Gönderen Konu: Saç ektirmeyi düşünüyorum, değerli yorumlarınızı bekliyorum  (Okunma sayısı 1464 defa)

Novitaz

• Yeni üye
  • *
Merhaba arkadaşlar,
Hintell'in tavsiye ettiği şekilde bilgilerimi paylaşıyorum.
1) yaş : 34
2) saç dökülmesi ne zaman başladı: 26 -27 yaşlarımda başladı
3) saç dökülme tipi (yavaş - stabil)
4) saç dökülmesi nereden başladı? (vertex bölgede açılmalar ile ve sonrasında şakaklarda açılmalar başladı)
5) ilaç kullanılıyor mu? etkisi nedir? (ilaç kullanmıyorum - şampuan olarak bir süre bioxcin kullandım- şimdi sebamed'in dökülmeye karşı olan şampuanını deniyorum. pek etkili olduğunu düşünmüyorum)
6 )fotoğrafları aşağıda paylaşacağım.

Uzun süredir saç ektirmeyi düşünüyordum, son dönemde daha yoğun araştırma içine girdim. Forumu buldum ve çok değerli bilgiler edindim. Gerek saç ekimi yaptıracağım firmalarla olan görüşmelerim, gerekse burada okuduklarım bende ciddi kafa karışıklığı yaşattı. Çok farklı şeyler söylenip yazılıyor. Fakat buradaki kişilerin tecrübelerine güveniyorum.
İzmir'de Gazi Hastanesinde Yasemin Hanım ile görüştüm, tavırları pek güven vermedi. Burayı düşünmüyorum gibi.
Yine İzmir'de Sibel Ulusan Hanım ile görüşüyorum, bilgi alma aşamasındayım. Fiyat biraz yüksek geldi, zorlayacak gibi duruyor.
İstanbul'da Esteworld ile görüştüm, yuvarlak konuşuyorlar netlik yok hoşuma gitmedi. Burada yazılanlar Esteworld'den vazgeçirdi gibi.
Resimlerimi paylaşıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir?
Öncelikli olarak İzmir'de yaptırmayı düşünüyorum. Fakat İstanbul-Ankara'ya da gidebilirim.

Değerli görüşlerinizi bekliyorum.
Selamlar.

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ABİ  KESINLIKLE TUM KAFA  YERINE 1 SEANS PLANLAMASI YAPTIR ONCELIKLE ALAN GENIS
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
DAHA SONRA SAKAL SAC KARISIMI BIR SEANS DAHA YAPTIRIRISIN
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ankara da Şahin  çelik    forumda   bir çok konusu  var    araştir derim   ....

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
izmir için sibel hanım araştırabilirsin önden ortaya bir ekim daha sonra tepeye düşünebilirsin 2 seans
Global Moderator

Novitaz

• Yeni üye
  • *
Merhaba Hintell hocam,
Sibel Hanım'ın asistanı Lütfiye Hanım ile görüştüm, güzel bilgilendirme yaptı. Fakat 3000 Euro sabit fiyatımız var diyorlar. Bunu karşılamam şu anda biraz zor görünüyor. Ben kafamda en fazla 6-7 bin bütçe ayırmıştım bu işe. Sanırım başka yerleri araştıracağım.
Birkaç yerle görüştüm, genelde iki seans planlaması yapmaya biraz yanaşmıyorlar gibi hissettim. Aklıma yatacak şekilde iki seans planlaması sunan bir yer olursa değerlendireceğim.
Bildiğiniz iyi sonuçlar alınan, alternatif yerler varsa, tavsiyelerinizi bekliyorum. Başta İzmir demiştim ama, açıkçası şehir farketmez. Gerekirse gider yaptırırım.
Selamlar, esenlikler.

Novitaz

• Yeni üye
  • *
ABİ  KESINLIKLE TUM KAFA  YERINE 1 SEANS PLANLAMASI YAPTIR ONCELIKLE ALAN GENIS
Tavsiyen için teşekkürler arkadaşım.

Novitaz

• Yeni üye
  • *
Ankara da Şahin  çelik    forumda   bir çok konusu  var    araştir derim   ....
Tavsiye için teşekkürler. Şahin Bey'e forumda denk gelmemiştim. Şimdi araştırıyorum. Değerlendireceğim.

ahmet155

• Yeni üye
  • *
Dr. Bilgehan Aydın a bir danışmanı isterim saç dökülmemiz aynı gibi. Bana cok yardımcı oldular saolsun lar.

