Gönderen Konu: Hintell Hocam,sacimi geri istiyorum...  (Okunma sayısı 27080 defa)

Kel123

• Hero Member
Ynt: Hintell Hocam,sacimi geri istiyorum...
« Yanıtla #105 : 13 Ocak 2020, 02:07:56 »
Kel 123 demekki senin 14 sene omrun kalmis,bir insan egerki ,senin dusuncene gore 44 unden sonra yasamiyorsa...diger konuya gelecek olursak,basimdaki sac degilse nedir?bence goz doktoruna gitmeyi tavsiye ederim..objoktif olalim.kafa yapima laf soyluyorsan,okadar delikanliysan adam gibi sacini kazitip veya kendi resmini paylassanda seninde bir yapini gorsek...bu arada kilda keramet olsa s.....cikmazdi...atalarimizin sozu benim degil...14 yas altimdasin, 5 sene zamanim var,baskalariyla muhatap ol benimle degil...bu arada seni yasam eglence kultur herneyse artik,ne aklina geliyorsa,bir cebimden alir cikarir obur cebime koyarim...
Kardeşim sakin ol ya, ben senin iyiliğini düşünüyorum. Bence senin kafandakiler saç değil tüy. Kılda keramet olsa s...de çıkmazdı diyorsun. O zaman ektirme kardeşim. Bu forumda işin ne. Eğlence ve kültür kısmına gelecek olursak, tamam en iyi sensin. Süper party boysun sen. Yorum belirtmekte, insanlara yardımcı olmakta suç oldu.

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #106 : 13 Ocak 2020, 02:27:21 »
Kel 123 demekki senin 14 sene omrun kalmis,bir insan egerki ,senin dusuncene gore 44 unden sonra yasamiyorsa...diger konuya gelecek olursak,basimdaki sac degilse nedir?bence goz doktoruna gitmeyi tavsiye ederim..objoktif olalim.kafa yapima laf soyluyorsan,okadar delikanliysan adam gibi sacini kazitip veya kendi resmini paylassanda seninde bir yapini gorsek...bu arada kilda keramet olsa s.....cikmazdi...atalarimizin sozu benim degil...14 yas altimdasin, 5 sene zamanim var,baskalariyla muhatap ol benimle degil...bu arada seni yasam eglence kultur herneyse artik,ne aklina geliyorsa,bir cebimden alir cikarir obur cebime koyarim...
sinan abim kimse sana kötü bir şey demiyor burda, bak ben 4 senedir foruma üyeyim, hintellden bile daha fazla az çok gördüğümüz şeyler var forumda/diğer forumlarda. fikrimizi belirtiyoruz. Diyoruz ki sen bu donörle merdiven altıbir yere gidip maximum greftle ekim yaptırırsan donörde izler kalır.

Bunun yerine daha küçük seanslarla sakal destekli artı olarak ilaç destekli yapabilirsin ekimi. Donör bölgen homojen değil şu an, ama yapılan ekimde ona göre alım yapılmalı ki sonrasında kötü görüntü oluşmasın.Benim önerdiğim doktorların hepsi donör bölgesine dikkat eden doktorlardı ki beni bile tersledin biraz.

Ekim konularına yeni bakıyorsun ve bu konuda bilgisizsin kusura bakma. Cahil cesaretiyle girdiğin işte pişman olursan yine bu foruma geliceksin yine biz yardım edicez sana. Millet yapıcı yorumlar yapmaya çalışıyor sende biraz terslemeden cevap verirsen daha güzel olur. Kırıcı yorumlara zaten sana kalmadan üyeler karşı çıkar rahat ol.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #107 : 13 Ocak 2020, 02:50:56 »
Burda herkesin yorumuna acigim,saygiliyimda ama kimin sivri dilli kimin iyi niyetli kimin dalga niyetli kafa bulucu oldugunu az cokta anlayacak yasta vede kafadayim....kel 123 den haric herkesin yorumuna saygiliyim birde basim gozum ustune..ama kel 123 e kil kaptim..cok gicik bir tip,yaklasim bicimi cok alayci....

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #108 : 13 Ocak 2020, 09:03:29 »
Burda herkesin yorumuna acigim,saygiliyimda ama kimin sivri dilli kimin iyi niyetli kimin dalga niyetli kafa bulucu oldugunu az cokta anlayacak yasta vede kafadayim....kel 123 den haric herkesin yorumuna saygiliyim birde basim gozum ustune..ama kel 123 e kil kaptim..cok gicik bir tip,yaklasim bicimi cok alayci....
Yorumuna saygı duyuyorum. Herkes herkesi sevmek zorunda değil. Sonuçta burası bir forum. Olumlu oldugu kadar olumsuz eleştirilerde olacaktır. Hakkında hayırlısı olsun

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #109 : 13 Ocak 2020, 09:12:35 »
Ayrıca 44 yaşındaysan 5 sene gayet iyi rakam yani. 5 sene sonra 50 oluyorsun. Buna neden bozuluyorsun hocam. 70 yaşına kadar makine olacak halin yok ya. Bazı insanlar için gerçeklerle yüzleşmek acı oluyor. Gerçekler yüzüne vurulduğunda saldırgan bir tutum içerisine giriyorlar. Bu düşünce şekli ile kendini geliştirebileceğini sanmıyorum

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #110 : 13 Ocak 2020, 11:48:08 »
Sana laf anlatmak deveye hendek anlatmaktan zor...adam gibi oku yazdiklarimi,cunku okumadigin belli..yas 39 anladinmi..tabi anlayacagini sanmiyorum.ama yazayim dedim..

yazıcıoqlu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #111 : 13 Ocak 2020, 12:09:37 »
:) Buralar onceden patates tarlasiydi.

