Gönderen Konu: Xpeciayı neden kullanıyoruz?  (Okunma sayısı 59581 defa)

Blue

• Full Member
Ynt: Xpeciayı neden kullanıyoruz?
« Yanıtla #60 : 19 Ocak 2020, 13:32:13 »
Bu konuyu uzun zamandır araştırıyorum

Xpecia artık banada güven vermiyor finasterid gibi yan etkiler yapmaya başladığını gözlemliyorum forumda.

Onun yerine içerik olarak çok daha kaliteli gece ve gündüz 2 hap şeklinde kullanılan Kerozan kulanın arkadaşlar.  İçerik olarak gayet kaliteli B6 da mevcut.

Kısaca xpecia artık kimseye önermiyeceğim.

Hintell hocam bu Xpecia'yı 5 ay kullandım ben(Yanında Hairforte ile birlikte) bu süreçte sperm sıvılaşması sorunu olmuştu ama şuanda bir sorun göremiyorum bırakalı baya oldu. Bu sence kullandığım üründen mi olmuştu?

Birde Kerozan değil de ben 2 hafta önce Priorin'e başladım. 3 ay olmadan yorum yapmam mantıklı olmaz ürün hakkında ama sen Priorin hakkında ne düşünüyorsun?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 19 Ocak 2020, 14:11:39 »
Prorin sadece vitamin bunda doğal blocer var

Evet bende fark etmeye başladım xpecia yan etki yapmaya başladı finasterid kullan daha iyi onun yerine o yüzden araştırıp bu vitamini buldum içeriğini çok beğendim
Global Moderator

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #62 : 19 Ocak 2020, 14:47:52 »

Xpecia artık banada güven vermiyor finasterid gibi yan etkiler yapmaya başladığını gözlemliyorum forumda.

Onun yerine içerik olarak çok daha kaliteli gece ve gündüz 2 hap şeklinde kullanılan Kerozan kulanın arkadaşlar.  İçerik olarak gayet kaliteli B6 da mevcut.

+1
Finasterid kullanmayanlar için bence de çok daha iyi Xpecia dan.

Blue

• Full Member
« Yanıtla #63 : 19 Ocak 2020, 15:41:51 »
Saw Palmettoya özel haplar varmış ve fiyatıda fena değil, çok pahalı değil

Sizce tek bu kullanılsa saça nasıl faydası olur ya da illaki yanında vitamin takviyesi mi alınmalı

Ayrıcana Saw Palmetto uzun kullanıma(mesela 2-3 yıl en az) sizce uygunmudur? Saç ekimi sürecinde öncesinde ve sonrasında saçını güçlendirenler finasterid yerine bunu tercih etse sizce ne olur sonuç?

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #64 : 19 Ocak 2020, 15:45:41 »

Sizce tek bu kullanılsa saça nasıl faydası olur ya da illaki yanında vitamin takviyesi mi alınmalı

Ayrıcana Saw Palmetto uzun kullanıma(mesela 2-3 yıl en az) sizce uygunmudur? Saç ekimi sürecinde öncesinde ve sonrasında saçını güçlendirenler finasterid yerine bunu tercih etse sizce ne olur sonuç?

bence buna gerek yok saw palmetto içeren takviyelere bak yeterince dozu yeterli zaten.

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #65 : 19 Ocak 2020, 15:47:02 »

Ayrıcana Saw Palmetto uzun kullanıma(mesela 2-3 yıl en az) sizce uygunmudur? Saç ekimi öncesinde saçını güçlendirenler finasterid yerine bunu tercih etse sizce ne olur sonuç?
Xpecia sonuçta nerede üretildiği tam belli olmayan bi hap, saw palmettoyu gerçekten kullanıyor mu belli değil. Onun yerine illa doğal dht baskilancaksa bence solgar gibi iyi bir marka saw palmetto alınır yanında da biotin ve eksik olan herhangi bir vitamininiz varsa o alinir. Ya da kerozan tablet denenebilir.

Blue

• Full Member
« Yanıtla #66 : 19 Ocak 2020, 16:07:21 »
Priorin kullanımında ilk 3 ay ve 6 ay benim için çok önemli duruma göre başka arayışlara yönelebilirim

Aslında Priorin ve Saw Palmetto 2'lisi belki iyi olabilirdi ama önce Priorin'in kendisinden alacağım sonucu görmem lazım

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #67 : 19 Ocak 2020, 16:16:58 »
Priorin kullanımında ilk 3 ay ve 6 ay benim için çok önemli duruma göre başka arayışlara yönelebilirim

Aslında Priorin ve Saw Palmetto 2'lisi belki iyi olabilirdi ama önce Priorin'in kendisinden alacağım sonucu görmem lazım
Genetik dökülme varsa dht baskilamadan zor hocam, Priorinde sadece vitaminler var diye biliyorum.