Novitaz

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar başka alternatif önerisi olan var mıdır? Benim saç tipimde başarılı sonuçlar almış yerlerle ilgili tavsiyelerinize ihtiyacım var. Teşekkürler.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Merhaba öncelikle foruma hoşgeldiniz,

Bütçenize göre forumda saç ekim fiyatları adlı bir bölüm var ve ilgili sağlıkçıların/doktorların sonuçları var. Bana kalırsa siz bu konuları inceleyerek saç ekim merkezlerini isimlerini netleştirip, konuya paylaşmanız daha doğru olacaktır. Daha sonra pişman olamamanız adına kendiniz araştırma yapmanız önemli. Siz ekim merkezi isimleri vermişsiniz ancak henüz bütçe ve merkez kısmında karar verememişsiniz intibası uyandırıyorsunuz :). Forumda "öncelikli olarak tercihim İzmir" derseniz bir çok kişinin söyleyeceği merkez Sibel Ulusan olur :). Ankara'da olur bütçem az derseniz Life Hair Şahin Çelik, manuel alımda Serdar Gökrem derler. Ama dediğim gibi önemli olan sizin karar vermeniz. En azından net olarak seçeceğiniz merkezleri yazarsanız ona göre üyelerin daha sağlıklı yorum yapabileceğini düşünüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

paratoner

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
izmir için sibel hanım araştırabilirsin önden ortaya bir ekim daha sonra tepeye düşünebilirsin 2 seans

Başkanım peki önden ortaya yada ortadan öne olan ekimlerde belli bir kısmında saç oluyor ya, ekim bu saçlara zarar veriyor mu?

paratoner

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba Hintell hocam,
Sibel Hanım'ın asistanı Lütfiye Hanım ile görüştüm, güzel bilgilendirme yaptı. Fakat 3000 Euro sabit fiyatımız var diyorlar. Bunu karşılamam şu anda biraz zor görünüyor. Ben kafamda en fazla 6-7 bin bütçe ayırmıştım bu işe. Sanırım başka yerleri araştıracağım.
Birkaç yerle görüştüm, genelde iki seans planlaması yapmaya biraz yanaşmıyorlar gibi hissettim. Aklıma yatacak şekilde iki seans planlaması sunan bir yer olursa değerlendireceğim.
Bildiğiniz iyi sonuçlar alınan, alternatif yerler varsa, tavsiyelerinizi bekliyorum. Başta İzmir demiştim ama, açıkçası şehir farketmez. Gerekirse gider yaptırırım.
Selamlar, esenlikler.

Hocam bende araştırma içindeyim ve 4000 e eken yerler şimdi 18-20 bin diyorlar çok bildiğimden değil ama bence biraz daha biriktirip iyi bir yerde yaptır derim

Novitaz

• Yeni üye
  • *
Merhaba öncelikle foruma hoşgeldiniz,

Bütçenize göre forumda saç ekim fiyatları adlı bir bölüm var ve ilgili sağlıkçıların/doktorların sonuçları var. Bana kalırsa siz bu konuları inceleyerek saç ekim merkezlerini isimlerini netleştirip, konuya paylaşmanız daha doğru olacaktır. Daha sonra pişman olamamanız adına kendiniz araştırma yapmanız önemli. Siz ekim merkezi isimleri vermişsiniz ancak henüz bütçe ve merkez kısmında karar verememişsiniz intibası uyandırıyorsunuz :). Forumda "öncelikli olarak tercihim İzmir" derseniz bir çok kişinin söyleyeceği merkez Sibel Ulusan olur :). Ankara'da olur bütçem az derseniz Life Hair Şahin Çelik, manuel alımda Serdar Gökrem derler. Ama dediğim gibi önemli olan sizin karar vermeniz. En azından net olarak seçeceğiniz merkezleri yazarsanız ona göre üyelerin daha sağlıklı yorum yapabileceğini düşünüyorum.

Yönlendirmeler ve tavsiyeler için teşekkür ederim. Ben de biraz araştıra araştıra gitmeye karar verdim. Yavaştan forumun müdavimi olacağız herhalde :).
Şahin Çelik'le görüştüm, ilk seferde ön ve tepe bölgelere yoğun bir planlama önerdi. İkinci seferde arka bölge kapatılır gibi söyledi. Aklıma yatmadı değil, değerlendireceğim. Ben toplamda 5-7 bin tl arası bu işin hallolacağını düşünüyordum ama sanırım iki seanslık ekimde yaklaşık 12 bin gibi bir rakam çıkacak bütçeden ortalama, bunu beklemiyordum, acele karar vermiyorum, araştırmalara devam :) Selamlar.

Novitaz

• Yeni üye
  • *
Hocam bende araştırma içindeyim ve 4000 e eken yerler şimdi 18-20 bin diyorlar çok bildiğimden değil ama bence biraz daha biriktirip iyi bir yerde yaptır derim
Araştırdıkça acele etmemem gerektiğini düşünüyorum. Bir çok problemli ekim yapan merkez örneği gördükçe, bu durum korkutuyor. Açıkçası 18-20 bin gibi bir bütçe hiç düşünmemiştim. Kolay değil bir seferde o parayı çıkarmak Türkiye şartlarında.
Şu an içime sinecek, normal üstü bir üne kavuşmamış, ama işini hakkıyla yapan fabrikasyon olmayan, insana değer veren, özellikle forumda göreceğim iyi sonuçlar veren, ortalama ve makul fiyatı olan bir yer araştırıyorum. İçime sinen bir yer olursa karar alabilirim, yoksa bekleyip araştırmaya devam, belki dediğin gibi para biriktirmeyi de düşünebilirim.
Başta İzmir olsun demiştim ama neresi olduğu farketmez gibi duruyor.
Düşünce ve tavsiyelerin için teşekkürler.

Facebook Twitter Instagram