Gönderen Konu: Kötü Vaka-İLHAN SERDAROĞLU SAÇ EKİMİM  (Okunma sayısı 38232 defa)

Blowteam

• Full Member
Ynt: Kötü Vaka-İLHAN SERDAROĞLU SAÇ EKİMİM
« Yanıtla #45 : 04 Ekim 2019, 08:19:51 »
Admin bence sitenin güvenirliliğine herkesin net olarak inanması icin asla konuyu kapatmamalısınız sebebi ise burada bu hocaya ekim yapacak arkadaşların bilgi sahibi olması ve karar verecekse bile hocaya böyle bir ekimin var bana da olur mu ? Veya burdakş görüşün nedir der. Daha önce ben hoca ile yüzyüze görüştüm ekim yapacaktım fakat beni tatmin etmedi dedikleri daha ilk basda istenilen gibi olmazsa revizyon yaparux demesi bile aslında rezaletin vahimiyetini göstermekte bence.Arkadaşa geçmiş olsun diliyorum iyi bir ekim yeri doktor demişsin bence asmed ile görüş öneririm forumu aylardır takip ediyorum her ekime bakıyorum ve cidden koray hoca ve ekibinin az rastladım olumsuz durumuna.
Admine gelince de bence site icin doğru olan konunun açık kalması muhakkak açık kalmazsa da ben site ye güvenimi kaybedeceğimm.
Ayrıca bende diğer arkadaşlar gibi ilhan hocadan açıklama bekliyorum bu hasta ne oldu ? Telafi etti mi? Yada etmediyse gerekli sebebi nedir bence hocanın burada ekim düşünen arkadaşlara açıklama yapması zaruri bir durumdur. Konunun yılı önemli değil ayrıca geçmişte olmuş su an da ekimlerinde hala oluyordur belki..

tolga06

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 04 Ekim 2019, 17:12:42 »
Cok gecmis olsun uzucu bir sonuc, doktorun yaklaşımı hic hos degil

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 04 Ekim 2019, 17:40:41 »
Admin bence sitenin güvenirliliğine herkesin net olarak inanması icin asla konuyu kapatmamalısınız sebebi ise burada bu hocaya ekim yapacak arkadaşların bilgi sahibi olması ve karar verecekse bile hocaya böyle bir ekimin var bana da olur mu ? Veya burdakş görüşün nedir der. Daha önce ben hoca ile yüzyüze görüştüm ekim yapacaktım fakat beni tatmin etmedi dedikleri daha ilk basda istenilen gibi olmazsa revizyon yaparux demesi bile aslında rezaletin vahimiyetini göstermekte bence.Arkadaşa geçmiş olsun diliyorum iyi bir ekim yeri doktor demişsin bence asmed ile görüş öneririm forumu aylardır takip ediyorum her ekime bakıyorum ve cidden koray hoca ve ekibinin az rastladım olumsuz durumuna.
Admine gelince de bence site icin doğru olan konunun açık kalması muhakkak açık kalmazsa da ben site ye güvenimi kaybedeceğimm.
Ayrıca bende diğer arkadaşlar gibi ilhan hocadan açıklama bekliyorum bu hasta ne oldu ? Telafi etti mi? Yada etmediyse gerekli sebebi nedir bence hocanın burada ekim düşünen arkadaşlara açıklama yapması zaruri bir durumdur. Konunun yılı önemli değil ayrıca geçmişte olmuş su an da ekimlerinde hala oluyordur belki..

Ne alaka kardeşim 2015 den beri konu burda işte zaten kim kaldırmış konuyu?
Global Moderator

Blowteam

• Full Member
« Yanıtla #48 : 04 Ekim 2019, 19:36:35 »
Ne alaka kardeşim 2015 den beri konu burda işte zaten kim kaldırmış konuyu?

Hintel forumu okursan admin önce konunun forumdan kaldıracağını ifade etmiş ?
Daha sonra kararından vazgeçmiş bizde bunun doğru olduğunu düşünüyoruz dedik..
Yoksa kaldırdınız vs demedik diğer arkadaşlar gibi devam kararına da teşekkür ederiz. İyi akşamlar kardeşim kolay gelsin 😊
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2019, 20:41:38 Gönderen: Blowteam »

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #49 : 04 Ekim 2019, 20:25:35 »
İlhan hocanın ekim yaptığı aletleri birden fazla hastada kullandığı ve vu aletlerin sterilizasyonuna yeterli önem vermediği, bu yüzdende ekimlerinde yüksek oranda enfeksiyon vakalarına rastlandığı söyleniyor, bu fotoğraflarda malesef doğrular nitelikte

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 04 Ekim 2019, 20:43:43 »
Hintel forumu okursan admin önce konunun forumdan kaldıracağını ifade etmiş ?
Daha sonra kararından vazgeçmiş bizde bunun doğru olduğunu düşünüyoruz dedik..
Yoksa kaldırdınız vs demedik diğer arkadaşlar gibi devam kararına da teşekkür ederiz. İyi akşamlar kardeşim kolay gelsin 😊

Anladım:) eyvallah kardeşim eski konu olduğu için hatırlamadım
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram