Gönderen Konu: Hintell Hocam,sacimi geri istiyorum...  (Okunma sayısı 26922 defa)

Karakutu

• Hero Member
Ynt: Hintell Hocam,sacimi geri istiyorum...
« Yanıtla #331 : 31 Ocak 2021, 16:36:58 »
Sakal destekli ektirebilisin ama Asmed sakaldan alım yapmıyor bildiğim kadarıyla.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #332 : 31 Ocak 2021, 17:43:13 »
Sakal destekli ektirebilisin ama Asmed sakaldan alım yapmıyor bildiğim kadarıyla.
hayirlisi,zorlamaya,gerek yok

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #333 : 05 Şubat 2021, 16:21:26 »
Son halim 1 hafta,sonra 1 sene dolmus olacak 😀

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #334 : 06 Şubat 2021, 17:35:20 »
hocam saçlarınızı bıraz uzun tutun neden derseniz adam şunu düşünü ekimi yapıcam buraları nasıl kapatıcaz benimde çok sık donör bolgem yokdu ama kulak bölgemden enseme kdr 4.300 greft alındı artı amelıyat yaramın bı kısmı kapatıldı tepe bölgeme yetmedi
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #335 : 06 Şubat 2021, 17:37:52 »
ek olarak saçları uzun tutup  acaba protez saç yaptırma fikrini düşündünmü
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #336 : 06 Şubat 2021, 17:59:50 »
Ekim öncesiyle kıyaslanmayacak kadar fark var. Kel görünmüyorsun şimdi ,sıklaştırmada artık sana kaldı. Bence yakıştıda.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #337 : 06 Şubat 2021, 18:57:03 »
hocam saçlarınızı bıraz uzun tutun neden derseniz adam şunu düşünü ekimi yapıcam buraları nasıl kapatıcaz benimde çok sık donör bolgem yokdu ama kulak bölgemden enseme kdr 4.300 greft alındı artı amelıyat yaramın bı kısmı kapatıldı tepe bölgeme yetmedi
sagol hocam,uzatmayi dusunuyorum..bakalim hayirlisi

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #338 : 06 Şubat 2021, 18:58:00 »
ek olarak saçları uzun tutup  acaba protez saç yaptırma fikrini düşündünmü
yok kel dolasirimda protez yaptirmam

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #339 : 06 Şubat 2021, 18:59:29 »
Ekim öncesiyle kıyaslanmayacak kadar fark var. Kel görünmüyorsun şimdi ,sıklaştırmada artık sana kaldı. Bence yakıştıda.
tesekkurler hocam.evet sikilastirma,dusunuyorum...Asmed kabul ederse orda ,etmezse aramaya,devam😀

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #340 : 06 Şubat 2021, 19:57:23 »
hocam ekım sayım benımde 4.300 yenı oldu 4 gun kadar tepe bölgesine çok istedim bende ama ekim merkezi karşı çıktı ekerim dedi ama ilerleyen zaman da yoksa bunu dağıtıp tepe bölgesi de çok greft isteyen bi yer  bu sefer ön bölge  çok seyrek olur dediler ama suan beklemedeyim benım ektim yer sadece
doktorhair sampuan ve solusyonu verdiler  bır kac hap antıdoksan içerikli corasprın ve  ve 1 prp 3 ay sok dokulmede bı prp seansı daha yapıcaklarını söylediler hayırlısı olsun bende ilk gördüm ile bu fotolarınıza bakdım çok sevindim kendi adıma da inşallah saç tutar  aynı greft sayımız alınmıs ama yanlar traslı kötü durmuyor hocam hatta uzun halınden bence daha da güzel duruyor yoksa bana mı öyle geldi yan taraf ıcın soyluyorum kısa halıde güzel duruyor en azından fotolard a avantajın varmıs aslında hocam bı yanılma yapmışsın şahsi fikrim ki bende çok üzüldüm tepem açık hala ama tepe bölgesi en zor tutan yer saç ekiminde  ve amelıyat yerımın de bı kısmı kapatıldı  on çizgiye ve bıraz arka tarafına yoğunlaşıldı  eğer tepeyi kapatmak da isteseler senın kafa yapın çok güzel dar düzgün benım alnım ve kafa yapım geniş keşke demıyorum ama ön bolge den baslayarak arkaya kdr gitselermiş senin içinde güzel olurmuş gibime geldi hocam ki  inşallah güzel olur bende ne olucak merakla beklemedeyim bu arada ekim sonrası şişlikler ne durumda oldumu benım alnım ve goz kapaklarım şiş normal dıyolar acaba süresi ne kadar hakkını helal et
  • Yaşınız 33

