Gönderen Konu: Xpeciayı neden kullanıyoruz?  (Okunma sayısı 59529 defa)

Bysempatik

• Full Member
Ynt: Xpeciayı neden kullanıyoruz?
« Yanıtla #136 : 22 Şubat 2020, 21:18:01 »
bende merak ediyorum,
Beraberinde ne kadar süredir kullandıkları?

Furkann

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #137 : 22 Şubat 2020, 23:22:20 »
Xpeciadan bir süre sperm sıvılaşması sorunu yaşamıştım bu yüzdne onu kullanmayı dusunmuyoırum. Sizin yazdığınız kerozan ve assos arasında kaldım sizce hangisini alayım, 2si arasında fiyat farkı da baya var ama assos çok daha zengin içeriği var gözüküyor hatta içerisinde Priorinde olan darı da var

whisper

• Full Member
« Yanıtla #138 : 23 Şubat 2020, 13:22:43 »
kullanıp deneyimleyenler yorum yazarsa sevinirim, bende yeni saç ektirdim bunlarla desteklemek istiyorum..

yan etkileri vs var mıdır bunların?

magritte

• Full Member
« Yanıtla #139 : 23 Şubat 2020, 15:37:19 »
Xpeciadan bir süre sperm sıvılaşması sorunu yaşamıştım bu yüzdne onu kullanmayı dusunmuyoırum. Sizin yazdığınız kerozan ve assos arasında kaldım sizce hangisini alayım, 2si arasında fiyat farkı da baya var ama assos çok daha zengin içeriği var gözüküyor hatta içerisinde Priorinde olan darı da var

Kerozan'ın 1 paketi bitsin bir yan etki vs. görürsem yazacağım. Şu an güzel.

---(düzenleme:  "1 servis üründe" diyormuş, servis de 2 tablete eşit.Altta yazdıklarım doğru değil o zaman.)
Assos'a baktım, bunu bilmiyordum. Şöyle bir durum var Assos tek hap, ve günde 2 kere diyor. Yani aslında 2x içerik oluyor. Mesela Kerozanda sabah tabletinde 2500mcg biotin var, Assos'u tek atarsan 2500, iki kere kullanırsan 5000 oluyor. Diğer maddeler için de böyle. Kerozan içersen günde 200mcg saw palmetto almış oluyorsun, Assos'un tek hapında 320 var, 2 tanesi 640 :D bu fark ne etki yapar bilmiyorum.

Ama mesela çinko günde 15 mcg yeterli, normalde alınması gereken bu diyorlar. Kerozan'da 13 varken Assos 15 (x2).

Sanki Assos günde 1 tablet kullanılabilir gibi geldi bana. İki tane tavsiye edilse de. (bira mayası, yağlı darı vs. de gelişimi artırıyor galiba. Onlar kerozanda hiç yok tabii)
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2020, 23:54:26 Gönderen: magritte »

Bysempatik

• Full Member
« Yanıtla #140 : 23 Şubat 2020, 20:23:41 »

Assos'a baktım, bunu bilmiyordum. Şöyle bir durum var Assos tek hap, ve günde 2 kere diyor. Yani aslında 2x içerik oluyor. Mesela Kerozanda sabah tabletinde 2500mcg biotin var, Assos'u tek atarsan 2500, iki kere kullanırsan 5000 oluyor. Diğer maddeler için de böyle. Kerozan içersen günde 200mcg saw palmetto almış oluyorsun, Assos'un tek hapında 320 var, 2 tanesi 640 :D bu fark ne etki yapar bilmiyorum.

Ama mesela çinko günde 15 mcg yeterli, normalde alınması gereken bu diyorlar. Kerozan'da 13 varken Assos 15 (x2).

Sanki Assos günde 1 tablet kullanılabilir gibi geldi bana. İki tane tavsiye edilse de. (bira mayası, yağlı darı vs. de gelişimi artırıyor galiba. Onlar kerozanda hiç yok tabii)
Deneyimlerini bekliyoruz kardeşim

Moonlight

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #141 : 23 Şubat 2020, 23:33:57 »

Yanlışın var hocam o listedeki değerler dikkat edersen 2 tabletteki değerler yanılmıyorsam. Yani tek tablet alırsan mesela Saw Palmetto 320 değil 160 almış olacaksın, 2 tablet alırsan 320 almış olacaksın. Biotin tek tablette 2500 değil 1250 almış olacaksın tabi yanlışım varsa arkadaşlar düzeltirler. Ürünün içeriği baya genişmiş

magritte

• Full Member
« Yanıtla #142 : 23 Şubat 2020, 23:53:44 »
Yanlışın var hocam o listedeki değerler dikkat edersen 2 tabletteki değerler yanılmıyorsam. Yani tek tablet alırsan mesela Saw Palmetto 320 değil 160 almış olacaksın, 2 tablet alırsan 320 almış olacaksın. Biotin tek tablette 2500 değil 1250 almış olacaksın tabi yanlışım varsa arkadaşlar düzeltirler. Ürünün içeriği baya genişmiş
Aa doğru "1 servis üründe" diyormuş, servis de 2 tablete eşit. Tamam o zaman.

