Gönderen Konu: Xpeciayı neden kullanıyoruz?  (Okunma sayısı 59543 defa)

anonymous0

• Sr. Member
Ynt: Xpeciayı neden kullanıyoruz?
« Yanıtla #90 : 25 Ocak 2020, 14:25:02 »
Merkez üssü Yeşilköy
Saat 13:12
Bölgede 90'lı yılların efsane isimleri, Ermeniler, futbolcular, gazeteciler vs. kalıyor. Köşkler, apartmanlar vs. var.

İçeriye girmek mümkün değil. Merkez Dijital Panelli Görüntülü Diafon sistemi ve sarmaşık yaprakları ile korunuyor.
Kapıcı tam çöpleri atmaya çıktığı sırada çektim, spy kameramı gördü, uzaklaştım.

İçeride 2 adet muhasebe bürosu ve bir de organik çiftlik ürünü firması var.

Bi de Xpecia firma değiştirdi hairpharma değil artık farklı. Solgarın saw palmettosu en garanti bence finasterid kullanmayanlar için.

Cassowary

• Sr. Member
« Yanıtla #91 : 25 Ocak 2020, 14:58:58 »
Merkez üssü Yeşilköy
Saat 13:12
Bölgede 90'lı yılların efsane isimleri, Ermeniler, futbolcular, gazeteciler vs. kalıyor. Köşkler, apartmanlar vs. var.

İçeriye girmek mümkün değil. Merkez Dijital Panelli Görüntülü Diafon sistemi ve sarmaşık yaprakları ile korunuyor.
Kapıcı tam çöpleri atmaya çıktığı sırada çektim, spy kameramı gördü, uzaklaştım.

İçeride 2 adet muhasebe bürosu ve bir de organik çiftlik ürünü firması var.

.)))))

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 25 Ocak 2020, 15:50:43 »
Tam ajan oldun :)
Global Moderator

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #93 : 25 Ocak 2020, 15:52:04 »
Üretim yeri burası mi şimdi :)

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #94 : 25 Ocak 2020, 16:08:40 »
İçini merak edenler

Üretim yeri burası mi şimdi :)

Sarı saçlı abla esenler minibüsüne binmekten kurtuldu. Artık rahatça emekliliğini bekleyebilir bu semtte.

Emre_70

• Full Member
« Yanıtla #95 : 27 Ocak 2020, 10:57:27 »
8. Ayım xpecia kullanımım;  ilk 4 ay günde 2 defa sonrasında 1'e düşürdüm. Tabi yanında hair forte kullandım. Aynı şekilde günde 2 kez 6 fısfısla başlamıştım hairforte sonrasında gunde tek sefere düşürdüm, her ay da prp yaptırıyorum. Bu ilaçların herhangi bir olumsuz etkisini görmedim. Hafta da 4 gun fitness yapıyorum. Saçlar coştu bu coşmanın sebebini tek bir ürüne bağlamak doğru değil elbette ancak benim nacizane fikrim yan etkiler kişiden kişiye farklılık gösteriyor.

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #96 : 27 Ocak 2020, 18:21:31 »
Ben biraz kullandım 10-15 hap kadar oldu. Sac ekiminden sonra tan vakti bir zamanda okyanusun ortasında kırmızı beyaz bir can simidinin içinde v şeklinde kıvrılmış şekilde hissediyorum çoğunlukla kendimi karşı taraftan şiddetli yağmur ve fırtına habercisi bulutların geldiğini görür gibi bir tedirginlik oluşuyor, bir de geceleri tenha bir sokakta yürürken bir kişi beni sanki ıssız bir yere çekiyor ve tartaklayip bırakıyor, problem çözme yetenegim de azaldı gibi ekim sonrasinda, acaba ekimle ilgili bir travma mı yoksa ilacın antibiyotiklerin vs etkisi mı? Ayrıca ilaca karşı ön yargı çoğu kişide uzun dönemde sıkıntı yaratır mı korkusu şeklinde oluşuyor genel olarak? Kısa vadede kimse bu ilaçların sıkıntısını gormuyor zaten bariz olarak! İlaca karşı kötü bir niyet gutme kaygısı taşımiyorum. Neden kullanıyoruz sorusunun içerisinde daha farklı kaygılar var, bir tüketici olarak bunun da haklı bir gurur olduğunu dusunuyorum.

