Gönderen Konu: Xpeciayı neden kullanıyoruz?  (Okunma sayısı 59547 defa)

magritte

• Full Member
Ynt: Xpeciayı neden kullanıyoruz?
« Yanıtla #105 : 01 Şubat 2020, 17:13:47 »
Bunun içinde mikrobesinleri bulunduran ama saw Palmetto bulundurmayan DHT ye etki etmeyen ilaç var mı?Bu ilaçları kısa sürede kullanirken kuşum öldü de. Saw Palmetto ya ihtiyaç kalmadı.
Priorin ve Perfectil sadece vitamin takviyesi diye biliyorum. Şimdi bir göz attım Saw Palmetto vs. göremedim içlerinde.

Sawpalmetto bile mi o kadar etkiledi yahu, ben de Kerozan kullanıp bakacağım bakalım...

_CHN_

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #106 : 02 Şubat 2020, 12:36:46 »
Solgar Saw Palmetto takviyesini 3 tablete kadar alabilirsiniz yazıyor üstünde? Kullananlar kaç tablet alıyor. Xpecia yerine perfectil ve solgar saw palmettoya başladım. Saw palmettonunu oranı nedir?

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #107 : 02 Şubat 2020, 12:39:12 »
Solgar Saw Palmetto takviyesini 3 tablete kadar alabilirsiniz yazıyor üstünde? Kullananlar kaç tablet alıyor. Xpecia yerine perfectil ve solgar saw palmettoya başladım. Saw palmettonunu oranı nedir?
Bence birden coklu tablet alma, tekle başla duruma göre 2. kutuda 2 liye geçersin. Yavaş yavaş alıştır vücudu.

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #108 : 09 Şubat 2020, 12:23:31 »
dün akşam bir fantezi yapayım dedim. 1 adet xpecia aldım yemekten sonra. Sabah kalktığımda elimin içi ve omuzlarım uyuşmuş şekilde uyandım. normalde hayatım boyunca elimin üzerine yattığım zaman uyuşma olurdu. hatta 2 hafta önce bir adet kullandığımda omzumun eklem yeri çıktı zannettim kalktığımda. bir hafta da iyileşti. Kullananlar bu yan etkiyi muhakkak farketmiş olmalı.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 09 Şubat 2020, 13:17:24 »
dün akşam bir fantezi yapayım dedim. 1 adet xpecia aldım yemekten sonra. Sabah kalktığımda elimin içi ve omuzlarım uyuşmuş şekilde uyandım. normalde hayatım boyunca elimin üzerine yattığım zaman uyuşma olurdu. hatta 2 hafta önce bir adet kullandığımda omzumun eklem yeri çıktı zannettim kalktığımda. bir hafta da iyileşti. Kullananlar bu yan etkiyi muhakkak farketmiş olmalı.

sen bir kalbine baktır kardeşim

el kol uyuşması sakat belırtıler
Global Moderator

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #110 : 09 Şubat 2020, 14:12:24 »
Kalbe geçen ay baktırdım. herhangi bir problem çıkmadı. sülalede kalple ilgili bir sorun yok. annemin annesi 86 yaşında şu an  annemin babası 72 yaşına vefat etti. Babamın dedesi 98 yaşında yürürken kafasını duvara vurması sonucu vefat etti. Bababım babası 87 yaşında şu an. 9 yaşımdan beri hafif spor yapıyorum. bu uyuşma türü ilk defa oluyor. sigara alkol stres yok. sadece elimin üzerine yatınca uyuşma yaşardım. o da herkese olur yılda bir.

sen bir kalbine baktır kardeşim

el kol uyuşması sakat belırtıler

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #111 : 09 Şubat 2020, 22:10:45 »
saw palmetto içeren ürün kullanıp da sonuç alan var mı gerçekten merak ediyorum
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #112 : 10 Şubat 2020, 21:18:38 »
Kalbe geçen ay baktırdım. herhangi bir problem çıkmadı. sülalede kalple ilgili bir sorun yok. annemin annesi 86 yaşında şu an  annemin babası 72 yaşına vefat etti. Babamın dedesi 98 yaşında yürürken kafasını duvara vurması sonucu vefat etti. Bababım babası 87 yaşında şu an. 9 yaşımdan beri hafif spor yapıyorum. bu uyuşma türü ilk defa oluyor. sigara alkol stres yok. sadece elimin üzerine yatınca uyuşma yaşardım. o da herkese olur yılda bir.

