Gönderen Konu: Xpeciayı neden kullanıyoruz?  (Okunma sayısı 59503 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Xpeciayı neden kullanıyoruz?
« Yanıtla #180 : 17 Haziran 2020, 11:17:06 »
Vallahi arkadaşlar ben Xpecia 2 kutu bende kullandım. Kullandığım zaman saç dökülmemi frenlediğini düşünüyorum. Ama bende yanetki de yaptığını düşünüyorum. Özellikle finasterid ile birlikte kısa süreli kullandığım zaman sonucunu özellikle foruma eklemedim çünkü şaşırtıcı şekilde olumlu etkisi oldu saçlarıma. Ama finasterid bile kullanırken yaşamadığım kasık ağrısını tek başına kullandığım dönemde Xpecia'a da yaşadım. Bu tesadüfte olabilir bilmiyorum ama ben çekindim açıkcası. Kerozan'ı da yeni kullanmaya başladım bakalım nasıl bir etkisi olacak. Ama ben tek başına saç dökülmesini durduracak kadar etkili olacağına da inanmıyorum. Çünkü içeriğindeki saw palmetto oranı çok düşük.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #181 : 17 Haziran 2020, 11:25:42 »
ben saç dökülmemi görmek için özellikle lavabo altında yıkardım saçımı, xpecia ya başlamadan 1 tutam saç toplardım lavabodan, kullandıktan sonra 2. kutuda lavaboya dökülen saç miktarı 10 tel civarına düşmüştü.. dökülmeyi frenliyor bence.

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #182 : 17 Haziran 2020, 12:04:19 »
sanırım her ilaçta olduğu gibi yan etkiler kişiden kişiye değişiyor, ben proscar kullanmadım sadece xpecia kullandım, son 1 aydır da günde tek tablet e düşürdüm. hiç yan etki görmedim

pusat06

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #183 : 17 Haziran 2020, 15:48:48 »
sanırım her ilaçta olduğu gibi yan etkiler kişiden kişiye değişiyor, ben proscar kullanmadım sadece xpecia kullandım, son 1 aydır da günde tek tablet e düşürdüm. hiç yan etki görmedim

Kesinlikle. Zamanında minoxil ile beraber xpecia kullanırken bazen cinsel yan etki görüyordum ancak ekimimden bu yana son 6 ay günde 2 tablet xpecia kullandım ve cinsel dahil hiçbir yan etki görmedim. Saçlarım koyulaşıp kalınlaştı ve ekim yapılmayan verteks bölgemde elime diken şeklinde batan yeni saç çıkışları oldu.Bi 6 ay kadar da günde tek tablet şeklinde kullanmaya devam edeceğim.

harunemre

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #184 : 17 Haziran 2020, 20:31:59 »
Bir aydır günde 2 tablet şeklinde kullanıyorum  10 gündür de finasterid ekledim yanına bakalim saçlara nasil etkisi olucak 3 4 ay sonra göreceğiz suan a kadar pek bir yan etki yasamadim

myld

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #185 : 18 Haziran 2020, 00:49:17 »
Ben sac ekiminden önce almaya başlamıştım xpecia Fin yerine ve saç ekimi sonunda iki tablete çıkardım günde. Iki tablete çıkardıktan ertesi gün başağrısı yaptığını düşünüyorum. Normalde başağrısı çok nadir olur ayrıca daha once yazılanlar kuş artık ötmüyor demiyeyim de kendinkendine ereksiyon hissetmiyorum ancak zorlayınca sorun yok. Açıkçasi günde ik tablete geçince hakkaten yan etki hissettim

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #186 : 18 Haziran 2020, 01:08:19 »
Merhabalar, maddeler arttırılabilir; ancak 3 maddede bu soruya cevap aradım, ilgilenenler cevaplar ise memnun olurum

1) Bıraktığımızda çıkan ya da hacimlenen vs. saçlar dökülüyor mu minoxil vs. ürünlerdeki gibi?
2) Ekimden 6 ay sonra tamamen bırakıp kaliteli beslenme ve doğal besleyicili şampuan kullansak ekilen saçlarda zayıflama dökülme vs. oluyor mu?
3) Ekim sonrası ve ekim öncesinde kullanmanın "saçların tutması açısından" ciddi anlamda bir artısı olur mu?

