Gönderen Konu: Xpeciayı neden kullanıyoruz?  (Okunma sayısı 59507 defa)

anonymous0

• Sr. Member
Xpeciayı neden kullanıyoruz?
« : 10 Ocak 2020, 20:00:09 »
Merhabalar, maddeler arttırılabilir; ancak 3 maddede bu soruya cevap aradım, ilgilenenler cevaplar ise memnun olurum

1) Bıraktığımızda çıkan ya da hacimlenen vs. saçlar dökülüyor mu minoxil vs. ürünlerdeki gibi?
2) Ekimden 6 ay sonra tamamen bırakıp kaliteli beslenme ve doğal besleyicili şampuan kullansak ekilen saçlarda zayıflama dökülme vs. oluyor mu?
3) Ekim sonrası ve ekim öncesinde kullanmanın "saçların tutması açısından" ciddi anlamda bir artısı olur mu?

Eğer 3. madde için katkısı yok, 1. ve 2. maddeler için kullanıyor isek ilaca ısınamadığımdan devam etmenin çok bir anlamı yok benim için, merakımdan soruyorum bu nedenle özellikle 3. maddeyi bilen biri var mı?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Xpeciayı neden kullanıyoruz?
« Yanıtla #1 : 10 Ocak 2020, 20:38:38 »
Merhabalar, maddeler arttırılabilir; ancak 3 maddede bu soruya cevap aradım, ilgilenenler cevaplar ise memnun olurum

1) Bıraktığımızda çıkan ya da hacimlenen vs. saçlar dökülüyor mu minoxil vs. ürünlerdeki gibi?
2) Ekimden 6 ay sonra tamamen bırakıp kaliteli beslenme ve doğal besleyicili şampuan kullansak ekilen saçlarda zayıflama dökülme vs. oluyor mu?
3) Ekim sonrası ve ekim öncesinde kullanmanın "saçların tutması açısından" ciddi anlamda bir artısı olur mu?

Eğer 3. madde için katkısı yok, 1. ve 2. maddeler için kullanıyor isek ilaca ısınamadığımdan devam etmenin çok bir anlamı yok benim için, merakımdan soruyorum bu nedenle özellikle 3. maddeyi bilen biri var mı?

1) ewet
2) ewet
3)ewet

Blue

• Full Member
« Yanıtla #2 : 10 Ocak 2020, 20:46:35 »
Xpecia ve Hairforte'nin bu kadar ünlü olmasını internette yapılan reklamlarına bağlıyorum

Saç dökülmesi vs ile ilgili birşey aratınca hemen bu ürünler çıkıyor karşınıza. Bir kişi resmen 10larca site açmış bu ürün hakkında. Neredeyse her içeriğine özel site açılmış olabilir karşıma aynı doktorun 10'larca sitesi çıktı şuana kadar

Ben de bir süre kullandım ve gereksiz buldum bıraktım. Bırakmamda sebep hem daha ne kadar kullanacağım ki oldu hemde neredeyse bir değişiklik olmadı
Şimdi Priorin'e başladım ama bu sefer fayda görürsem kararlıyım en az 2-3 yıl kullanacağım inşallah

magritte

• Full Member
« Yanıtla #3 : 10 Ocak 2020, 21:59:59 »
besin takviyesi bunlar. Biotin ve çinko saça lazım, zaten dermatolog bana saç dökülmesi için çinko vermişti mesela xpecia'nın içinde var.

Saw palmetto da dökülmeyi önleyen bir bitkiymiş, DHT'yi baskılıyor. Tabii kullanmayı bırakınca yine hormonlar coşup dökülmeye yol açar mı... bilmiyorum ekilen saçlar dökülmüyor diyorlar.

Lethe

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 10 Ocak 2020, 23:07:04 »
3. soruya cevap vereceğim. Ekimden sonra doktorum (Muttalip Keser) 3-4 ay kullan dedi, ben o nedenle kullanıyorum. 2 ay 10 gün kadar oldu, 4 ayı tamamlayıp bırakacağım. Katkısı olmayacaksa neden tavsiye etsin. Ekim yapılmış saçların çıkış sürecine mutlaka katkıda bulunuyordur Xpecia.

Ben ayrıca mevcut saçları da güçlendirdiğini hissediyorum. Mevcut saçlarımın diplerine dokunduğumda daha sert ve güçlüymüş gibi geliyor. Bir de eskiden (ekimden önce) duşta saçlarımı köpürttüğümde elime çok fazla saç teli gelirdi ense ve tepe bölgeden, artık kalmadı. Katkısı olduğunu tahmin ediyorum.

