Gönderen Konu: Hintell Hocam,sacimi geri istiyorum...  (Okunma sayısı 27090 defa)

Sinan62

• Sr. Member
Ynt: Hintell Hocam,sacimi geri istiyorum...
« Yanıtla #120 : 14 Ocak 2020, 00:24:34 »
Uzun sacli fotografim yok.surekli kisa tutarim her 2 haftada bir kuafore gittigim icin...bugun itibariyle 18 gunluk saclarim..ceker yollarim...dayim ile oglu ikisinde goruldugu gibi hic saci yoktu..doner bolgeleride benimkinden daha kotuydu...fotograf yok malesef....tartismalar bos ve yersiz..ama forumda bazi gencler yasindan daha kucuk oldugu icin,mecburen bu durumlar yasana biliyor..kusura bakmayin artik..

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #121 : 14 Ocak 2020, 12:43:27 »
Hocam senin konuyu detaylı biliyorum, umarım er şey gönlünce olur, en az 40 günlük bir uzunlukta gösterir sen doktorlara hem onların da yorumlarını alabilirsin

Uzun sacli fotografim yok.surekli kisa tutarim her 2 haftada bir kuafore gittigim icin...bugun itibariyle 18 gunluk saclarim..ceker yollarim...dayim ile oglu ikisinde goruldugu gibi hic saci yoktu..doner bolgeleride benimkinden daha kotuydu...fotograf yok malesef....tartismalar bos ve yersiz..ama forumda bazi gencler yasindan daha kucuk oldugu icin,mecburen bu durumlar yasana biliyor..kusura bakmayin artik..

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #122 : 14 Ocak 2020, 12:49:27 »
Tesekkurler hocam,bu persembe sac ekimi icin istanbula ucacaktim...bekleme karari aldim..en sagliklisi acele etmeyip beklemek..dedigin gibi saclari biraz uzatmak daha mantikli...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #123 : 14 Ocak 2020, 13:07:27 »
Sakin olmakta her zaman fayda var doğru adım atmak için. evet donör de dupa durumu söz konusu olma ihtimali var ama olmaya bilir de bazı kişilerin donörleride genetik olarak bu şekilde durabiliyor aynı zamanda çok kısa uzun çekilen bir foto ile daha net değerlendirmek gerek.

Bakalım inşallah uzun daha iyi durur ve olumlu bir ekim düşünülebilir.

O yüzden kısa donör ile ekim merkezleri ile görüşme yapayın bunuda burda belirtmiş olayım tekrar.

Global Moderator

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #124 : 14 Ocak 2020, 13:18:08 »
Hintell hocam aynen,aynen herkesin fikrine,gorusune,tecrubesine saygim var.. onerileri de dikkate alarak acele etmemek en mantiklisi...bekleyelim sabredelim..tesekkurler🤗🤗🤗🤗😉😉😉

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #125 : 14 Ocak 2020, 14:21:23 »
Bu arada arkadaslar,saca iyi gele bilecek ve guclendirecek  hangi losyon vede vitaminleri onerirsiniz????

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #126 : 14 Ocak 2020, 15:00:31 »
Açık konuşmak gerekirse bana göre sizin saçlarınızı güçlendirecek 2 yol var. Ya minoxil kullanacaksınız, ya da çekindiğiniz finasterid tarzı dht baskılayan ilaçlarla saçlarınızı güçlendireceksiniz. Vitaminlerle dönor alanını toparlamaya çalışmanız, hem maddi olarak hemde boşuna zaman kaybı olur sizin için. Risk alacaksanız yanetkileri olan bu takviyeleri araştırabilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #127 : 14 Ocak 2020, 15:22:05 »
Bu arada arkadaslar,saca iyi gele bilecek ve guclendirecek  hangi losyon vede vitaminleri onerirsiniz????

Hocam onizuka eiciku haklı. Dht baskılamadan vitamin fayda sağlamaz. Proscar 1/5 ile biotin 2500'lik al.b12 ve d vitaminlerine de baktır

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #128 : 14 Ocak 2020, 15:30:59 »
Tesekkurler,dediginiz ilaclari bir arastirayim...daha,oncede bunlar onerilmisti...

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #129 : 14 Ocak 2020, 17:34:39 »
dostum genel olarak seyrekliğin var;

hem erkek tipi (genetik) dökülmen var hem de genel olarak saçların dökülmüş.

yapman gerekenler basit;

bu işte ehil bir cildiyeye gidip;

detaylı bir kan tahlili yaptırmak;

varsa eksiklerin onları tamamlayacak vitaminlere yönelmek.

bunlar haricinde; minoxidil topu taca atmaktır; o top yeniden sahaya dönecek...

eğer yan etkilerini göze alıyorsan;

finasterid güç katar.

yoksa şu yağı; bu yağı, yok şu sebze bu meyve iş görmez.

kolay gelsin.

gönlünce olsun :)

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #130 : 14 Ocak 2020, 18:00:31 »
Sagolun arkadaslar ama su finasterid denen ilacin yan etkileri fazlaymis..sac icin yan etkilerine katlanmak cok dogru olmasa gerek....kel kalmak daha mantikli..saglik herseyden once gelir😃😃😃😃

Cassowary

• Sr. Member
« Yanıtla #131 : 14 Ocak 2020, 18:08:44 »
Sinan abi 3 günde 9 sayfa yorum
1500 görüntülenme .)
Saç ektirsen bu kadar yorum gelmezdi .)

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #132 : 14 Ocak 2020, 18:10:20 »
Sinan abi 3 günde 9 sayfa yorum
1500 görüntülenme .)
Saç ektirsen bu kadar yorum gelmezdi .)
+1🤙

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #133 : 14 Ocak 2020, 20:53:10 »
Sagolun arkadaslar ama su finasterid denen ilacin yan etkileri fazlaymis..sac icin yan etkilerine katlanmak cok dogru olmasa gerek....kel kalmak daha mantikli..saglik herseyden once gelir😃😃😃😃

Tabiki hiç ilaç kullanmamakta bir seçenek. Kel kalmak daha iyi diyorsanız ki ben yerinizde olsam bende ilaç kullanmazdım bir tek dönor sahası için, ekim işine hiç bulaşmayın derim. Minoxil'inde aslında çok ciddi yanetkileri var ancak Türk halkı önceliği libidoya verdiği için Minoxil'in yanetkileri çok fazla konuşulmuyor :). Saç ekimi sanıldığı kadar basit bir işlem değil bu nedenle bence siz bence hiç riske girmeyin. Sonra dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmakta var...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #134 : 14 Ocak 2020, 21:10:28 »
Aynen cossewary,haklisin...nerde madalyon🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳size layik olmaya calisacagim😃😃😃😃
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2020, 21:55:51 Gönderen: Sinan62 »

Facebook Twitter Instagram