Gönderen Konu: Hintell Hocam,sacimi geri istiyorum...  (Okunma sayısı 26969 defa)

Sinan62

• Sr. Member
Ynt: Hintell Hocam,sacimi geri istiyorum...
« Yanıtla #240 : 30 Nisan 2020, 00:07:05 »
Hayırlı olsun dostum umarım iyi sonuç alırsın. Konuyu tamamen okudum. Bir ara bunalmışsın bayağı anlaşılan ama mesaj ile insanlar kendilerini tam ifade edemiyorlar yada karşı taraf yanlış anlayabiliyor. Benim sana şöyle bir tavsiyem olacak. Fin +minoxil kullan en azından 1 sene. Fin cinsel yan etkilerini azaltmak içinde magnezyum çinko vitaminini al. Yan etkide yaşamayabilirsin fakat kullanmaktan zarar gelmez birşey kaybetmezsin
tesekkurler .ayriten yorumun icinde..fin.kullaniyorum 2 ay olacak bu aralar..ilk etapta yan etki vardi.simdi yok hersey yolunda😀

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #241 : 30 Nisan 2020, 00:08:12 »
Keşke şimdilik traş olmasaymişsın
nedenki,ekim yapilan yere karismadim..

Necoin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #242 : 01 Mayıs 2020, 08:43:10 »
Selam sinan abi üşenmeden 17 sayfayı tek tek okudum helal olsun azmin takdire şayan sürecin ise güzel ilerliyor hiçbir şeyin imkansız olmadığını görmüş olduk şimdiden saçlarını iyi günlerde taraman dileğiyle kendine iyi bak

dodooo_fb

• Sr. Member
« Yanıtla #243 : 01 Mayıs 2020, 12:22:18 »
tesekkurler .ayriten yorumun icinde..fin.kullaniyorum 2 ay olacak bu aralar..ilk etapta yan etki vardi.simdi yok hersey yolunda😀
İyi iyi aman olmasın :))) çok istekliydin saç ekimi için inşallah alabileceğin en iyi sonucu alırsın.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #244 : 04 Mayıs 2020, 00:57:12 »
Selam sinan abi üşenmeden 17 sayfayı tek tek okudum helal olsun azmin takdire şayan sürecin ise güzel ilerliyor hiçbir şeyin imkansız olmadığını görmüş olduk şimdiden saçlarını iyi günlerde taraman dileğiyle kendine iyi bak
tesekkurler Necoin,insallah sonucta guzel olur...her sayfayi tek tek okuyup yorum yapmana da sevindim,bunun icinde ayriten tesekkurler...

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #245 : 04 Mayıs 2020, 00:58:35 »
İyi iyi aman olmasın :))) çok istekliydin saç ekimi için inşallah alabileceğin en iyi sonucu alırsın.
tesekkurler eve cok istekliydim,umarim pisman olmayiz..bakalim durum neyi gosterecek...

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #246 : 12 Haziran 2020, 15:10:16 »
Selam arkadaslar uzun sureden sonra tekrar buradayim...120 .gunu bekledim..bugun 121.gundeyim..fotograflari paylasiyorum,sizce durum nasil ve nasil gelisecek?degerli yorumlarinizi benimle paylasirsaniz,beni mutlu etmis olursunuz..herkese simdiden tesekkur ederim...

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #247 : 12 Haziran 2020, 15:11:48 »
...

ATILIM

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #248 : 13 Haziran 2020, 22:45:11 »
Kel123 yorumlasin.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #249 : 14 Haziran 2020, 01:20:08 »
Kel123 yorumlasin.
aynen :) peki senin yorumun ne dostum?

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #250 : 15 Haziran 2020, 10:36:36 »
Proscar kullanıyor musun hocam ?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #251 : 15 Haziran 2020, 21:11:18 »
...

Ben ilk paylaşımlarınızdaki ensenizi görünce. Ve ensede “0” iz kalma konusundaki beklentilerinizi duyunca bu kafaya ekim olmaz demiştim. Fakat donörünün fotodaki halinden oldukça iyiymiş.
Ön çizgide çok makul bir çizgi tercih edilmiş... sürecinizde gayet iyi olumlu. Ön çiZgi oluşur 2-3 sene kadar bu ekim siİ mutlu eder ama o tepe kapanmaz. Önleri uzatıp arkaya doğru tararsınız artık. Ama önden bakılınca kellik sorurununuz kalmaz.
Enseden alımda gayet iyi yapılmış öylemi suan ilk halinden daha iyi duruyor:) ilk sayfadaki saçınızı kesen berber yanlış kesimmi yapmış ne yapmış nasıl okadar kötü cıkmış enseniz?

120 gün için gayet iyi. Keşke sadece öne ektirip 2. Ekime planlama yapaydınız vertex için

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #252 : 22 Haziran 2020, 23:23:32 »
Proscar kullanıyor musun hocam ?
hocam 3 aydir finastarid kullaniyorum.

Sinan62

• Sr. Member
« Yanıtla #253 : 22 Haziran 2020, 23:31:12 »
Ben ilk paylaşımlarınızdaki ensenizi görünce. Ve ensede “0” iz kalma konusundaki beklentilerinizi duyunca bu kafaya ekim olmaz demiştim. Fakat donörünün fotodaki halinden oldukça iyiymiş.
Ön çizgide çok makul bir çizgi tercih edilmiş... sürecinizde gayet iyi olumlu. Ön çiZgi oluşur 2-3 sene kadar bu ekim siİ mutlu eder ama o tepe kapanmaz. Önleri uzatıp arkaya doğru tararsınız artık. Ama önden bakılınca kellik sorurununuz kalmaz.
Enseden alımda gayet iyi yapılmış öylemi suan ilk halinden daha iyi duruyor:) ilk sayfadaki saçınızı kesen berber yanlış kesimmi yapmış ne yapmış nasıl okadar kötü cıkmış enseniz?

120 gün için gayet iyi. Keşke sadece öne ektirip 2. Ekime planlama yapaydınız vertex için
tesekkurler SLOOCER,artik gorecegiz 1 sene icinde herseyi daha net..ama vartexe ekimde kotumu yaptim iyimi yaptim bilemiyorum,onuda zaman gosterecek..umarim fazla kayip olmazda bu problemide atlatmis oluruz...ikinci ekime gerek yok denildigi icin vartexe ekim yapildi.bu sekilde on ve tepenin kapanacagini belirtiler..bakalim.herseyin hayirlisi..

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #254 : 22 Haziran 2020, 23:42:33 »
Herhangi bir terslik yok, biraz yavaş işliyor süreç. 1 ay sonra iyi veya kötü olacağı net anlaşılır, kendini belli eder

Facebook Twitter Instagram