Gönderen Konu: Xpeciayı neden kullanıyoruz?  (Okunma sayısı 57396 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Xpeciayı neden kullanıyoruz?
« Yanıtla #195 : 08 Ağustos 2020, 00:09:32 »
aga-e içerik olarak en iyisi diyebilirim ama kullanan çok yok sanırım

Pahalı olduğu için kullanımı azdır. Çünkü benzer içerikler 3/1 yada 4/1 fiyatına bulunabiliyor.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #196 : 18 Ağustos 2020, 12:33:08 »
Xpecia'nın içerisinde bulunan Soya Isoflavon hakkında yorumunuz nedir?

ylmzemr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #197 : 15 Eylül 2020, 03:41:28 »
aga-e içerik olarak en iyisi diyebilirim ama kullanan çok yok sanırım

Herkese merhaba,
Sitenizi birkaç aydır takip ediyorum, acayip yararlı oluyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
5 yıldır saç dökülmesi problemi yaşıyorum, bir çok ürün kullandım, şu an xpecia kullanıyorum, daha öncesinde ise aga-e tablet ve medobiocomplex kullanmıştım. Aga-eyi benim kullandığım dönemde piyasada bulmak çok zorlaştığından medobiocomplexe geçmiştim. Aralarında en etkili ve en az yan etkisi olanı aga-e tablet diyebilirim.
Xpecianın ise yan etkileri olan bir ürün olduğunu düşünüyorum. Sitede bahsedilen problemlerin birkaçını yaşıyorum. Bu kutu bitince doktoruma da danışarak aga-e tablete tekrar geçebilirim. Tabi fiyatı diğerlerine göre biraz tuzlu.

Y THE RAPIDFIRE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #198 : 15 Eylül 2020, 12:45:07 »
Herkese merhaba,
Sitenizi birkaç aydır takip ediyorum, acayip yararlı oluyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
5 yıldır saç dökülmesi problemi yaşıyorum, bir çok ürün kullandım, şu an xpecia kullanıyorum, daha öncesinde ise aga-e tablet ve medobiocomplex kullanmıştım. Aga-eyi benim kullandığım dönemde piyasada bulmak çok zorlaştığından medobiocomplexe geçmiştim. Aralarında en etkili ve en az yan etkisi olanı aga-e tablet diyebilirim.
Xpecianın ise yan etkileri olan bir ürün olduğunu düşünüyorum. Sitede bahsedilen problemlerin birkaçını yaşıyorum. Bu kutu bitince doktoruma da danışarak aga-e tablete tekrar geçebilirim. Tabi fiyatı diğerlerine göre biraz tuzlu.
merhabalar
medobiocomplex hakkındaki düşüncelerinizi alabilir miyim ?

ylmzemr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #199 : 15 Eylül 2020, 16:56:24 »
merhabalar
medobiocomplex hakkındaki düşüncelerinizi alabilir miyim ?
Merhaba,
Ben medoya başladığımda 3 seans mezoterapi ve 3 seans da prp yaptırmıştım, bu dönemde saçlarım da gözle görülür bir gelişme olmuştu. Açıkçası ben farketmemiştim ama çevremdeki insanlar farketti ki bu daha önemli bence. Daha sonrasında ise medo kullanmaya devam ettim ve fitness yapmaya başladım; açıkçası saçım da en çok bu dönemde döküldü. Ağırlık çalışmanın saçları dökme de etkili olduğunu düşünüyorum ama medonun da bu aşamada pek etkili olduğunu söyleyemem.
Diğer taraftan; şampuanla birlikte satılması, fiyatının diğerlerine nazaran uygun olması gibi şeyler yüzünden tercih edilebilir belki. Şampuanından da memnundum ama şu an alpecin kullanıyorum; saçlarımı daha dolgun gösteriyor.
Umarım yardımcı olabilmişimdir, bunlar kişisel deneyim ve düşüncelerim, doktor tavsiyesi almak daha yerinde olacaktır.

