Gönderen Konu: Hintell Hocam,sacimi geri istiyorum...  (Okunma sayısı 26886 defa)

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hintell Hocam,sacimi geri istiyorum...
« Yanıtla #60 : 12 Ocak 2020, 04:11:36 »
birde not düşeyim sadece yurtdışına ekim pazarlayan bir kaç firma var, yurtdışındaki adam çok uğraşmayacağını bildiği için sadece almanyadakileremesela veya sadece araplara reklam yapıyor. Kuzeninizin yengesine bir güvenemedim bu yüzden. Varsa ekim fotoğrafları atın yorumlayalım.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #61 : 12 Ocak 2020, 04:21:49 »
Tesekkurler hocam,sakalim evet gur ve sert.epeyde kalin..kisa surede de uzuyor..hic saclara,cekmemisler😃😃😃😃Maddi konuya gelirsek,o problem degil...Koray hoca ile keser hocanin karsiligini verecek durumdayim dersem yalan olmaz...

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #62 : 12 Ocak 2020, 04:24:57 »
Var ekim fotolari birkac adet ama ben anca dayiminkini oaylasa biliyorum...oda 3 sayfada..bakip yorum yapabilirmisin...on hatti nasil cizmis birde ekimi nasil yapmis..ha birde baska bir kuzenimin sacini ekim yapmis onuda ekliyorum

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #63 : 12 Ocak 2020, 04:29:55 »
Yorumlarini bekliyorum

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #64 : 12 Ocak 2020, 04:30:34 »
Dayim ve oglu

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #65 : 12 Ocak 2020, 04:31:26 »
Ikiside sifir sac,zayif donor...sence nasil bir ekim???

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #66 : 12 Ocak 2020, 04:36:03 »
......

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 12 Ocak 2020, 05:45:16 »
reis niye ismini vermiyorsun ekim merkezinin facebook veya instagram sayfası var ama anlamadım neyse, attığın fotolardaki ekim sence iyimi, önden bakınca idare eder ekimler. bu arkadaşların donör senin gibi boşluklu muydu?

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #68 : 12 Ocak 2020, 05:54:56 »
Bu arkadaslarin donoru benden beterdi....biri 46 48 yasinda digeri daha 20 22 yasinda.....isme gerek yok..simdilik rekkam yapmayalim...eger is temiz cikarsa veya kotu cikarsa ismi burdan verecem

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #69 : 12 Ocak 2020, 05:57:16 »
Ha bu arada hakan doganay gibi,kotu bir sonuc cikmamis..az once verdigin ismi arastirdim..forumda pek ic acici resimlerle karsilasmadim..resmen kabus...

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 12 Ocak 2020, 06:02:00 »
Ha bu arada hakan doganay gibi,kotu bir sonuc cikmamis..az once verdigin ismi arastirdim..forumda pek ic acici resimlerle karsilasmadim..resmen kabus...
reis hakan doğanayı vermedim ki ben.Söylediklerim= hlc,kaan pekiner,serdar gökrem,esma serkan

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #71 : 12 Ocak 2020, 06:04:49 »
Ha dogru pardon,kusurabakma..ama onun yanindan ayrilan iki ismi verdin...neyse onemli degil..bu kalem teknigi baslarda hosuma gidiyordu ama hakan beyin sonuclarini gorunce..sogudum bu isten...

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 12 Ocak 2020, 06:12:04 »
Ha dogru pardon,kusurabakma..ama onun yanindan ayrilan iki ismi verdin...neyse onemli degil..bu kalem teknigi baslarda hosuma gidiyordu ama hakan beyin sonuclarini gorunce..sogudum bu isten...
ona bakarsan fuede kötü eken varsa, tüm fuecilerden mi soğucaksın. Yanlış bir bakış açısı bence. Dr lorenzo var 2 sayfa önceki videoda attığım, eski ekimlerine bakarsan ne kadar başarılı olduğunu görürsün dhide.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #73 : 12 Ocak 2020, 06:18:38 »
Gordum,o iyi bence...ama fue en iyisi bence biz keller icin😃😃😃😃

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 12 Ocak 2020, 06:26:46 »
Gordum,o iyi bence...ama fue en iyisi bence biz keller icin😃😃😃😃

Dhi bir fue saç ekimi tekniği, fueden farklı bir şey değil. Fue'nin açılımının anlamı saçların tekli olarak kafadan çıkarılması, dhi ise fue ile çıkarılan bekletilmeden kafaya ekilmesinin genel adı oldu. Zor olur ama istersen futunda dhi'sini yaparsın.

Neyse reis ben kendimi sanki seni başka doktora ikna ediyormuş gibi hissetim, o yüzden yazmaya devam etmeyeceğim. Bol şanslar şimdiden inşallah hayalindeki saçlara kavuşursun.

Facebook Twitter Instagram