Eğer 3. madde için katkısı yok, 1. ve 2. maddeler için kullanıyor isek ilaca ısınamadığımdan devam etmenin çok bir anlamı yok benim için, merakımdan soruyorum bu nedenle özellikle 3. maddeyi bilen biri var mı?

Devasa bir katkısı yok
Gündelik bir dürüm yersen daha katkılı olur.
3 maddeyi de unut. Bu konuyu açmadın farzet. Eğer duzenli besleniyorsan ve yine de vitamin eksikligin varsa; bil ki başka hastalık var sende. Öyle bir hastalık ki vitaminlerin vücuda gereği gibi transfer edilmesini engelliyordur

myld

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #187 : 18 Haziran 2020, 09:21:24 »
Arkadaşlar benim fikrim bir çok arkadaşımız sanırım haklı ürün konusunda. Bu tip bitkisel desteklerde  kontrol malesef tamamen bizde değil galiba. Varsayım yapıyorum ama niyeti kötü bir üretici gidip en ucuz bulduğu finasterid türevini ki finasteridin daha farklı ucuz türevleri de mevcut hapa boca edebilir, hangi oranda ne koyduğu tamamen firmanın keyfine kalmış. :) Günde 2 tane atınca sorunlar acaba saw palmettodan mı yoksa başka bir etken maddeden mi çıkıyor bunu hiç bilemeyebilirim o yüzden sanırım bıraksam iyi olur. Cesareti toplayıp 2 günde 1 mg finasterid veya sadece solgar saw palmeto devam edicem.

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #188 : 18 Haziran 2020, 09:28:38 »
Arkadaşlar benim fikrim bir çok arkadaşımız sanırım haklı ürün konusunda. Bu tip bitkisel desteklerde  kontrol malesef tamamen bizde değil galiba. Varsayım yapıyorum ama niyeti kötü bir üretici gidip en ucuz bulduğu finasterid türevini ki finasteridin daha farklı ucuz türevleri de mevcut hapa boca edebilir, hangi oranda ne koyduğu tamamen firmanın keyfine kalmış. :) Günde 2 tane atınca sorunlar acaba saw palmettodan mı yoksa başka bir etken maddeden mi çıkıyor bunu hiç bilemeyebilirim o yüzden sanırım bıraksam iyi olur. Cesareti toplayıp 2 günde 1 mg finasterid veya sadece solgar saw palmeto devam edicem.

Firmayla ilgili sorununuz varsa kerozan tablet deneyebilirsiniz. Saw palmetto var içeriğinde üreten firma drogsan
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #189 : 18 Haziran 2020, 14:43:02 »
forumda havadan nem kapan insanlar çoğunlukta o yüzden hapı analiz etmeden ne desek boş yapmış oluruz. 

OgiDogi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #190 : 07 Ağustos 2020, 16:49:40 »
aga e tablet içerik bakımından çok zengin duruyor kerozan,x pecia, byopecia multiplexe alternatif mi yoksa daha mı iyi düşünmüyorum değil. ve fiyatı yüzünden pek önerilmiyor diye düşünüyorum. kullanan varmı tavsiye edermisiniz?
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2020, 17:08:04 Gönderen: Oguzhan Ta? »

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #191 : 07 Ağustos 2020, 17:14:32 »
aga e tablet içerik bakımından çok zengin duruyor kerozan,x pecia, byopecia multiplexe alternatif mi yoksa daha mı iyi düşünmüyorum değil. ve fiyatı yüzünden pek önerilmiyor diye düşünüyorum. kullanan varmı tavsiye edermisiniz?

aga-e içerik olarak en iyisi diyebilirim ama kullanan çok yok sanırım
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

OgiDogi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #192 : 07 Ağustos 2020, 22:20:37 »
ezberlenmis takviyeler yüzünden mi önerilmiyor acaba yoksa kullananlar bir faydasını görmediği içinmi bilsek ona göre hareket edebiliriz aslında

kenanmed

• Full Member
« Yanıtla #193 : 07 Ağustos 2020, 23:36:48 »
xpecianın bahsedildiği gibi etkisi minimal bi takviye olduğunu düşünmüyorum . Özellikle günde x2 kullanımda ben hem etki hem yanetki gördüm

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #194 : 08 Ağustos 2020, 00:07:14 »
ne xpeciaymış be derdi bitmiyor  :)

Facebook Twitter Instagram