Gönderen Konu: Xpeciayı neden kullanıyoruz?  (Okunma sayısı 59584 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Xpeciayı neden kullanıyoruz?
« Yanıtla #46 : 13 Ocak 2020, 16:37:10 »
Ben İsoflavondan şüphelenmiştim daha önceki bu ürün ile ilgili Equol'dan bahsetmiştim
Yan etki görenler sindirim sisteminde Equol'a dönüşüyor demiştim
Serum DHT bilinçli olarak düşürülürse ister Beşeri olsun ister kimyasal aynı yan etkiler belirir.
Saw Palmetto'nun pek bir etkisini olduğunu düşünmüyorum
Ticari hiç bir işletmenin böyle bir riske gireceğini sanmam.
Bu ürünün içinde Finasterid olduğunu da düşünmüyorum öyle olsa ruhsal ve depresif yan etkiler de görürdüm ama onları görmedim
Çünkü Finasterid ve Dutasterid tecrübemde var.
Hangimiz her gün Soya ürünleri tüketiyoruz, şahsen soya fasülyesinin tadını bile bilmem,bünyemiz alışık değil.
Ama Xpecia'nın kendine çeki düzen vermesi de gerekli,resmi izin belgeleri hangi bakanlık belirtmeli,işletme no'su belirtmek ile olmaz.
Binlerce genç kullanıyor bu takviyeyi.

Japonyadaki bir çalışma, İsoflavon Equol serum DHT ilişkisi arasındaki bir çalışma

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19597532

Mavi suyun bakanlık onayı ile eczanelerde satılabilindiği bir ülkede yaşadığımızı hatırlatmak isterim:)

Cassowary

• Sr. Member
« Yanıtla #47 : 13 Ocak 2020, 16:40:17 »
Mavi suyun bakanlık onayı ile eczanelerde satılabilindiği bir ülkede yaşadığımızı hatırlatmak isterim:)
Evet burası Türkiye
Galiba benim yorumumdan xpeciayı akladığım çıkmasın

ATILIM

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 16 Ocak 2020, 20:03:24 »
İçeriğindeki ürünlerin çoğu vücut geliştirme için kullanılan besin takviyelerinde bulunuyor,xpecianin masum hiç bir işe yaramayan ürün olduğunu düşünüyorum.Ekim sonrası tavsiye edildiği için 3 kutu aldım kullanıyorum ne olumlu nede olumsuz etki görmedim yada olumlu etki gördüm ama olumsuz etki görmediğimi düşünüyorum.

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #49 : 17 Ocak 2020, 00:52:55 »
O kel kafamdan tam 25 greft gitti anlatmaya calistigin şeyi anlamak için
😀

Bende hafif depresyona neden oldu, ancak durduk yere oldugu için ilaçtan kaynaklandığını düşünüyorum.

İlacı aldigim ilk saatler çok rahatsız oluyorum bir de genel olarak. Hiç kullanmak istemiyorum o nedenle

Olumlu Etkisi zaten olmasa kimse böyle ismi cismi bilinmeyen meedivenalti firmanin ürününü killanmazdi, ancak olumlu etkisi gözle görülürken, olumsuz etkisi bilen bilmeyen vatandaşlarin tartismasi esnasında artık ihale kimde kaldıysa onun pusmasiyla karşı tarafın haklı çıkmış gibi görünmesi ile değerlendirilen bir sey, kimse zararı da çok iplemiyor zaten

İçeriğindeki ürünlerin çoğu vücut geliştirme için kullanılan besin takviyelerinde bulunuyor,xpecianin masum hiç bir işe yaramayan ürün olduğunu düşünüyorum.Ekim sonrası tavsiye edildiği için 3 kutu aldım kullanıyorum ne olumlu nede olumsuz etki görmedim yada olumlu etki gördüm ama olumsuz etki görmediğimi düşünüyorum.

architectura

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #50 : 17 Ocak 2020, 19:12:36 »
Arkadaslar nette biraz araştırma yaparken propecia nin muadili olan ve etkin maddesi yine finasterid olan Dilaprost 5 mg 100 tablet bi ilaç gördüm (fiyati 103 Tl) bilgisi olan var mi acaba

