bir estetisyenin yanına... botox, peeling, kaşkaldırma derken girer sektöre... çok güzel sektör..

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 19 Ocak 2020, 18:17:58 »
hem köle gibi çalıştırıyorlar hemde 1 sene dolunca iş çıkışı veriyorlar.ilk bir sene sigorta priminden muaf oluyor işyeri ikinci sene tam prim ödememek için iş çıkışı verip yeni eleman alıyorlar.
farklı bir hastanede çalışmak için iş başvurularında bulunsun,bahsettiğin hastanenin çalışma saatlerini insan bünyesi kaldıramaz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Ocak 2020, 22:03:50 »
O yaşta bir kız için bir anda stresli bir iş olacaktır devlet hastanesine kadrolu olarak girme şansını denesin derim ilk olarak.
Global Moderator

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 19 Ocak 2020, 22:50:48 »
Özel hastanelerde iyi şartlarda çalışabilir, bol bol cv göndersin.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 19 Ocak 2020, 23:19:55 »
Bence sac ekim işi bi hemşire için en son girilmesi gereken sektör, çok uzun ve zor bir iş, sloocer in dediği gibi diğer estetik yapan yerlere girmesi daha iyi olur.

orhankzlknn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 02 Şubat 2020, 11:39:14 »
herkese teşekkür ederim sloocerin dediği gibi karar aldık o işe başlamadı bu forumu seviyorum her şekilde paylaşımda destek oluyorsunuz sağolun

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 02 Şubat 2020, 21:23:44 »
herkese teşekkür ederim sloocerin dediği gibi karar aldık o işe başlamadı bu forumu seviyorum her şekilde paylaşımda destek oluyorsunuz sağolun

Umarım bahtı kısmeti açık olur kardeşim.

Facebook Twitter Instagram