Gönderen Konu: Saç ekimi sonrası yıkama  (Okunma sayısı 969 defa)

Tlg66

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi sonrası yıkama
« : 14 Ocak 2020, 22:17:47 »
Merhaba arkadaşlar,

Saç ekimi sonrası 2.5 ay geçti ancak yıkamalardan sonra aynaya bakınca ara ara hala saç derimde ufacık bi kan pıhtısı (yada damlası) minicik görüyorum, sizde bu normal mi ? kabuk dökümünü maalesef bende 20.günden sonra yapabildim acaba onun etkisi olabilir mi sizce? teşekkürler.

yazıcıoqlu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi sonrası yıkama
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2020, 23:26:07 »
Merhaba
 Fotoğraf ile daha net degerlendirilir. Sivilcelenmemi oluyor acaba?

Tlg66

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 15 Ocak 2020, 20:31:58 »
Hocam süreç pek iyi gitmiyor, 2 resim attım; 1.si ekimden 20 gün sonrası 2. resim de 2 gün önce çektim

yazıcıoqlu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 15 Ocak 2020, 20:38:05 »
Kabuk kepeklenme vb seyler oluyor mu? Pek birsey gorunmuyor

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 15 Ocak 2020, 20:45:26 »
Merhaba arkadaşlar,

Saç ekimi sonrası 2.5 ay geçti ancak yıkamalardan sonra aynaya bakınca ara ara hala saç derimde ufacık bi kan pıhtısı (yada damlası) minicik görüyorum, sizde bu normal mi ? kabuk dökümünü maalesef bende 20.günden sonra yapabildim acaba onun etkisi olabilir mi sizce? teşekkürler.

Sivilce vs. Dir 70-80 güne yara kan kalmaz...

Tlg66

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 15 Ocak 2020, 20:51:25 »
Hocam kısaca bahsediyim bende tam araştırmadan ekim yaptıranlardanım maalesef; kabuk dökmeyi 20.günde kendim güç bela yapabildim. Kepeklenme oldu hemen konazol kullandım 1 haftada atlattım kepek sorununu.
2.5 ay bitti ve saç derim temiz, şu kalın olan ve uzamayan kalın saçlar kaldı iğne gibiler onlarda. Saç çıkar çıkmaz karamsar düşünüyorum o konuda ama dün yazdığınız yorumdan sivilci fikri aklıma yattı çünkü saç derisinde sivilceler olabiliyor ara ara.

Başını çok şişirdim hakkını helal et hocam.

Tlg66

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 15 Ocak 2020, 20:53:29 »
Hocam hani bu resmi şimdi çektim belli olmuş o kanayan nokta, bastırarakta yıkamıyorum, iş yerinde bere takmam gerekiyor o yüzden mi acaba oldu dedim ilk başta ?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 15 Ocak 2020, 21:00:43 »
Hocam hani bu resmi şimdi çektim belli olmuş o kanayan nokta, bastırarakta yıkamıyorum, iş yerinde bere takmam gerekiyor o yüzden mi acaba oldu dedim ilk başta ?

Fazla kibar davranmışsınız bu yüzden kalmış o kısa kıllarda... bahsettiğiniz kanamalarda sivilvedir dert edecek Birşey yok

Tlg66

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 15 Ocak 2020, 21:06:42 »
Haklısınız hocam, bu siteye çok geç öğrendim ve öğrenene kadar anca youtube izlediğim videolarla bişeyler yapmaya çalıştım

yazıcıoqlu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 15 Ocak 2020, 21:26:14 »
Hocam kısaca bahsediyim bende tam araştırmadan ekim yaptıranlardanım maalesef; kabuk dökmeyi 20.günde kendim güç bela yapabildim. Kepeklenme oldu hemen konazol kullandım 1 haftada atlattım kepek sorununu.
2.5 ay bitti ve saç derim temiz, şu kalın olan ve uzamayan kalın saçlar kaldı iğne gibiler onlarda. Saç çıkar çıkmaz karamsar düşünüyorum o konuda ama dün yazdığınız yorumdan sivilci fikri aklıma yattı çünkü saç derisinde sivilceler olabiliyor ara ara.

Başını çok şişirdim hakkını helal et hocam.

Esgf hocam forumun amaci bu zaten. Gecmis olsun olumsuz dusunmeyin insallah guzel sonuclanir emeğinizin karşılığını  alirsiniz.

Tlg66

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 15 Ocak 2020, 21:40:03 »
Cümlemiz inşallah iyi sonuçlar alırız hocam, teşekkürler hayırlı akşamlar.

Facebook Twitter Instagram