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #97 : 27 Ocak 2020, 22:44:19 »
Ben biraz kullandım 10-15 hap kadar oldu. Sac ekiminden sonra tan vakti bir zamanda okyanusun ortasında kırmızı beyaz bir can simidinin içinde v şeklinde kıvrılmış şekilde hissediyorum çoğunlukla kendimi karşı taraftan şiddetli yağmur ve fırtına habercisi bulutların geldiğini görür gibi bir tedirginlik oluşuyor, bir de geceleri tenha bir sokakta yürürken bir kişi beni sanki ıssız bir yere çekiyor ve tartaklayip bırakıyor, problem çözme yetenegim de azaldı gibi ekim sonrasinda, acaba ekimle ilgili bir travma mı yoksa ilacın antibiyotiklerin vs etkisi mı? Ayrıca ilaca karşı ön yargı çoğu kişide uzun dönemde sıkıntı yaratır mı korkusu şeklinde oluşuyor genel olarak? Kısa vadede kimse bu ilaçların sıkıntısını gormuyor zaten bariz olarak! İlaca karşı kötü bir niyet gutme kaygısı taşımiyorum. Neden kullanıyoruz sorusunun içerisinde daha farklı kaygılar var, bir tüketici olarak bunun da haklı bir gurur olduğunu dusunuyorum.

expeciayı bıraktığın iyi olmuş dostum yalnız saç ekiminden sonra sende kaygı bozukluğu olmuş  :) galiba ya saçım çıkmazsa korkusu da olabilir bence bu durumda pozitif düşünüp vitamin takviyelerini falan yerinde kullanmak lazım çünkü saçının çıkacağına inancını arttırabilir diye düşünüyorum .

mr_faruk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #98 : 30 Ocak 2020, 02:22:04 »
bende bırakıyorum bu saatten sonra peki yerine ne kullanacağız varmı bir öneriniz.

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #99 : 30 Ocak 2020, 06:58:34 »
bende bırakıyorum bu saatten sonra peki yerine ne kullanacağız varmı bir öneriniz.
Kerozan tablet var.

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 30 Ocak 2020, 20:26:34 »
merhabalar, zayıflamış ve minyatürleşmiş saçlar için xpecia, priorin intense, Kerozan tablet, Vitabiotics Perfectil için yorumunuz nedir?
Hangisi daha iyidir?

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #101 : 30 Ocak 2020, 20:34:54 »
merhabalar, zayıflamış ve minyatürleşmiş saçlar için xpecia, priorin intense, Kerozan tablet, Vitabiotics Perfectil için yorumunuz nedir?
Hangisi daha iyidir?
Bence en iyisi kerozan sonra perfectil, priorin, Xpecia diye sıralayabiliriz.

_CHN_

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #102 : 30 Ocak 2020, 21:49:28 »
Merhaba. Yaklaşık 2 aydır günde 2 tablet Xpecia kullanıyorum. şuana kadar dökülmeye karşı bir etkisini görmedim. Bunun yerine Solgar saw palmetto daha iyi fayda sağlayabilir mi? Yanında da Perfectil yada Kerozan tablet?

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #103 : 30 Ocak 2020, 22:07:39 »
Merhaba. Yaklaşık 2 aydır günde 2 tablet Xpecia kullanıyorum. şuana kadar dökülmeye karşı bir etkisini görmedim. Bunun yerine Solgar saw palmetto daha iyi fayda sağlayabilir mi? Yanında da Perfectil yada Kerozan tablet?
Saw palmetto ve perfectil iyi secim olur, yoksa sadece kerozan kullan içinde saw palmetto var zaten.

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #104 : 31 Ocak 2020, 13:07:28 »
Bunun içinde mikrobesinleri bulunduran ama saw Palmetto bulundurmayan DHT ye etki etmeyen ilaç var mı?Bu ilaçları kısa sürede kullanirken kuşum öldü de. Saw Palmetto ya ihtiyaç kalmadı.

Facebook Twitter Instagram