Tâki birisi buraya kabak ekelim daha iyi olur dedi ve o gün  bugündür  kabak ekiliyor!

Lutfen keller kavga etmeyiniz!

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #112 : 13 Ocak 2020, 12:10:35 »
Saçların geri gelebilir hemde ekim yaptırmadan......
Tek şansın anti androjen ilaçları kullanmak finasteride +minoxidile başla yan etkisi falan yok dene bakalım zira saçını bu kadar istiyorsan diğerlerininde dediği gibi o saçları canlandırmadan ekim yapılamaz.
Finasteride +minoxla belirli bir seviye kat edeceğine eminim kullan bakalım bir 6 ay

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #113 : 13 Ocak 2020, 12:11:10 »
Hocam yoktan var etsinler demişsin, olmayan saçı nasıl eksin adamlar 😂 ayrıca ben objektif yorumlar yaptığımı düşünüyorum. Yaşın itibariyle hareketli geçireceğin 5 sene var dedim doğru. Kafa şeklin güzel değil dedim doğru. Donörün seyrek ve bu ekim olmaz dedim doğru. Protez seni her şeyden çok mutlu edecektir. Tercih senin

Bence siz kendinize  göre objektif yorumlar yapıyorsunuz kafa şeklin güzel değil demişsin ve doğru diyorsun gerçekten çok tuhaf bir görüş doğru demenin amacı nedir milletin kafa şekli seni neden ilgilendiriyor bazı şeyleri kendince içinde saklaman gerekir bence saç hakkında donor hakkinda olumsuzsa yinede yorumunu soylersin ama kafa şeklin güzel değil demek doğru değil bu bir insanin kusuruyla dalga geçmek olur anca oda size göre kusur tabi hareketli geçireceğin 5 sene var demek nedir neden yaşa göre hareket ediyosun onu anlamadım ki arkadaş yaşına göre genç duruyor bence .Arkadaşa bazı kişiler olumsuz yorumlara açık olun gibisinden şeyler soyluyor ama bazı yerde çok yanlış şeyler var kafa şeklin e olumsuz yorumlara neden açık olsun yaş itibariyle 5 sene kalmış gibisinden saçma sapan şeylere neden açık olsun bu bana göre çok iğrenç bisi saç hakkında donör hakkında eyvallah ama en yakınım da olsa milletin kusuruyla yada kendince kusur bulup yorum yapmasını kaldiramadigim için bunu yazmak durumunda kaldım kusura bakmayın.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #114 : 13 Ocak 2020, 12:52:15 »
Baysev arkadas tesekkurler yorumun icin,bende en basindan beri bunu soyluyorum...yorum vardir,yorum vardir...fikir soylemek vardir ,elestirmek vardir..ama bu sahis kel 123  bunlardan uzak alayci asagilayici kustah bir cok yorumu var gerci yorumda degil,belden asagi vurmaya calisiyor o guzelim beynince...neyse muhim biri degil kendisi zaten...

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #115 : 13 Ocak 2020, 16:51:41 »
Kafa şekline yorum yapmamın sebebi kelliğin yakışmamasını belirtmemdi. Bazılarının kafa şekli güzel olur kazıt deriz. Bu arkadaşın şekilsiz o yüzden protez tak diyorum. Durduk yere kada şekline laf söylemedik. Belli onu savunan arkadaşında kafa şekli kötü. Sende protez tak kardeşim sanada tavsiye ediyorum

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #116 : 13 Ocak 2020, 18:29:55 »
Kafa şekline yorum yapmamın sebebi kelliğin yakışmamasını belirtmemdi. Bazılarının kafa şekli güzel olur kazıt deriz. Bu arkadaşın şekilsiz o yüzden protez tak diyorum. Durduk yere kada şekline laf söylemedik. Belli onu savunan arkadaşında kafa şekli kötü. Sende protez tak kardeşim sanada tavsiye ediyorum

Aynen benimde kötü napalim yapacak bisi yok senin kafa yapın çok iyi yeterki sen içini ferah Tut tartismicam bu konuda kimsenin kusuruna laf etmem yazdıkların bile birbirini tutmuyor her zaman karsimdakinin daha mutlu olmasını isterim o yüzden senin gibi konuşmam kesinlikle ama bence kimseye saçlarının durumunu veya  kafa seklinin durumunu görmeden yorum yapma yoksa gerçekten çok altta kalırsın forumda soylim.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #117 : 13 Ocak 2020, 19:30:34 »
Baysev birak sen su arkadasi,kendisiyle barisik olmayan baskasiylada olamazmis..demekki kusurlari varki,herkese bu sekilde yaklasabiliyor..kendi haline birak..en azindan ben oyle yapiyorum👍👍😃😃😃😃

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #118 : 13 Ocak 2020, 21:16:13 »
Tamam sinancım en yakışıklı sensin. Senin çok saçın var. Süpersin sen

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #119 : 13 Ocak 2020, 21:26:57 »
Hocam yakın zamanda çekilmiş önden üstten arkadan uzun saçlı fotoğrafın yok mu? Koyarsan şuraya  daha yararlı olur, tartışmaları kökünden bitirir bence?
Dayının ekim öncesi donör blgeyi de merak ettim açıkçası!

Facebook Twitter Instagram