Bakbi96

• Full Member
« Yanıtla #341 : 06 Şubat 2021, 22:32:42 »
Konuyu tamamen okumadım ama yoktan var edilmiş bir görüntü var gayet iyi olumsuz olan nedir?

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #342 : 07 Şubat 2021, 02:24:06 »
hocam ekım sayım benımde 4.300 yenı oldu 4 gun kadar tepe bölgesine çok istedim bende ama ekim merkezi karşı çıktı ekerim dedi ama ilerleyen zaman da yoksa bunu dağıtıp tepe bölgesi de çok greft isteyen bi yer  bu sefer ön bölge  çok seyrek olur dediler ama suan beklemedeyim benım ektim yer sadece
doktorhair sampuan ve solusyonu verdiler  bır kac hap antıdoksan içerikli corasprın ve  ve 1 prp 3 ay sok dokulmede bı prp seansı daha yapıcaklarını söylediler hayırlısı olsun bende ilk gördüm ile bu fotolarınıza bakdım çok sevindim kendi adıma da inşallah saç tutar  aynı greft sayımız alınmıs ama yanlar traslı kötü durmuyor hocam hatta uzun halınden bence daha da güzel duruyor yoksa bana mı öyle geldi yan taraf ıcın soyluyorum kısa halıde güzel duruyor en azından fotolard a avantajın varmıs aslında hocam bı yanılma yapmışsın şahsi fikrim ki bende çok üzüldüm tepem açık hala ama tepe bölgesi en zor tutan yer saç ekiminde  ve amelıyat yerımın de bı kısmı kapatıldı  on çizgiye ve bıraz arka tarafına yoğunlaşıldı  eğer tepeyi kapatmak da isteseler senın kafa yapın çok güzel dar düzgün benım alnım ve kafa yapım geniş keşke demıyorum ama ön bolge den baslayarak arkaya kdr gitselermiş senin içinde güzel olurmuş gibime geldi hocam ki  inşallah güzel olur bende ne olucak merakla beklemedeyim bu arada ekim sonrası şişlikler ne durumda oldumu benım alnım ve goz kapaklarım şiş normal dıyolar acaba süresi ne kadar hakkını helal et
sende sagol hocam,helal olsun..haklisin yazdiklarinda,hayirlisi ne diyelim..umarim senin sonucun guzel olur.hayirlisi olsun senin icin..evet benimde sislik oldu biraz,normal zamanla gecer..cok gizli geciyor..daha dun gibi hatirliyorum,ne cabuk 1 sene gecti...

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #343 : 07 Şubat 2021, 02:26:11 »
Konuyu tamamen okumadım ama yoktan var edilmiş bir görüntü var gayet iyi olumsuz olan nedir?
olumsuz olan,beklentim buyuk degildi ama,ekilenlerin cogu cikmamis gibi birde tepeye ekilenler bosa gitti sanirsam..simdilik memnun sayilirim.yalniz ikinci ekimi yapacak gibiyim.sikilastirma sart

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #344 : 07 Şubat 2021, 02:41:37 »
evet hocam tepe bölgesinde tutma oranı yuzde 50 50 imiş ben istemem ragmen yapmadılar amelıyat ızıme ve on bolgeme yoğunlastılar ileride belki 2. 200 cıvarı bı greft şansım var nasipse bu gölgelerden verim alırsam aynı yerde 2 ıncıyı yaptırmayı düüşünürüm bende kalın sağlıcakla
  • Yaşınız 33

Facebook Twitter Instagram