Gönderen Konu: Dr. İlhan Serdaroğlu 3000 Greft Saç ekimi ve ssonuçları  (Okunma sayısı 7243 defa)

mkatoz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. İlhan Serdaroğlu 3000 Greft Saç ekimi ve ssonuçları
« Yanıtla #30 : 21 Nisan 2020, 12:35:57 »
merhaba 100 gün için görüntü çok normal hocam hiç ama hiç endişe etmeyin daha yolun başlarında sayılırsınız saçların hepsinin çıkması 250. günlerde oluyor 365.güne kadar form kazanır ve son görüntü olur ama tamama bu oldu dediğiniz zamanlar 250.gün civarları...

kaptan86

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #31 : 21 Nisan 2020, 13:29:51 »
Yakın zamanlarda ekim yaptırmışız. Saçının olduğu yerler çok uzadığı için sana kötü gidiyor gibi geliyor. Tüm saçın kısa olsa sürecin olması gerektiği gibi gittiğini fark edersin. Şampuanını değiştir bence başka markalar dene ben zigavus forte kullanıyorum memnunum ama cilt tipine göre memnuniyet değişir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 21 Nisan 2020, 13:39:41 »
saçlar hareketli 100 gün çok erken sabırlı ol olumsuz düşünme
Global Moderator

karlos cemil

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #33 : 21 Nisan 2020, 18:37:49 »
Mesajlarınız için çok teşekkür ederim. İnsan ister istemez bi ümitsizliğe kapılıyo, ekimden önce bu endişeleri olan arkadaşların hissiyatını tam anlayamamışım şimdi anlıyorum :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 21 Nisan 2020, 20:51:05 »
Mesajlarınız için çok teşekkür ederim. İnsan ister istemez bi ümitsizliğe kapılıyo, ekimden önce bu endişeleri olan arkadaşların hissiyatını tam anlayamamışım şimdi anlıyorum :)

evet kaçınılmaz durumlar saç ekim sürecinde sen genede olumsuz düşünme ınanclı ol :)

başkalarının iyi sonuç alması senin iyi sonuç alacağın anlamına gelmez ya da tam tersi .
Global Moderator

karlos cemil

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #35 : 22 Nisan 2020, 11:12:32 »
Aynen Hintel her kafa, her saç başka bir deney gibi. İlhan hocanın instagram sayfasındaki sonuçlar fazla ümit verici, çok orayı referans da almak istemiyorum senin söylemin gibi düşündüğüm için :)

karlos cemil

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #36 : 14 Mayıs 2020, 12:19:52 »
Merhaba, 120 günü devirdik. Mevcut durum bu şekilde. Sizlere 2 sorum olacak:

--Son 1-1.5 ay içerisinde mavi ile çizdiğim bölgeden elime çok fazla 2li 3lü kökü kurumuş ve kararmış ve ekildiğinden beri hiç uzamamış şekilde greft döküldü(1 örnek görselini ekliyorum). Hatta 4 ayı baz alırsam o kısma ekilenlerin tamamının kökü kuru ve kararmış şekilde döküldü gibi hissediyorum. Bu normal midir? O bölge maalesef tutmadı diyebilir miyim?

--4 ay bitti ve mevcuttaki saçlar bunlar. Görüntüye bakılırsa ekim öncesinden daha da seyrekleşti. 4 ay geçti ve şu an yeni çıkan saç pek göremiyorum, acaba bu zamandan sonra sıfırdan saç çıkar mı? Yani şok dökülmede dökülenlerin kökü hala derinin altında bekliyordur ve bi anda çıkar mı sizce? Yoksa 4 ayda bu kadarsa artık anca bunlar daha kalınlaşır mı demeliyim?

Yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 14 Mayıs 2020, 12:39:23 »
dökülen kök kayıp gibi görünüyor kardeşim umarım daha fazla bu sekıl de dökülmez ve umuyorum kayıp değil kökler deri altında yaşıyordur ama kayba benziyor

genel sürecine gelirsek tüylenmeler kararmalar devam ediyor umarım artarak devam eder.

Global Moderator

karlos cemil

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #38 : 14 Mayıs 2020, 14:13:02 »
Teşekkürler Hintell. 6. ayda süreç tam olgunlaşır deniyo ya, sence 4. aydan sonra yeni çıkışlar oluyor mu? Yoksa 4 ayda çıkanlar 6. ayda güçlenir ve az çok son hali belli olur mu? 4 aydır derinin altında saç kökünün canlı olarak bekliyor olması mümkün müdür?

karlos cemil

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #39 : 15 Mayıs 2020, 14:16:20 »
Bi sorum da, bu dönemde ekim bölgesine minoxil kullanmamın ekilen saçlara faydası olur mu sizce? günde 1 tablet xpecia kullanıyorum sadece

karlos cemil

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #40 : 09 Haziran 2020, 14:47:36 »
Merhaba,

Ekimin üzerinden 5. ay geçti ve maalesef sonuç benim için büyük üzüntü ve hayal kırıklığı oldu.

