Gönderen Konu: Xpeciayı neden kullanıyoruz?  (Okunma sayısı 59532 defa)

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Xpeciayı neden kullanıyoruz?
« Yanıtla #121 : 20 Şubat 2020, 00:51:14 »
finasteridden farkı yok bu expecianın çok ilginç ama saça olumlu etkisi çok çok az budaha ilginç.

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #122 : 20 Şubat 2020, 08:22:38 »
1 yıldan fazladır foruma üyeyim 3 yıldır da takip ediyorum saç ekim sürecimi de buradan devam ettirdim 3-4 kutu aldım xpecia yı kullanırken bendeki etkisi spermde sıvılaşma yaptığını söylemiştim.

Evet bunuda eklemeyi unutmuşum oda düzeldi bırakınca

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #123 : 20 Şubat 2020, 15:39:10 »
Xpecia bozmaya başladı finasterid kullanın daha iyi farkı yok bence

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #124 : 21 Şubat 2020, 17:11:45 »
kerozan tabelti araştırayım dedim fakat internette herhangi bir adres veya site bulamadım öneren veya kullanan arkadaşlar güvenilirliğiyle ilgili bilgi verebilrmi üretici firma hangisi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #125 : 21 Şubat 2020, 17:18:14 »
kerozan tabelti araştırayım dedim fakat internette herhangi bir adres veya site bulamadım öneren veya kullanan arkadaşlar güvenilirliğiyle ilgili bilgi verebilrmi üretici firma hangisi

İçerik olarak beğeniyorum ben forumda yeni yeni kullanılmaya başlandı kullana bilirsin
Global Moderator

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #126 : 21 Şubat 2020, 18:35:52 »
İçerik olarak beğeniyorum ben forumda yeni yeni kullanılmaya başlandı kullana bilirsin
Guvenilir bir firmami uretiyor hocam varmi firma hakkinda bilgi devlet kurumlarindan onayi varmi yurticimi yurtdisimi ?

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #127 : 21 Şubat 2020, 19:59:08 »
Guvenilir bir firmami uretiyor hocam varmi firma hakkinda bilgi devlet kurumlarindan onayi varmi yurticimi yurtdisimi ?

Devlet kurumlarından onayı varsa zıçtık zaten. Yurt dışı onaylı bile takılsanız ufaklığı küstüreceksiniz her türlü. ona göre kullanmayı düşünün öncelikle

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #128 : 21 Şubat 2020, 20:30:42 »
Devlet kurumlarından onayı varsa zıçtık zaten. Yurt dışı onaylı bile takılsanız ufaklığı küstüreceksiniz her türlü. ona göre kullanmayı düşünün öncelikle
Orasi oyle tabi ama xpecia yazinca en azindan kim yapmis nedir ne degildir merdivenalti oldugu ortaya cikiyor tabelasiz bir apartman adresi vermisler en azindan bir fikir olusturuyor fakat kerozanla ilgili o bile yok sadece alabilecek siteler var

Y THE RAPIDFIRE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #129 : 21 Şubat 2020, 21:16:25 »
drogsan tarafından üretilmektedir
http://drogsan.com.tr/arabul.aspx?catID=28

magritte

• Full Member
« Yanıtla #130 : 21 Şubat 2020, 22:36:29 »
Orasi oyle tabi ama xpecia yazinca en azindan kim yapmis nedir ne degildir merdivenalti oldugu ortaya cikiyor tabelasiz bir apartman adresi vermisler en azindan bir fikir olusturuyor fakat kerozanla ilgili o bile yok sadece alabilecek siteler var
Kerozan daha iyi görünüyor. Ben birkaç haftadır kullanıyorum.

Kutusunda şöyle yazıyor:
Üretici: A Pharma Sağlık Ürünler A.Ş.
Satış ve Pazarlama: Drogsan İlaç Tic. A.Ş.
Menşe Ülke: Türkiye (Gıdanın ana bileşenlerinin menşe ülkeleri; Almanya, İsviçre ve Kanada'dır)

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #131 : 21 Şubat 2020, 23:56:14 »
Kerozan daha iyi görünüyor. Ben birkaç haftadır kullanıyorum.

Kutusunda şöyle yazıyor:
Üretici: A Pharma Sağlık Ürünler A.Ş.
Satış ve Pazarlama: Drogsan İlaç Tic. A.Ş.
Menşe Ülke: Türkiye (Gıdanın ana bileşenlerinin menşe ülkeleri; Almanya, İsviçre ve Kanada'dır)
drogsan tarafından üretilmektedir
http://drogsan.com.tr/arabul.aspx?catID=28

Tesekkur ederim. Evet daha kurumsal bir firma xpecia dan daha guvenilir gorunuyor kullanan arkadaslarda gayet olumlu yorum yapmis

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #132 : 22 Şubat 2020, 14:34:32 »

kardeşim drogsan diyorlar sen bilgi yok demişsin  :) drogsanın ürettiği ilaçlar bugün nerden baksan her adamın evinde bir tane vardır .expecia ile karşılaştırılamaz kerozanı drogsanın ürettiğini bilmiyordum expeciayı bırakıp bende buna geçeceğim.

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #133 : 22 Şubat 2020, 15:01:11 »
kardeşim drogsan diyorlar sen bilgi yok demişsin  :) drogsanın ürettiği ilaçlar bugün nerden baksan her adamın evinde bir tane vardır .expecia ile karşılaştırılamaz kerozanı drogsanın ürettiğini bilmiyordum expeciayı bırakıp bende buna geçeceğim.
Aynen kardesim saglam bir firmaymis ama google a kerozan yazinca drogsan cikmiyor sagolsun arkadaslar konu hakkinda bilgi verdi benimde tercihim xpecia yerine kerozan olacak

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #134 : 22 Şubat 2020, 18:18:05 »
Xpecia yı bırakıp Kerozana başlayanlar, xpecia daki yan etkileri görüyor mu? Bilgi paylaşımı rica.

Facebook Twitter Instagram