Gönderen Konu: Hintell Hocam,sacimi geri istiyorum...  (Okunma sayısı 26945 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hintell Hocam,sacimi geri istiyorum...
« Yanıtla #270 : 31 Temmuz 2020, 19:05:13 »
Ben ilk paylaşımlarınızdaki ensenizi görünce. Ve ensede “0” iz kalma konusundaki beklentilerinizi duyunca bu kafaya ekim olmaz demiştim. Fakat donörünün fotodaki halinden oldukça iyiymiş.
Ön çizgide çok makul bir çizgi tercih edilmiş... sürecinizde gayet iyi olumlu. Ön çiZgi oluşur 2-3 sene kadar bu ekim siİ mutlu eder ama o tepe kapanmaz. Önleri uzatıp arkaya doğru tararsınız artık. Ama önden bakılınca kellik sorurununuz kalmaz.
Enseden alımda gayet iyi yapılmış öylemi suan ilk halinden daha iyi duruyor:) ilk sayfadaki saçınızı kesen berber yanlış kesimmi yapmış ne yapmış nasıl okadar kötü cıkmış enseniz?

120 gün için gayet iyi. Keşke sadece öne ektirip 2. Ekime planlama yapaydınız vertex için

Fikrim değişmedi. Bence önler sizi mutlu eder. Tepe için keşke 2. Ekim e ayırsaydınız. Donör güzel duruyor.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #271 : 31 Temmuz 2020, 19:15:02 »
1 2 aya forum üyeleri tarafından tebrikleri kabul edebilirim ön bölge için. Arka belirsiz gibi
yorum bekliyorum kel123

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #272 : 31 Temmuz 2020, 19:40:18 »
Fikrim değişmedi. Bence önler sizi mutlu eder. Tepe için keşke 2. Ekim e ayırsaydınız. Donör güzel duruyor.
hocam yorum icin tesekkurler...ekim merkezi,ikinci ekimi ucretsiz yaoacagini soylediler veya para iadesi..siz ne dersiniz?hangisi mantikli?

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #273 : 31 Temmuz 2020, 20:02:49 »
hocam yorum icin tesekkurler...ekim merkezi,ikinci ekimi ucretsiz yaoacagini soylediler veya para iadesi..siz ne dersiniz?hangisi mantikli?
Takdir edilecek bir durum ekim merkezinin ekimin arkasında durması. Tekrar okumadım ne ödemiştiniz?. Ücret iadesi daha mantıklı bence. Bence saç sakal karışımı bir sıklaştırma güzel olur. Aynı yere veya başka bir merkeze karar senin artık.

Artık önceki haline göre ön tarafın seni memnun etmesi gerekir kel değilsin en azından önden bakıldığında. Ama arkadan aynı şeyi söyleyemeyiz.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #274 : 31 Temmuz 2020, 21:19:51 »
Takdir edilecek bir durum ekim merkezinin ekimin arkasında durması. Tekrar okumadım ne ödemiştiniz?. Ücret iadesi daha mantıklı bence. Bence saç sakal karışımı bir sıklaştırma güzel olur. Aynı yere veya başka bir merkeze karar senin artık.

Artık önceki haline göre ön tarafın seni memnun etmesi gerekir kel değilsin en azından önden bakıldığında. Ama arkadan aynı şeyi söyleyemeyiz.
hocam,ekim merkezi guvenilir bir yer,sozunde duracaklarinada eminim..6500 tuttu.tabi tanidik oldugu icin..bekliyelim gorelim.1 sene beklemekte fayda var sanirsam..

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #275 : 02 Ağustos 2020, 15:34:02 »
Önler 1 2 aya olacak gibi. Ama her türlü 2.ekim gerekiyor çünkü çok fire var

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #276 : 02 Ağustos 2020, 17:18:24 »
Önler 1 2 aya olacak gibi. Ama her türlü 2.ekim gerekiyor çünkü çok fire var
aynen,bende katiliyofum..malesef cok tutmayan var sanirsam.

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #277 : 03 Ağustos 2020, 18:25:05 »
Selam arkadaşlar ben burayı hiç üşenmeden okudum benim merak ettiğim bir kaç şey var arka tarafı 0 numara traş ederse izler kalır mı ve sakaldan alınıp sakalı ustura ile ile kazıtırsan oradan kök alındığı belli olur mu?

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #278 : 04 Ağustos 2020, 17:51:46 »
Selam arkadaşlar ben burayı hiç üşenmeden okudum benim merak ettiğim bir kaç şey var arka tarafı 0 numara traş ederse izler kalır mı ve sakaldan alınıp sakalı ustura ile ile kazıtırsan oradan kök alındığı belli olur mu?
bende fazla belli olmuyor...

Gençevhamlı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #279 : 04 Ağustos 2020, 23:18:33 »
Hocam başlık çok iddialı yalnız insan baktıkça bakıyor.

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #280 : 05 Ağustos 2020, 02:07:52 »
bende fazla belli olmuyor...
sen sıfır numara yaptın mı?

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #281 : 06 Ağustos 2020, 23:58:25 »
Hocam başlık çok iddialı yalnız insan baktıkça bakıyor.
o an oyle icimden geldi...surecle ilgili yorumun ne hocam?

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #282 : 06 Ağustos 2020, 23:59:21 »
sen sıfır numara yaptın mı?
evet yanlari ve donor bolgesini yaptim

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #283 : 08 Ağustos 2020, 11:15:29 »
keşke tepeye ekilenler öne ekilseydi bu yaştan sonra tepeyi napıcan hocam önden görüyor seni gören, önler daha sık olurdu o zaman

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #284 : 10 Ağustos 2020, 01:02:09 »
keşke tepeye ekilenler öne ekilseydi bu yaştan sonra tepeyi napıcan hocam önden görüyor seni gören, önler daha sık olurdu o zaman
benim tercihim tegildi ekim merkezi bu sekilde uygun gordu..hatta tekrar bir ekime gerek kalmiyacagini soylediler..bakalim bekleyip gorecegiz

Facebook Twitter Instagram