Verteks bölgesindeki ekim zaten hiç tutmamıştı, bütün greftler elime gelmişti, orayı gözden çıkarmıştım bari önler tutsun diyodum ama önler de tutmadı. İlhan hocayla durumu paylaştım, 6. ayda kontrole gel bu şekilde kalmasın tekrar ücretsiz bi ekim daha yapalım dedi sağolsun. Ama benim endişelerim var.

Mevcut durumda zaten 3bin greftim ziyan oldu, 3binin yüzde kaçı tuttu bilmiyorum belki %10-15. Üstüne bi de donör bölgemdeki alımlar çok belli oluyo, saçlarımı uzun tutmama rağmen o bölgenin diplerindeki yaralar çok görünüyor. Foto pek net değil ama canlıda alım yapılan ve yapılmayan bölge çok belirgin. Ekim yapılan yer ve çevresindeki mevcut saçlar da iyice zayıfladı. Ben hiç böyle bi sonuçla karşılaşmayı beklemiyordum.

Çok moralim bozuk, ileride düzelir mi diyorum ama 5 ay oldu hala greftler dökülüyor dipleri kurumuş kararmış şekilde. Fikirlerinize, yorumlarınıza ihtiyacım var. Parasında değilim artık, daha çok greft kaybetmek istemiyorum, ama bu şekilde de çim adam gibi çok kötü görünüyor.

Bana bi yardım lütfen.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 09 Haziran 2020, 15:14:28 »
5 ay daha erken bir süreç biraz daha sabırlı ol her şey bitmiş değil herkesin süreci farklı saç çıkışlarında var hemen umutsuzluğa kapılma.
Global Moderator

karlos cemil

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #42 : 09 Haziran 2020, 15:41:46 »
5 ay daha erken bir süreç biraz daha sabırlı ol her şey bitmiş değil herkesin süreci farklı saç çıkışlarında var hemen umutsuzluğa kapılma.

5 aydan sonra deri altından yeni saç çıkar mı sence Hintell? Mevcut ekilenler çok seyrek, karşıdan bakınca çok belli tek tek ekim olduğu dibi de açık görünüyo. Yeni saçlar çıkarsa kapanır belki biraz ama mevcutlar çok seyrek ya

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #43 : 09 Haziran 2020, 18:02:31 »
İkinci  bir ekim gerekiyor  bu kesin   3000 Greft hakı bumu kesinle  değil    işin  ehli bir doktor bulun ..  ikinci ekim  güzel  olur .

karlos cemil

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #44 : 14 Temmuz 2020, 13:24:33 »
Tekrardan ve bu başlık altında son kez merhaba.

Maalesef büyük hayal kırıklığı, üzüntü ve pişmanlıkla son girdimi yazıyorum. Benim ekimim maalesef tutmadı. 6 ay dolduktan sonra hocanın muayenehanesine gittim çünkü incelemek istedi. Neden böyle olduğu konusunda hocanın da bi fikri yok, çok dar bi alana neden 3bin greft ektiğine kendisi de şaşırdı. Ekim öncesi ve sonrası, bana verilen talimatnamede yazılan her şeye harfiyen uydum, ekim sonrası hocadan satın aldığım ürünleri eksiksiz kullandım, sık sık hocaya da sordum onun direktiflerini uyguladım ama olmadı. Son fotograflarımı paylaşıyorum.

Boşa harcadığım parama, ziyan olan 3bin grefte (ki para tekrar kazanılır ama greftler gitti), ekim sonrası çektiğim acılar ağrılar uykusuz günlere çok üzülüyorum.

Hoca ücretsiz olarak tekrar bin greft daha ekebileceğini söyledi ama ziyan olan 3 bin grefte üzülürken bin grefti daha gözden çıkaramadım. Boşuna çektiğim onca acı sıkıntı da cabası. Aynı şeyleri tekrarlayarak farklı sonuçlar beklemenin bir anlamı olmadığını biliyorum.

Şimdi şakaklarım ve ön çizgimdeki çim adam görüntüsü ve saç diplerimin kel görüntüsüyle bi süre daha devam edip, seneye başka bir ekim merkezinde tekrar ektirmeyi düşünüyorum çünkü bu şekilde çok daha kötü görünüyor, hiç ektirmesem en azından doğaldı diye düşünüyorum.

Saç ektirmeyi düşünen arkadaşlara, kararlarını çok iyi düşünüp vermelerini ve çok iyi araştırmalarını tavsiye ediyorum.

Hocanın verdiği talimatnamede ve sözlü olarak da belirttiği özel ricası üzerine ekimin öncesini sonrasını sonuçlarını paylaşıyorum, şeffaflık ve ekim sonrası ilgi alaka konusunda hakkını yiyemem, her mailime cevap döndü. Tutmayan ekimi ücretsiz tekrar etmeyi de teklif etti

Ekimi yaptırdıktan sonra okuduğum bi entryde ilhan hocaya saç ektirmek kumar oynamak gibidir demişti biri, ben o kumarın kaybedeni oldum.

Facebook Twitter Instagram