Gönderen Konu: Bu dökülmeye ekim memnun eder mi?(Yaş 32)  (Okunma sayısı 676 defa)

Fako

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bu dökülmeye ekim memnun eder mi?(Yaş 32)
« : 10 Ocak 2020, 01:08:43 »
Herkese merhaba. Yaklaşık 1 yıldır sac ekimi düşünüyorum ve özellikle bu forum fikir almamda çok yardımcı oldu. Bu sürede birkaç ekim merkeziyle yüz yüze ve sosyal medya üzerinden görüşme fırsatım oldu. Biri hariç görüştüğüm tüm merkezler iki ekim ile açıklığın kapatılabileceğini şöylediler. Ancak çekincem şu ki; saçlarım oldukça ince telli ve ekim yapılacak alan da geniş bir alan. Bir de buradaki tecrübeli arkadaşlardan fikir almak istedim. Ekim olmazsa olmazım değil bu görüntümle de sosyal hayatıma eskisi gibi devam ediyorum ancak bir şansım varsa da denemek isterim ama beni tatmin etmesi de önemli. Fikirlerinizi, tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekküler

Woper

• Sr. Member
Ynt: Bu dökülmeye ekim memnun eder mi?(Yaş 32)
« Yanıtla #1 : 10 Ocak 2020, 03:45:27 »
Valla hocam herkesin memnuniyet esigi farkli ama saclarin ince telli gibi
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2020, 04:16:32 Gönderen: Woper »

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #2 : 10 Ocak 2020, 03:54:37 »
Dostum  saçın çok zayıf  sana tavsiyem  1 yıl finasteride  kullan sonra saç ekim düşün saç ekim olduktan sonra devam et   12 ay

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 11 Ocak 2020, 01:23:32 »
Bence eder çoklu ekim yaptıracaksan. Yandaki açıklık fazla ama kafan o kadar geniş değil. 2 ekim artı bir de yıllar sonra 3. yü yaptırırsın. tek seferde girme donöre yazık olabilir

Facebook Twitter Instagram