Gönderen Konu: Dr. İlhan Serdaroğlu 3000 Greft Saç ekimi ve ssonuçları  (Okunma sayısı 7244 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. İlhan Serdaroğlu 3000 Greft Saç ekimi ve ssonuçları
« Yanıtla #45 : 14 Temmuz 2020, 13:29:35 »
geçmiş olsun üzüldüm adınıza ama halledilmeyecek bir sorun değil sadece 1 ekim süreci daha yaşamanız gerekiyor başarılı olması gereken bir saç ekimiydi dar alan ve kaiteli saç telleri ekime çok uygundun başarılı bir sonuca da.

hoca ekimin arkasında durmuş gerekeni yaparım demiş yapması gerekeni yapmış  bunu da belirtmişsin zaten..

çok geçmiş olsun dostum yapabileceğimiz bir sey olursa buradayız.

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #46 : 14 Temmuz 2020, 13:35:45 »
Geçmiş olsun başarılı bir sonuç almaya çok müsait bir dökülme alanı ve saç kalitesi yazık olmuş bence ilhan hoca ekimlerini gözden geçirmeli büyük bir isim piyasada sonuç olarak.

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 14 Temmuz 2020, 13:36:55 »
Geçmiş olsun ekim olmamış

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #48 : 14 Temmuz 2020, 13:37:11 »
Çok üzüldüm   gerçekten    malzeme  kaliteli   ama işçilik      olmamış    . İlhan Serdaroğlu  performans  çok düşük    cidden  . İlhan Serdaroğlu  sac  ekimi  yapmak kumar  oynamaya  benzer   doğru tespit.   

sinan1984

• Full Member
« Yanıtla #49 : 14 Temmuz 2020, 14:21:10 »
Geçmiş olsun  üzgünüm sizin adınıza umarım güzel bir ekimle istediğinize kavuşursunuz.

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 14 Temmuz 2020, 14:29:24 »
Çok üzüldüm   gerçekten    malzeme  kaliteli   ama işçilik      olmamış    . İlhan Serdaroğlu  performans  çok düşük    cidden  . İlhan Serdaroğlu  sac  ekimi  yapmak kumar  oynamaya  benzer   doğru tespit.
+

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #51 : 14 Temmuz 2020, 14:50:20 »
Hocam sonuç sizi memnun etmemiş ki hoca bile bunu kabul etmiş. Siz yine de moralinizi bozmayın. Fotoğraflar için özellikle sıkıntılı alanları açıp çekmişsiniz. Çok kötü bir görüntünüz yok yıpratmayın kendinizi.

karlos cemil

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #52 : 14 Temmuz 2020, 15:02:17 »
Hocam sonuç sizi memnun etmemiş ki hoca bile bunu kabul etmiş. Siz yine de moralinizi bozmayın. Fotoğraflar için özellikle sıkıntılı alanları açıp çekmişsiniz. Çok kötü bir görüntünüz yok yıpratmayın kendinizi.

özellikle açmadım hocam saçların şekli bu, ekim öncesi fotolarda da dikkat ederseniz, duştan çıkınca tarıyorum kuruyunca toplanıp bu şekli alıyo, hocanın yanına gittiğimde de böyleydi. Çekim açısı olarak diyorsanız ekim bölgesini çekmem gerekiyo yani ekim sonuçlarından bahsettiğim için. Şimdi uzatıyorum, mevcut saçları uzatıp ekim yerlerinin üzerini kapatmayı planlıyorum, teşekkür ederim.

karlos cemil

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #53 : 14 Temmuz 2020, 15:03:43 »
geçmiş olsun üzüldüm adınıza ama halledilmeyecek bir sorun değil sadece 1 ekim süreci daha yaşamanız gerekiyor başarılı olması gereken bir saç ekimiydi dar alan ve kaiteli saç telleri ekime çok uygundun başarılı bir sonuca da.

hoca ekimin arkasında durmuş gerekeni yaparım demiş yapması gerekeni yapmış  bunu da belirtmişsin zaten..

çok geçmiş olsun dostum yapabileceğimiz bir sey olursa buradayız.

Teşekkürler Hintell sen süreci çok öncesinden beri biliyorsun zaten, moral bozukluğu ve hayal kırıklığı var ama eskisi kadar dert etmeyeceğim sanırım. Şansımı denemedim demem diye düşünüyorum. Bir veya iki sene sonra üstler daha da açılırsa toptan ektiririm inş.

Diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 14 Temmuz 2020, 15:09:30 »
Teşekkürler Hintell sen süreci çok öncesinden beri biliyorsun zaten, moral bozukluğu ve hayal kırıklığı var ama eskisi kadar dert etmeyeceğim sanırım. Şansımı denemedim demem diye düşünüyorum. Bir veya iki sene sonra üstler daha da açılırsa toptan ektiririm inş.

Diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

Evet morelini bozma tekrar bir ekimle güzel sonuç alıp sorunları halletmeni diliyorum.
Global Moderator

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #55 : 21 Temmuz 2020, 02:56:18 »
İlhan bey canlı bomba

Paysdt

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 23 Temmuz 2020, 00:49:30 »
Hiç bir doktor hakkında kötü yorumda bulunmak istemiyorum bende ilhan hocada ektirdim ön %65 diyelım memnunum col basit bir ekimde benimkide Ama bende ilhan hocada ektirmek kumae oynamak gibi birşey sözüne katılıyorum malesef. İlhan hocanın kesin konuşması ve ikna edici vb. Özelliklere sahip ama bu özelliği ekim olumsuz olunca malesef bulamıyorsun. Başarısız olan ekimlerine bakın ve verdiği cevaplara diklat edin bilmiyorum, çok şaşırdım, nasıl olur ilk defa karşılaştım, benımde donörde problem var banada saçların cok kalın bellı oluyo demişti cvb cok saçma geldi ilgi alaka kısmına gelınce ilhan hocaya az bısey istemediği cvblaro verınce oda kalmıyor heralde aynı ilgi alakayı ben göremedim konusmaşar mailimde kayıtlı. Ben hocaya ilk gün hocam bu forumu işaret ederek hakkınızda olumsuz şeylerde var dedim oda bana cvb olarak orada parayla satın alınam çok insan var sen bakma demişti.

Paysdt

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 23 Temmuz 2020, 01:04:44 »
Bu arada bence artık moralini yüksek tut iyi bi doktor başarışı sonuç çıkarır çenesi kuvvetli olan değil eli kuvvetli olan bir doktor bulman dileğiyle. İlhan hocanında ücretsiz ekim yaparım demesi onu haklı çıkarmaz az vijdanı olan her insan aynı cvbı verir. Benım donörüde maffetti söyledikleriyle yaptıkları uyusmuyor benim konumu incelersen ekim yaptırdıkdan hemen sonra şurası kesin seyrek olcak burası kesin böyle olcak diye söylemlerim var görülen köy kılavuz istemez ben anlıyorsan onunda anlaması gerekir o anki pskolojisi neyi gerektiriyorsa onu yapıyor ekim yaparken işine konsantre olsun çene yapmasın biraz fazla oldu belki yazdıgım ama bu iş parayla ölçülen değil verdiğin emel, çektiğin acı, ve giden greftlerle ölçülen bişey o parayı alır geçer yerine üzülen kafaya takan sıkıntı yaşayan sen olursun

Facebook Twitter Instagram