Feys

• Full Member
« Yanıtla #143 : 24 Şubat 2020, 14:12:18 »
Ben 8 gündür Kerozan 5+5 I kullanıyorum ilk 2 3 gün vücut alışana kadar biraz karın ağrısı (ishal) gibi, kan basıncı düşmesi gibi bir durum oldu ama kendi kendine geçti, şuan için pozitif yada negatif diyebileceğim bir şey yok, daha erken en 2 3 ay kullanmak lazım mış. Ama içeriği çok zengin vitaminlerle dolu
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2020, 17:01:20 Gönderen: Feys »

whisper

• Full Member
« Yanıtla #144 : 24 Şubat 2020, 15:04:27 »
kerozan mı assos mu takipteyim bende 1-2 haftaya başlayacağım..

magritte

• Full Member
« Yanıtla #145 : 25 Şubat 2020, 00:18:24 »
Ben 8 gündür Kerozan 5+5 I kullanıyorum ilk 2 3 gün vücut alışana kadar biraz karın ağrısı (ishal) gibi, kan basıncı düşmesi gibi bir durum oldu ama kendi kendine geçti, şuan için pozitif yada negatif diyebileceğim bir şey yok, daha erken en 2 3 ay kullanmak lazım mış. Ama içeriği çok zengin vitaminlerle dolu
aynen dostum. Tok karına almaya dikkat ediyorsun değil mi? Aç olunca basit vitaminler veya çinko hapları bile mide bulantısı karın ağrısı vs. yapıyor mesela.

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #146 : 26 Şubat 2020, 18:23:20 »
şu kerozana başlayan arkadaşlar arada bilgi verirlerse çok iyi olur içeriği gerçekten güzelmiş .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #147 : 26 Şubat 2020, 19:18:28 »
xpecia son zamanlarda yan etki şikayetleri almaya başladı bu sorun son 5 aydır başladı içeriğin değiştiğini düşünmeye başladım

finasterid yan etkilerinin aynısını yapmaya başladı madem bunlar yaşanıcak o zaman finasterid kullanır insanlar hem daha etkili

ve çok enteresandır finasterid den yan etki görmeyen xpecia dan görmeye başladı bu da baya ilğinç

bu arada xpecia etkisi saçlara var bunu da ekliyim  son zamanlarda oluşan  yan etkiler hosuma gitmedi ve üretim yeri

eğer firma içerikte başka bir şey kullanıyor ve bunu söylemıyorsa son 5 6 aydır bu sakat bır durum demek.
Global Moderator

bianco

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #148 : 13 Mart 2020, 02:25:59 »
1 kutu Xpecia bitirdim aralık-ocak arası, yan etki olarak ilk 2-3 gün testislerde hafif bir sızı hissettim, menide de sıvılaşma durumu olmuştu. Cinsel isteksizlik vs. yoktu.

Ardından forum önerileri üzerine Kerozan'a başladım, şuan bir yan etki hissetmiyorum. 1. kutu bitmek üzere, iki kutu daha sipariş edeceğim. Duygu durumuna negatif bir etki olmadı, menide sıvılaşma yok. Testislerde ağrı sızı olmadı. Karın ağrısı, ishal, mide bulantısı yaşamadım. Cinsel isteksizlik olmadı. Yalnız biotin kaynaklı sanırım, ilk birkaç gün kabızlık hissettim gibi. Ancak o günlerde hareketsiz kalmıştım ondan kaynaklı da olabilir.
2. kutuyu bitirdiğimde tekrar yorum yaparım.
29 Ocak 2020 Medeks 5600 Greft Ekimim:

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12277

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #149 : 13 Mart 2020, 22:46:48 »
Arkadaşlar saç ekiminden iki yıl önce falan yaklaşık 6 ay proscar 4/1 kullandım bayağı faydasını gördüm daha sonra bıraktım saçlar döküldü falan sonra ektirmeye karar verdim karar verdikten yaklaşık 3 ay önce saçı güçlendirmek için tekrar proscar 4 /1 kullanmaya başladım 25000 mcg biotin ile birlikte ekimden sonra bunlara ek olarak bir Mutli vitamin eklemek istiyordum çoğu kişinin kullandığı Xpecia ya yöneldim 2 kutlu aldım kullandım finas kullanırken hiç bir şikayetim yoktu Xpecia ile kafada sivilceleme kasık ağrısı spremde sıvılaşma sorunları yaşaya yaşaya 2 kutudan sonra Prefctil e geçtim bir kutu aldım denemek için içerisinde ki mutlu vitamin gerçekten kokusundan kendisi hissettiriyor ve gün içinde çok dinç hissettiriyor bu arada proscar in bana hissedilir ve görülür hiç bir yan etkisini görmedim., daha sonra dr. Serkan aygın ekim merkezinin tavsiyesine yayım dedim avantajlı 3 lü paket Priorin aldım yani yaklaşık 10 gündür Priorin kullanıyorum eski kahve rengi bayram şekerine  benzer bir görünümü ve tadı var 3 kutu boyunca devam edeceğim şuana kadar proion den olumlu veya olumsuz Bir şey hissetmedim zaten dht Block için proscar kullanıyorum ihtiyacım olan Mutli vitamin bundan sonra fayda görürsem devam çok bir fark olmasa Prefctile geçmeyi düşünüyorum eğer ilerde proscarı bırakmak istersem Block için ne tavsiye edersiniz Prefctil veya proion yanına

Facebook Twitter Instagram