Celik96

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 10 Ocak 2020, 23:34:25 »
Bu ilacın içindekiler yeterli beslenmediğimiz için extra olan şeyler eğer çok iyi besleniliyorsa kullanılmayabilir ancak günümüz şartlarında beslenme düzenimiz zayıf olduğu için destek amacı ile kullanılabilir .

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 11 Ocak 2020, 00:05:53 »
Arkadaşlar kullanmayın, neredeyse 3 seneden fazladır bu işin içindeyim araştırmadığım etmediğim kullanmadığım şey kalmamıştır kullanmayın, para kaybı. Kafanızı taşlara da vursanız çıkacak saç naparsanız yapın çıkıyor çıkmayacak saç naparsanız yapın çıkmıyor :)

Lethe

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 11 Ocak 2020, 00:11:54 »
Xpecia'nın saç çıkardığını iddia etmiyoruz ki. Ekim sonrası yeni saçların daha güçlü çıkmasını sağladığını ve mevcut saçları güçlendirdiğini düşündüğümüzü belirttik.

Bazı ürünler saçları güçlendirse de sürekli kullanmak gerekiyor, bırakınca saçlar daha beter dökülüyor. Tek ve kalıcı çözüm saç ekimi, onun harici bir yönteme ben de inanmıyorum.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 11 Ocak 2020, 00:38:43 »
Xpecia'nın saç çıkardığını iddia etmiyoruz ki. Ekim sonrası yeni saçların daha güçlü çıkmasını sağladığını ve mevcut saçları güçlendirdiğini düşündüğümüzü belirttik.

Bazı ürünler saçları güçlendirse de sürekli kullanmak gerekiyor, bırakınca saçlar daha beter dökülüyor. Tek ve kalıcı çözüm saç ekimi, onun harici bir yönteme ben de inanmıyorum.

Saw pallmetto (cüce bitkisi) finast benzeri etki yapan bir bitki.
Xpexia ise merdiven altı imalat yapan içersinde cüce bitkisininde bulunduğunu iddia eden çeşitli mineral katkılı bir besin takviyesi.

Çok kısa süreli xpecia kullanmış biri olarak (ki ben yollar önce direk saw palmetto da kullanmıştım 0 etki) fikrim bu tablet cüce bitkisi değil direkt finanst içeriyor.. bu mümkünmüdür? Denetimden nasıl onay alır? Bilemem ama zaten kutu ambalaj merdiven altı kalitesinde .. internetten hairpharma firmasının adresini googlemap ile kontrol ettiginizde tam anlamı ile merdivenaltı bir yer karşınıza çıkıyor.
Xpecia bence etkili bir ilaç. Etkisini ise finasteride benzerliği ile ün yapan sawpalmetto ile değil direk etken madde olan fşnasteritten alıyor.. analize göndermedim, sadece kişisel tahminim. Kullandığım süre içersinde finasteride benzer yanetkiler hisseetigimi de belirtmek isterim.

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 11 Ocak 2020, 00:55:46 »
Merhaba Sloocer,
Detaylı bilgi için teşekkürler, saç konusunda tecrübeli ve başarı elde etmiş biri olduğundan dolayı acaba bu tür hapları kullanmak istemeyen birine bir tavsiyen olur mu?

Saw pallmetto (cüce bitkisi) finast benzeri etki yapan bir bitki.
Xpexia ise merdiven altı imalat yapan içersinde cüce bitkisininde bulunduğunu iddia eden çeşitli mineral katkılı bir besin takviyesi.

Çok kısa süreli xpecia kullanmış biri olarak (ki ben yollar önce direk saw palmetto da kullanmıştım 0 etki) fikrim bu tablet cüce bitkisi değil direkt finanst içeriyor.. bu mümkünmüdür? Denetimden nasıl onay alır? Bilemem ama zaten kutu ambalaj merdiven altı kalitesinde .. internetten hairpharma firmasının adresini googlemap ile kontrol ettiginizde tam anlamı ile merdivenaltı bir yer karşınıza çıkıyor.
Xpecia bence etkili bir ilaç. Etkisini ise finasteride benzerliği ile ün yapan sawpalmetto ile değil direk etken madde olan fşnasteritten alıyor.. analize göndermedim, sadece kişisel tahminim. Kullandığım süre içersinde finasteride benzer yanetkiler hisseetigimi de belirtmek isterim.