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 17 Ocak 2020, 19:15:21 »
Arkadaslar nette biraz araştırma yaparken propecia nin muadili olan ve etkin maddesi yine finasterid olan Dilaprost 5 mg 100 tablet bi ilaç gördüm (fiyati 103 Tl) bilgisi olan var mi acaba

ona ne gerek var ki ? proscar al 5 mg 4 bölünce 6 ay gidiyor 30 tl
Global Moderator

architectura

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #52 : 17 Ocak 2020, 19:46:19 »
ona ne gerek var ki ? proscar al 5 mg 4 bölünce 6 ay gidiyor 30 tl
evet bu daha iyi fikir abi, peki bi sey sormak istiyorum proscar la propecia arasinda neden böyle uçuk fiyat farki var

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 17 Ocak 2020, 21:16:43 »
evet bu daha iyi fikir abi, peki bi sey sormak istiyorum proscar la propecia arasinda neden böyle uçuk fiyat farki var

Aynı firmanın aynı etken madde ile ürettiği 2 farklı pazar İçin farklı jenerik isimler ile piyasaya sürdüğü ürünler..
1.si proscar 5mg finasteride içeren prostat kanserleri için üretilen ilaç
2.propecia kozmetik sektörüne hitap eden 1mg finasteride içeren ilaç.

Şöyle düşün eve tül yaptırıyorsun 10m pencereyi 200 tl ye yapıp eline veriyorlar.

Aynı tülden 45kglık geline  gelinlik yaptırıyorsun gelinlik 15bin... sorsan 10 binlik malzeme kullanıyorum der:)
Yine keza damat traşı, gelinbaşı vs:)..

architectura

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #54 : 17 Ocak 2020, 21:31:58 »

Aynı firmanın aynı etken madde ile ürettiği 2 farklı pazar İçin farklı jenerik isimler ile piyasaya sürdüğü ürünler..
1.si proscar 5mg finasteride içeren prostat kanserleri için üretilen ilaç
2.propecia kozmetik sektörüne hitap eden 1mg finasteride içeren ilaç.

Şöyle düşün eve tül yaptırıyorsun 10m pencereyi 200 tl ye yapıp eline veriyorlar.

Aynı tülden 45kglık geline  gelinlik yaptırıyorsun gelinlik 15bin... sorsan 10 binlik malzeme kullanıyorum der:)
Yine keza damat traşı, gelinbaşı vs:)..
teşekkürler sloccer hocam cok aydınlatıcı oldu :)

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 17 Ocak 2020, 23:23:19 »

Propecia estetik amaciyla uretilir. 1 mg dır. Bolme vs istemez. Doğrudan icilir

Proscar;1/5 kullanilir.

Kesilen kisimin icin hap koruma kaplari var. Onlardan alın. Ben ayrica o kabi aliminyum folyo ile kaplayip cekmecede tutuyorum

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 17 Ocak 2020, 23:24:20 »
Ayrica ben de expecia nin herhangi bir ise yaradığını dusunmuyorum eger cok fazla ciddi vitamin vs eksikligi yok ise.

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #57 : 18 Ocak 2020, 02:10:44 »
Propecia estetik amaciyla uretilir. 1 mg dır. Bolme vs istemez. Doğrudan icilir

Proscar;1/5 kullanilir.

Kesilen kisimin icin hap koruma kaplari var. Onlardan alın. Ben ayrica o kabi aliminyum folyo ile kaplayip cekmecede tutuyorum

propecia estetik amacıyla üretilir ne demektir hocam  :)

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 18 Ocak 2020, 03:55:37 »
propecia estetik amacıyla üretilir ne demektir hocam  :)

Propecia sac icin yani estetik/kozmetik amaciyla uretilir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 19 Ocak 2020, 13:23:38 »
Bu konuyu uzun zamandır araştırıyorum

Xpecia artık banada güven vermiyor finasterid gibi yan etkiler yapmaya başladığını gözlemliyorum forumda.

Onun yerine içerik olarak çok daha kaliteli gece ve gündüz 2 hap şeklinde kullanılan Kerozan kulanın arkadaşlar.  İçerik olarak gayet kaliteli B6 da mevcut.

Kısaca xpecia artık kimseye önermiyeceğim.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram