Gönderen Konu: Hintell Hocam,sacimi geri istiyorum...  (Okunma sayısı 26929 defa)

John Keller

• Sr. Member
Ynt: Hintell Hocam,sacimi geri istiyorum...
« Yanıtla #316 : 10 Ocak 2021, 00:27:58 »
Bana göre ekim merkezi seçimin yanlış olmuş.Paranın bir kısmını almışsın ama greftlerin geriye gelmez.Şu an tek şarjörü olan ama onu da kaybetmiş, silahı olan ama şarjörü olmayan asker durumundasınız.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #317 : 10 Ocak 2021, 00:42:18 »
Bana göre ekim merkezi seçimin yanlış olmuş.Paranın bir kısmını almışsın ama greftlerin geriye gelmez.Şu an tek şarjörü olan ama onu da kaybetmiş, silahı olan ama şarjörü olmayan asker durumundasınız.
aynen katiliyorum sana hocam..bekliyelim,ortam duzeldikten sonra belki veya mumkun olursa ikinci ekimi yaptirabilirim..maddi imkan var ama sac koku yeterlimi ondan emin degilim..

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #318 : 10 Ocak 2021, 02:08:28 »
tam anlayamadim yinede tessekkurler

Aykar önce yazmıştım tepeden birsey bekleme diye. Ekim soranda zayıf olan kendi sacların gidiyor bu sebeple tepe bölgesinde fark görmemen normal demek istedim

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #319 : 10 Ocak 2021, 16:01:24 »
Tamam anladim tesekkurler..yalniz finansterid kullaniyorum..bir yarari yokmu?

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #320 : 10 Ocak 2021, 22:28:54 »
Tamam anladim tesekkurler..yalniz finansterid kullaniyorum..bir yarari yokmu?
finasterid dht blocker kardeşim saç çıkarmaz olanı koruma amaçlı kullanılır..genetik dökülmen varsa ki var kullan ama tepe için geç kalmışsın  faydası olmaz tepeye şu şartta  orta ve ön tarafı korursun
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #321 : 10 Ocak 2021, 23:24:38 »
finasterid dht blocker kardeşim saç çıkarmaz olanı koruma amaçlı kullanılır..genetik dökülmen varsa ki var kullan ama tepe için geç kalmışsın  faydası olmaz tepeye şu şartta  orta ve ön tarafı korursun
biliyorum sac cikarmadigini,ama kalan saclari korurmu bilemem..yalniz 3 aya yakindir saclarda hic bir dokulmeyle karsilasmadim..ilaci kullanmadan once hergun cok sayida dukulme oluyordu..demekki ilac bu konuda gercektende etkili

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #322 : 10 Ocak 2021, 23:34:22 »
biliyorum sac cikarmadigini,ama kalan saclari korurmu bilemem..yalniz 3 aya yakindir saclarda hic bir dokulmeyle karsilasmadim..ilaci kullanmadan once hergun cok sayida dukulme oluyordu..demekki ilac bu konuda gercektende etkili
  yazdım ya sana yukarida genetik dökülmen sürüyorsa onu durdurur .kalan saçlarin genetik dökülme sebebiyle ďökülüyorsa ki dökülme şeklin o şekilde durdurur.ilacı devamlı kullanman gerekli bırakırsan dökülme devam eder
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #323 : 10 Ocak 2021, 23:48:11 »
  yazdım ya sana yukarida genetik dökülmen sürüyorsa onu durdurur .kalan saçlarin genetik dökülme sebebiyle ďökülüyorsa ki dökülme şeklin o şekilde durdurur.ilacı devamlı kullanman gerekli bırakırsan dökülme devam eder
artik gittigi yere kadar kullanacagiz..sen kullaniyormudun?kullaniyorsan kac senedir kullaniyorsun??herhangi bir yan etki yasadinmi?

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #324 : 31 Ocak 2021, 13:37:08 »
Slm arkadaslar, 2 hafta,sonra 1 sene olacak.sizce ekim nasil olmus?yorum yaparsaniz,sevinirim..simdiden tesekkurler...hintel hocam senin yorumunu ozellikle merak ediyorum 🙂

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #325 : 31 Ocak 2021, 14:39:34 »
artik gittigi yere kadar kullanacagiz..sen kullaniyormudun?kullaniyorsan kac senedir kullaniyorsun??herhangi bir yan etki yasadinmi?
Ben kullanmıyorum ben dermolerler ile kerozan kullanıyorum...xpecia bende yan etki yaptı bıraktım dökülmem yok ama bende ekim yeri takipteyim
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #326 : 31 Ocak 2021, 15:18:25 »
Ben kullanmıyorum ben dermolerler ile kerozan kullanıyorum...xpecia bende yan etki yaptı bıraktım dökülmem yok ama bende ekim yeri takipteyim
sonucumu nasil buldun?

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #327 : 31 Ocak 2021, 15:43:06 »
Ben iyi  diyorum ekim öncesi halinle şimdiki halin arasında çok fark var. Daha gençleştin. Donör ve sakal karışımı bir sıklaştırma ön bölgeye fena olmaz bi tık daha iyi olur sen ne düşünüyorsun ikinci bir ekim için?.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #328 : 31 Ocak 2021, 15:48:12 »
Ben iyi  diyorum ekim öncesi halinle şimdiki halin arasında çok fark var. Daha gençleştin. Donör ve sakal karışımı bir sıklaştırma ön bölgeye fena olmaz bi tık daha iyi olur sen ne düşünüyorsun ikinci bir ekim için?.
ikinci ekimi Asmed de dusunuyorum..iletisime gectim,ekimden sonra 15 ay gecip,ön gorusme icin randevu vereceklerini soylediler...egerki ikinci ekimin mumkun olacagini soylerlerse,ön tarafi sikilastirmak vede cizgiyi az daha öne cekmeyi düsunüyorum...

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #329 : 31 Ocak 2021, 15:50:38 »
Harika olur tam isabet Asmed.

Facebook Twitter Instagram