Kolunun üstüne yatarsan uyuşma yaşaman gayet normal zaten :)

Bunu xpecia ya neden bağladın o zaman. Bu arada ailenin maşallahı var
Global Moderator

Y THE RAPIDFIRE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #113 : 10 Şubat 2020, 22:25:58 »
saw palmetto içeren ürün kullanıp da sonuç alan var mı gerçekten merak ediyorum
pek yok . reklamı çok iyi yapılan takviyelerden biri de saw palmetto (diğeri de yüksek dozlarda alınan biotin) .

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #114 : 10 Şubat 2020, 23:12:19 »
pek yok . reklamı çok iyi yapılan takviyelerden biri de saw palmetto (diğeri de yüksek dozlarda alınan biotin) .

aynen katılıyorum.

ostwint

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #115 : 11 Şubat 2020, 04:03:28 »
Benim anlayamadığım şöyle bir şey var arkadaşlar. Finasterid DHT baskılıyor ve kimyasal.  Xpecia gibi ürünlerin içinde ki Saw Palmetto ya da sadece Saw palmetto extreli bitkisel kapsuller de DHT baskılıyor ama kimyasal değil.
Finasterid FDA onaylı ama Saw Palmetto da DHT için iyi geldiği biliniyor.
İnsanlar bitkiselleri varken (xpecia ve saw palmetto hapları),  neden finasteridden vazgecemiyorlar. Ben 4 senedir finasterid kullanıyorum gayet etkisini de gördüm ama 1 ay bıraksam hemen saçlar dökülmeye başlıyor. Yan etkilerine gelince gerçekten,  benim fifirik en son ne zaman kendi kendine kalktı hatırlamam bile illa ki tokatlamam ya da tahrik gerekiyor. Artık bitkisel içeriklere geçmek istiyorum ama Finasterid olumlu etkisi olur mu sayın üstatlar?

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #116 : 11 Şubat 2020, 09:49:51 »
Benim anlayamadığım şöyle bir şey var arkadaşlar. Finasterid DHT baskılıyor ve kimyasal.  Xpecia gibi ürünlerin içinde ki Saw Palmetto ya da sadece Saw palmetto extreli bitkisel kapsuller de DHT baskılıyor ama kimyasal değil.
Finasterid FDA onaylı ama Saw Palmetto da DHT için iyi geldiği biliniyor.
İnsanlar bitkiselleri varken (xpecia ve saw palmetto hapları),  neden finasteridden vazgecemiyorlar. Ben 4 senedir finasterid kullanıyorum gayet etkisini de gördüm ama 1 ay bıraksam hemen saçlar dökülmeye başlıyor. Yan etkilerine gelince gerçekten,  benim fifirik en son ne zaman kendi kendine kalktı hatırlamam bile illa ki tokatlamam ya da tahrik gerekiyor. Artık bitkisel içeriklere geçmek istiyorum ama Finasterid olumlu etkisi olur mu sayın üstatlar?

Saw Palmetto'nun DHT baskıladığı söyleniyor ama  buna dair bir araştırma bulamadım. Finasterid'in etkisi ise kesin.
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

Ozgur1905

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #117 : 19 Şubat 2020, 19:35:46 »
Bunu devamli atilla kaya oneriyor doktor ben arastirdim bu adamin bence bu adamla bi ortakligi var galiba sikinti
  • Ekim Tarihi: 11 02 2020
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet tosun the hair clinic 4275 greft
  • Greft Miktarı 4275
  • Yaşınız 39

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #118 : 19 Şubat 2020, 20:18:21 »
Bunu devamli atilla kaya oneriyor doktor ben arastirdim bu adamin bence bu adamla bi ortakligi var galiba sikinti

Sanırım evet bunu bende çok eskiden düşünmüştüm
Global Moderator

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #119 : 19 Şubat 2020, 20:51:53 »
Xpecia ve biotin solgar birlikte kullandım şunu söyleyebilirim ki saçımda etkisini görmedim lakin kollarımda ve göbeğimdeki tüyleri saç şeklinde kalınlaştırdı  :-\ Ayrıca xpecianın sıkıntılı bir takviye olduğunu düşünüyorum onu kullanırken menimde azalma farkettim bıraktıktan sonra normale döndü. Günlük hayatımdaki sıkıntı stresten mi yoksa ilaçtan mı kesin konuşamıyorum ama buda benim tecrübem.Finansın etkisi tartışılmaz ama finans kullanmıyorsanız hiçbirşey kullanmayın arkadaşlar gereksiz masraf.Ne kullanursanız kullanın bıraktığınız an eskiye dönüyor herşey ilaca bağımlı yaşamayın

Facebook Twitter Instagram