Y THE RAPIDFIRE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #200 : 15 Eylül 2020, 17:12:39 »
Merhaba,
Ben medoya başladığımda 3 seans mezoterapi ve 3 seans da prp yaptırmıştım, bu dönemde saçlarım da gözle görülür bir gelişme olmuştu. Açıkçası ben farketmemiştim ama çevremdeki insanlar farketti ki bu daha önemli bence. Daha sonrasında ise medo kullanmaya devam ettim ve fitness yapmaya başladım; açıkçası saçım da en çok bu dönemde döküldü. Ağırlık çalışmanın saçları dökme de etkili olduğunu düşünüyorum ama medonun da bu aşamada pek etkili olduğunu söyleyemem.
Diğer taraftan; şampuanla birlikte satılması, fiyatının diğerlerine nazaran uygun olması gibi şeyler yüzünden tercih edilebilir belki. Şampuanından da memnundum ama şu an alpecin kullanıyorum; saçlarımı daha dolgun gösteriyor.
Umarım yardımcı olabilmişimdir, bunlar kişisel deneyim ve düşüncelerim, doktor tavsiyesi almak daha yerinde olacaktır.
teşekkür ederim ben yaklaşık 50 gündür kullanıyorum. benim kullanma sebebim açıkçası berberimin saçımı yanlış ve fazla kısa kesmesinden dolayı.ben de fitness yapıyorum saç dökülmesini arttırdığını düşünmüyorum hatta daha iyi beslendiğimiz için faydası vardır belki. şampuanı konusunda acaip ikilemdeyim genelde herkes memnun . şahsen ben şampuanların saç döktüğüne inanan biri değilim ama bu şampuan sanki iyi değil. belki de benim kullandığım şampuan daha iyi ondan. ben şampuan konusunda piroctone olamine içeren şampuan kullanmayı seviyorum zira bilimsel çalışmalar faydalı oluğunu gösteriyor. ama dediğim gibi genelde yorumları iyi

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #201 : 15 Eylül 2020, 17:30:17 »
Bıraktığımızda androjen hassasiyeti artıyor mu? Günde ne kadar kullanmalıyız?

ylmzemr

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #202 : 15 Eylül 2020, 18:05:38 »
teşekkür ederim ben yaklaşık 50 gündür kullanıyorum. benim kullanma sebebim açıkçası berberimin saçımı yanlış ve fazla kısa kesmesinden dolayı.ben de fitness yapıyorum saç dökülmesini arttırdığını düşünmüyorum hatta daha iyi beslendiğimiz için faydası vardır belki. şampuanı konusunda acaip ikilemdeyim genelde herkes memnun . şahsen ben şampuanların saç döktüğüne inanan biri değilim ama bu şampuan sanki iyi değil. belki de benim kullandığım şampuan daha iyi ondan. ben şampuan konusunda piroctone olamine içeren şampuan kullanmayı seviyorum zira bilimsel çalışmalar faydalı oluğunu gösteriyor. ama dediğim gibi genelde yorumları iyi
Rica ederim. Fitness konusunda benimki benim hayatıma yönelik sadece bir gözlem, spor olayını saçla bağdaştırmama rağmen bırakmadım, bırakmam da umarım, bırakılmasını da kimseye tavsiye etmem. şampuan konusuna gelince 4 -5 şampuan falan denemişimdir toplamda; bence saç dökülmesine yararları yok ama saçı dolgun gösterenler var. Ben hem alıştığım hem de daha dolgun hissettirdiği için alpacine kullanıyorum. Bence herkes duşta ve duştan çıkınca memnun olduğu şampuanı kullanmalı. Sizin dediğiniz piroctone olamine maddesine de göz atayım.

sincabintilkisi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #203 : 02 Ocak 2021, 02:45:26 »
Ben İsoflavondan şüphelenmiştim daha önceki bu ürün ile ilgili Equol'dan bahsetmiştim
Yan etki görenler sindirim sisteminde Equol'a dönüşüyor demiştim
Serum DHT bilinçli olarak düşürülürse ister Beşeri olsun ister kimyasal aynı yan etkiler belirir.
Saw Palmetto'nun pek bir etkisini olduğunu düşünmüyorum
Ticari hiç bir işletmenin böyle bir riske gireceğini sanmam.
Bu ürünün içinde Finasterid olduğunu da düşünmüyorum öyle olsa ruhsal ve depresif yan etkiler de görürdüm ama onları görmedim
Çünkü Finasterid ve Dutasterid tecrübemde var.
Hangimiz her gün Soya ürünleri tüketiyoruz, şahsen soya fasülyesinin tadını bile bilmem,bünyemiz alışık değil.
Ama Xpecia'nın kendine çeki düzen vermesi de gerekli,resmi izin belgeleri hangi bakanlık belirtmeli,işletme no'su belirtmek ile olmaz.
Binlerce genç kullanıyor bu takviyeyi.