Blue

• Full Member
« Yanıtla #68 : 19 Ocak 2020, 16:45:23 »
Genetik dökülme varsa dht baskilamadan zor hocam, Priorinde sadece vitaminler var diye biliyorum.

Hocam bu içinde bulunan Darı Yağı bence soru işareti bundan beklentim çok büyük
Eğer bu Priorin klasik bir multivitamin takviyesi gibi birşeyse ozaman neden fiyatı böyle yüksek birde piyasada uzun zamandır durmasına rağmen ve saç için özel çıkarılmış bu

Böyle bir durumda çok daha ucuza klasik bir mulvitamin alırdım ama bunu aldım işte. Zaman gösterecek inşallah bakalım olumlu olur kafamda 1000+tüyleşmiş saç ne olacak. Saçları arkaya doğru tarayınca hatrı sayılır şekilde belli oluyordu ortadaki seyreklik hoş bir daha asla böyle taramam zaten hiç yakışmadı berberin yüzünden

Şuan saç ektirsem o bütün tüyleşmiş saçları kaybederim bence bu yüzden saç ekim seçeneği son seçenek

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #69 : 19 Ocak 2020, 18:36:23 »
kerozan tablet banada mantıklı geldi iddialı bir içeriği var.

Cassowary

• Sr. Member
« Yanıtla #70 : 19 Ocak 2020, 21:54:08 »
Hocam bu içinde bulunan Darı Yağı bence soru işareti bundan beklentim çok büyük
Eğer bu Priorin klasik bir multivitamin takviyesi gibi birşeyse ozaman neden fiyatı böyle yüksek birde piyasada uzun zamandır durmasına rağmen ve saç için özel çıkarılmış bu

Böyle bir durumda çok daha ucuza klasik bir mulvitamin alırdım ama bunu aldım işte. Zaman gösterecek inşallah bakalım olumlu olur kafamda 1000+tüyleşmiş saç ne olacak. Saçları arkaya doğru tarayınca hatrı sayılır şekilde belli oluyordu ortadaki seyreklik hoş bir daha asla böyle taramam zaten hiç yakışmadı berberin yüzünden

Şuan saç ektirsem o bütün tüyleşmiş saçları kaybederim bence bu yüzden saç ekim seçeneği son seçenek
Abi benim bildiğim priorin kadınlar için üretilmiş bir takviye,erkeklerde işe yarar mi bilmiyorum.
Darı yağının faydalarına baktımda
Bağışıklık sistemini güçlendirir diyor bu antinflamasyon otoimmüm bağlı dökülmede faydalı olabilir
Kolestrolü düşürür diyor, bu daha ölçülü dht salgısı demek
Denemekten zarar gelmez
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2020, 22:03:12 Gönderen: Cassowary »

magritte

• Full Member
« Yanıtla #71 : 19 Ocak 2020, 22:04:04 »

Teşekkürler hocam buna bakacağım.

İlk olarak şirketine, üretildiği yere baktım :D Xpecia gibi çıkmasın diye. Bu daha düzgün bir şirket gibi duruyor. Üretim tesisi de şurası:
https://goo.gl/maps/7H8uxxSTahnQx2v28

http://www.drogsan.com.tr/arabul.aspx?giris=1&catID=28

mayting55

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #72 : 20 Ocak 2020, 10:09:42 »
kerozan mı yoksa Pharmaton almak mı mantıklı (sac tellerim ince ve seyrelme var)                                          
  • Yaşınız 32

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 20 Ocak 2020, 12:03:05 »
ıkısı farklı mekanızmalarla çalışan ürünler kerozan dogal blocer barındırır  Pharmaton vıtamın sadece

ben kerozan tercih ederim
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #74 : 20 Ocak 2020, 21:00:33 »
Arkadaşlar ben finasterid kullanıyorum tesadüf eseri 2 gündür finasterid almayı atladığım için elimde olan Xpecia'ı kullanmaya başladım. Dün dedim biotin de kullanmayayım sabah akşam 2 tablet olarak aldım Xpecia'ı bende ciddi kasık ağrısı yaptı. Ben finasterid kullanırken böyle bir problem yaşamadım. Bu konuyu görmeden, mesajları görmeden yaşadım bu problemi yani gerçekten enteresan bir tesadüf oldu benim adıma. Bende forumda hafif bir takviye olarak Xpecia kullanabilirsiniz diyordum artık bende kimseye bu takviyeden bahsetmeyeceğim. Çok Saw Palmetto kullanmak isteyen olursa Solgar'ın alsın kullansın en azından kafanız rahat olur. Zaten geçmişte bu vitaminleri kaliteli bir markadan alıp, ayrı ayrı kullanmanın daha verimli olacağını da bu nedenle düşünüyordum. Finasterid kullanırken böyle bir sıkıntı yaşamadığımı üstüne basa basa tekrar yazmak isterim!
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram