Gönderen Konu: Fotoğraftaki Eski Saçlarıma Kavuşabilir Miyim?  (Okunma sayısı 1930 defa)

aciyorumkendime

• Yeni üye
  • *
Fotoğrafta 19 yaşındaydım, şimdi 22 yaşındayım. Fotoğrafı çektikten yaklaşık 2 ay sonra bir eşeklik edip saçımı kestirdim ve o gün bugündür asla uzamadı, aksine daha çok dökülmeye başladı. Gelecek aya saç ektirmeyi düşünüyorum fakat ekilen saçların uzamadığını duydum. Sizce eski haline dönme imkanı var mı?

umtttboz

• Jr. Member
  • **
Ynt: Fotoğraftaki Eski Saçlarıma Kavuşabilir Miyim?
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2020, 22:34:01 »
Dökülme devam etmiyorsa çok güzel ekim olur bu saça tam ekimlik saç devam ediyorsa kimse ekmez bu arada ne olursa olsun eskisi gibi olmaz bence ;( Çok iyi anlıyorum seni benim de fırça gibiydi sadece 2 yıl önce  şekil almıyor diye isyan ediyordum şimdi şekil almıyor diye isyan edebilceğim saç kalmadı

aciyorumkendime

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2020, 22:38:18 »
Dökulme bitti diye tahmin ediyorum, umarim bu kadar olmasa da guzel bir sekil alir :( Bu arada kullanici adlarimiz caresizligimizi guzel ozetlemis bence kanka :'(

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 14 Ocak 2020, 22:42:04 »
lan acayip yükseldim şuan ya 20 li yaşlarda şu gençlerin kullandığı isimlere bak  ruh hallerine bak 'hayata küstüm' 'aciyorum kendime'   bulun artık şu dökülmeyi durduracak ilacı o.ç bilim insanları

aciyorumkendime

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 14 Ocak 2020, 22:45:13 »
Keşke dostum keşke :( Insani cidden hayattan ve daha da acisi kendinden sogutan lanet bir durum...

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 14 Ocak 2020, 23:28:42 »
lan acayip yükseldim şuan ya 20 li yaşlarda şu gençlerin kullandığı isimlere bak  ruh hallerine bak 'hayata küstüm' 'aciyorum kendime'   bulun artık şu dökülmeyi durduracak ilacı o.ç bilim insanları
Bir ara tsuji vardı oda yok oldu piyasadan.

Geçmiş olsun dökülme patterniniz nw5 gibi duruyor malesef
3 senede gerçekten çok agresif dökülmüş.
3sene önce açılma varmıydı olmuş olsaydı uyanırdınız sanırım açılmalarda kişi fark edecek zamanı buluyor ama seyrelme cidden sıkıntı.

Tek çare ekim ya da antiandrojenler

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 15 Ocak 2020, 00:54:19 »
Saçların dökülmeye başlamış çünkü bana da aynısı oldu tam olarak, bence dokulmeyi azaltma yoluna git benden sana abi tavsiyesi, saclarini ne kadar korrursan ekime o kadar iyi hazırlarsin, vitamin demir bunlardan mahrum kalma ben 30 yasima kadar hiç test yaptirmadim, d ve b12 ekşi değer cikti
Desem yeri. Ama genetikse 30 dan önce ektirme derim, illa girecem diyorsan da mutlaka en kotu 6000 greft e ihtiyacın olacak ilerde çünkü , çok iyi planlama lazim donoru bitirme
Fotoğrafta 19 yaşındaydım, şimdi 22 yaşındayım. Fotoğrafı çektikten yaklaşık 2 ay sonra bir eşeklik edip saçımı kestirdim ve o gün bugündür asla uzamadı, aksine daha çok dökülmeye başladı. Gelecek aya saç ektirmeyi düşünüyorum fakat ekilen saçların uzamadığını duydum. Sizce eski haline dönme imkanı var mı?
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2020, 01:02:01 Gönderen: anonymous0 »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 15 Ocak 2020, 12:03:31 »
başarılı bır ekımden sonra bu kadar uzatırsan saçlarını görüntüye yakın olabılır ama bu kadar sık olmaz

uzun saç kapatıcılık sağlar

Tabi yaş 19 bu yaş da ekim yaptırmam doğru olmaz dökülme devam edicek o yüzden eski saçlar zor ihtimal tatmin kar bir kapatıcılık olabilir.
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2020, 10:57:52 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

sade_americano

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 15 Ocak 2020, 12:31:58 »
dht fena vurmus kardesim. bu sac kadar olmasi imkansiz bir daha, bende malesef benzer bir surecten gectim

Dertli

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 15 Ocak 2020, 12:51:27 »
Güzelim saçlar ne hale gelmiş.çok zor bu yaşta valla çok zor.allah sabır versin

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 15 Ocak 2020, 18:45:56 »
Genç yaşta zor bir deneyim malesef. Bir kaç sene daha sabret kardeşim dökülmen devam ediyor

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 15 Ocak 2020, 19:23:20 »
Daha yolun çook basındasın... ekim düşünme şimdilik.. yasadıĞın saç kaybı yaşayaçaklarının teminatıdır... daha çoook kaybın olacak.. sonra duruma göre ekim düşünürsün.

Vefa

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 18 Ocak 2020, 08:35:54 »
Kardeşim geçmiş olsun, saç dökülmesi sarışın insanlarda çok sıkıntı kendimden biliyorum gençmiş yaşmış ilerde dökülürmüş bunlara takılma güzel bir merkezde ektir gitsin.

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 18 Ocak 2020, 10:50:40 »
Ekim icin yas erken bence :) bekleyip gormek lazim. :)

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 18 Ocak 2020, 11:31:42 »
Ekim icin yas erken bence :) bekleyip gormek lazim. :)
Arkadaşımız zaten nw5 olmuş yani 10 sene  beklese en kötü nw6 olur ki o zamanda alan geniş derler ekim yaptırmazlar.
Beklemesine şu aşamada gerek yok.
En iyi çözüm fin +4000k greft saç ekimi

Facebook Twitter Instagram