Japonyadaki bir çalışma, İsoflavon Equol serum DHT ilişkisi arasındaki bir çalışma

https://www.internethalleri.com/

Ssrrddrrttrrkk

• Full Member
« Yanıtla #204 : 02 Ocak 2021, 10:41:24 »
Vallah arkadaşlar uzun zaman gerek ekimden önce gerek ekimden sonra ki araştırmalarımda propecia kullanımı beni korkutmuş ve hapları almama rahmen ekimden sonra 18 gün araştırmalara devam edip kullanmama kararı almıştım . . Sonra içimdeki sesi ve hintel i :) dinleyerek kullanmaya karar verdim . . Bugün 6. Günüm her gün propecia ve biotin içiyorum akşamları da subradayn alıyorum herhangibi bir yan etki görmedim hatta sanki beni daha dinamik yaptı anlamadım :))) bence bu yan etki olayları tamamen psikolojik olabilir bendeki şuan deneyim bu şekilde . demek istediğim o ki xpecia falan boş iş kullanacaksınız ya propecia ya başlayın yada hiç bu işlere bulaşmayın :)
  • Ekim Tarihi: 10.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi Yetkin bayer
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #205 : 02 Ocak 2021, 12:00:43 »
Takipteyim
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

moonwalker84

• Full Member
« Yanıtla #206 : 02 Ocak 2021, 18:52:55 »
Yaklaşık 7 aydır Xpecia kullanıyorum. Bazı arkadaşların "içeriğinde finasterid var" sözünü abartılı buluyorum. İspanya başta olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilen (amazon.com globalde İngilizce, İspanyolca, Fransızca yüzlerce kullanıcı yorumu var) bir ürünün böyle bir riske girebileceğini zannetmiyorum. Bence Kerozan'dan yan etki anlamında etkili olmasının nedeni, Kerozanin sabah tabletinde Saw Palmetto olmaması. Yani günde 2 tane Kerozan alınca 200 mg Saw Palmetto alırken, 2 Xpecia alınca 340 mg alıyorsunuz. Aşağıda 3 vitamin hapının içeriklerini kıyasladım.
  • Ekim Tarihi: 24-25.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi HLC
  • Greft Miktarı 4181
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Xpecia Günde 1

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #207 : 02 Ocak 2021, 19:05:27 »
Yaklaşık 7 aydır Xpecia kullanıyorum. Bazı arkadaşların "içeriğinde finasterid var" sözünü abartılı buluyorum. İspanya başta olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilen (amazon.com globalde İngilizce, İspanyolca, Fransızca yüzlerce kullanıcı yorumu var) bir ürünün böyle bir riske girebileceğini zannetmiyorum. Bence Kerozan'dan yan etki anlamında etkili olmasının nedeni, Kerozanin sabah tabletinde Saw Palmetto olmaması. Yani günde 2 tane Kerozan alınca 200 mg Saw Palmetto alırken, 2 Xpecia alınca 340 mg alıyorsunuz. Aşağıda 3 vitamin hapının içeriklerini kıyasladım.

yanetkinin sebebi saw palmetto olamaz birincisi saw palmetto serum dht seviyelerini düşürmez ikincisi doğal olduğu için kanda çok az süre kalır. soya etkili olabilir ama ne denli bilmiyorum

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #208 : 03 Ocak 2021, 00:45:31 »
ben 1kutu daha aldım ama bir daha almayı düşünmüyorum günde  1 tane almama  rağmen yan etki yapıyor
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #209 : 10 Ocak 2021, 23:20:19 »
ben 1kutu daha aldım ama bir daha almayı düşünmüyorum günde  1 tane almama  rağmen yan etki yapıyor
   Ne gibi yanetki gordun    . sac icin kullnıldıgındada gunde 2 tane kullanılmadıgında  saca pek bir etkisi olmuyor
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Facebook Twitter Instagram