Cassowary

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 11 Ocak 2020, 01:09:48 »
Kullananlar Doping,kan,idrar testinde xpecianın içinde finasterid olup olmadığını tespit edebilir
Tabi kim uğraşacak orasıda var
Bkz;Eski milli basketbolcu Ermal Kurtoğlu

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 11 Ocak 2020, 01:16:01 »
Bir sporcu böyle bir ilacı nasıl kullanır anlam veremiyorum. Birinci haftadan itibaren Hafıza kaybı, odaklanamama, hormonal bozukluk gibi etkilerini hissettim. Günde yarım atıyorum, çeyreğe dönmeyi düşünüyorum o derece arkadaşlar. Sırf hiç kullanmamış olmayayım diye o da, o kadar az miktarın faydası olacağından değil. Bu ilacı kullanırken gerçekten psikolojik acı çekiyorum yukarıda bahsettiğim olumsuz etkisinden dolayı.

Cassowary

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 11 Ocak 2020, 01:32:53 »
Bende çok şüpheliyim ilk başta isoflavondan şüphelendim östrojen mi arttı neden böyle oldum dedim
Devam et herhalde bünyene yabancı geldi biraz kullan alışırsın dedim
Sonra ya herhalde Dht mi çok düşük ne oluyor böyle etkisi geçmiyor şundan bile etkileniyorum dedim
Valla aklıma gelip gelip duruyordu söylemeye dilim yazmaya elim varmıyordu Sloocer söylemiş

Bu xpeciayı binlerce genç kullanıyor

Aslında forumca para toplayıp Gıda araştırma laboratuvarlarına ürünü incelettirebiliriz.
Kutusunda ve prospektüsünde hangi bakanlıktan gıda mı sağlık mı hangisinden  onay alındığı bile yazmıyor.

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 11 Ocak 2020, 01:38:03 »
Birebir aynı duyguları yaşadım ben de. Bir de ilaç değildir yazısı var üzerinde. İlaç yazsa ne sıkıntı acaba. Aynı zamanda sitesindeki yazılar bile blogger yazısı gibi. Aslında kullanmayın demiyorum keisnlikle doğal alternatiflere yönlenmeli miyim sorusunun cevabını ararken şüphe yaratıyorum sadece.

Bir de bilen bilir vakti zamanında rephair furyası vardı. Yıllar sonra toplatıldı . fahiş miktarda para cezası geldi. Keza "antibiyotik" örneği arkadaşlar- Tarihin belki de en büyük ters köşesi.
Bioxin furyasını saymıyorum bile

Bende çok şüpheliyim ilk başta isoflavondan şüphelendim östrojen mi arttı neden böyle oldum dedim
Devam et herhalde bünyene yabancı geldi biraz kullan alışırsın dedim
Sonra ya herhalde Dht mi çok düşük ne oluyor böyle etkisi geçmiyor şundan bile etkileniyorum dedim
Valla aklıma gelip gelip duruyordu söylemeye dilim yazmaya elim varmıyordu Sloocer söylemiş

Bu xpeciayı binlerce genç kullanıyor

Aslında forumca para toplayıp Gıda araştırma laboratuvarlarına ürünü incelettirebiliriz.
Kutusunda ve prospektüsünde hangi bakanlıktan gıda mı sağlık mı hangisinden  onay alındığı bile yazmıyor.

Cassowary

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 11 Ocak 2020, 01:53:13 »
Birebir aynı duyguları yaşadım ben de. Bir de ilaç değildir yazısı var üzerinde. İlaç yazsa ne sıkıntı acaba. Aynı zamanda sitesindeki yazılar bile blogger yazısı gibi. Aslında kullanmayın demiyorum keisnlikle doğal alternatiflere yönlenmeli miyim sorusunun cevabını ararken şüphe yaratıyorum sadece.

Bir de bilen bilir vakti zamanında rephair furyası vardı. Yıllar sonra toplatıldı . fahiş miktarda para cezası geldi. Keza "antibiyotik" örneği arkadaşlar- Tarihin belki de en büyük ters köşesi.
Bioxin furyasını saymıyorum bile
+1
Hocam
Zapzayıfım kaburgalarım sayılır göğsüm yağlandı sizler buna büyüme diyorsanız göğsüm büyüdü diyim evet mübağla yapmıyorum çok az göğsüm büyüdü,dışardan farkedilmiyor ama sonuçta kendi bedenimi biliyorum
Cinsel isteksizlik,zor boşalma,sıvılaşma
Finde kullanmıştım çok kısa bir süre aynı onun etkileri birebir.
Fin kullanırken depresyon ruhsal bozukluk vardı ama bu xpecia depresyon yapmadı bende ama hala şüpheliyim!!

Facebook Twitter Instagram