Gönderen Konu: Doktor Bilgehan Aydın Hocada saç ekimi  (Okunma sayısı 8853 defa)

Woper

• Sr. Member
Ynt: Doktor Bilgehan Aydın Hocada saç ekimi
« Yanıtla #31 : 10 Ocak 2020, 03:41:06 »
Valla hocam bende 27sine aldim randevuyu insallah memnun kaliriz sonuclardan.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #32 : 10 Ocak 2020, 03:51:46 »
Tavsiyem  forum içinde  araştırin dostum    bir çok dr var bizat tüm süreç   ilgilenen

Woper

• Sr. Member
« Yanıtla #33 : 10 Ocak 2020, 04:09:58 »
Tavsiyem  forum içinde  araştırin dostum    bir çok dr var bizat tüm süreç   ilgilenen

Valla haklisin hocam bilindik guvenilir bi doktor yapsin takip etsin dersen fiyat 2 ye hatta 3 katliyor tercihde bulunmak gercekten zorlasiyor

Eness35

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #34 : 10 Ocak 2020, 09:11:55 »
Evet çok var doktor biliyorum bu saç ektirme işi fırın işine döndü zaten peynir ekmek gibi gidiyor ama kime güvenicez onu kestiremiyorsun forumdada Bilgehan doktor hakkında pek aman aman bişey duymadım bi çoçuk iltihaplanma yaşamış şikayet varda 1 tane şikayet var eğer sen bişey biliyorsan söyle yardımcı ol bilader yol yakınken

Eness35

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #35 : 10 Ocak 2020, 09:26:20 »
Valla hocam bende 27sine aldim randevuyu insallah memnun kaliriz sonuclardan.
Valla görücez kardeşim zaten gitçem kafama uymazsa vazgeçebilirim yani ama ben tüm süreç hakkında burda aktif olucam takip edersin

Firarist

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #36 : 10 Ocak 2020, 10:16:20 »
Herkez saç ekimi doktor tarafından yapılsın herhangibir sıkıntı yaşamayalım , bizim için en güzeli neyse o olsun ister ama eldeki maddi manevi imkanlar, yeterince araştıramamak sonucu ve kime yaptıracağımızı değiştirir.
Ben bilgehan aydında yaptırdım konuma bakabilirsiniz haa saçlarım daha cıkmadı 29. Gündeyim o açıdan bişey diyemem ama o paraya alabileceğim maximum ilgiyi aldığımı düşünüyorum sadece referans olsun diye söylüyorum yoksa sizin sonucunuz daha iyi yada kötü olabilir.
Hakkınızda hayırlısı olsun

Muhib

• Full Member
« Yanıtla #37 : 10 Ocak 2020, 10:46:14 »
Saç ekim  cerrahi  bir işlemdir   ..plastik cerrahlar ve dermatologlar tarafından yapılmaktadır.  öyle  bir  ön  çizgi  çizip   sonra  ortadan kaybolan  dr saç ekim merkezi  tercih etmem şahsen...YAPILAN HATANIN TELAFİSİ YOK  çünkü  saç ekiminde

Valla aynı kaygıları bende taşımıştım.. bilgehan bey yurtdışındaydı.. Ama zaten buradaki bnish konularını okursanız bilgehan aydın en fazla ön çizgiyi belirlediğini söylüyorlar.. ya ahmet bey ya da Şefika hanım ekimi gerçekleştiriyor..
buradaki başarı bu iki ismin eseri.. demek ki elleri yatkın.. ki sorduğumda iki isimde 10yıldan fazladır ekim yaptıklarını söylediler..

Eness35

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #38 : 10 Ocak 2020, 11:37:59 »
Herkez saç ekimi doktor tarafından yapılsın herhangibir sıkıntı yaşamayalım , bizim için en güzeli neyse o olsun ister ama eldeki maddi manevi imkanlar, yeterince araştıramamak sonucu ve kime yaptıracağımızı değiştirir.
Ben bilgehan aydında yaptırdım konuma bakabilirsiniz haa saçlarım daha cıkmadı 29. Gündeyim o açıdan bişey diyemem ama o paraya alabileceğim maximum ilgiyi aldığımı düşünüyorum sadece referans olsun diye söylüyorum yoksa sizin sonucunuz daha iyi yada kötü olabilir.
Hakkınızda hayırlısı olsun

Aynen kardeşim bende öyle düşünüyorum zaten gittiğimizde görücez Allah hayırlısını kılsın ne diyelim güzel sonuçlar dileğiyle

Eness35

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #39 : 10 Ocak 2020, 11:40:22 »
Valla aynı kaygıları bende taşımıştım.. bilgehan bey yurtdışındaydı.. Ama zaten buradaki bnish konularını okursanız bilgehan aydın en fazla ön çizgiyi belirlediğini söylüyorlar.. ya ahmet bey ya da Şefika hanım ekimi gerçekleştiriyor..
buradaki başarı bu iki ismin eseri.. demek ki elleri yatkın.. ki sorduğumda iki isimde 10yıldan fazladır ekim yaptıklarını söylediler..
Aynen bu isimleri duydum bende bunlar dışında başka ekip verirse vazgeçerim yani sonuçta her sene yada 2 yılda bir saç ektirecek değiliz olmuşken iyi olsun peşindeydim herkes gibi

fearless_

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #40 : 10 Ocak 2020, 11:58:06 »
öncelikle ekimin hayırlı olur inşallah. bende uşaktayim ayın 16sinda dr sibel hanıma randevu aldım. izmirde sibel hanımı neden tercih etmedin acaba

Eness35

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #41 : 10 Ocak 2020, 21:16:46 »
öncelikle ekimin hayırlı olur inşallah. bende uşaktayim ayın 16sinda dr sibel hanıma randevu aldım. izmirde sibel hanımı neden tercih etmedin acaba
Sibel hanım kim bilmiyorum ki

fearless_

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #42 : 10 Ocak 2020, 21:45:20 »
Sibel hanım kim bilmiyorum ki
İzmir medical hair dr. sibel ulusan durumda bir çok ekimleri var.olumsuz biseymi duydun diye merak etmiştim

Eness35

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #43 : 11 Ocak 2020, 03:41:18 »
İzmir medical hair dr. sibel ulusan durumda bir çok ekimleri var.olumsuz biseymi duydun diye merak etmiştim
Yok başkan ilk kez duydum ama oda baya bir fiyat biçiyormuş sen söyledikten sonra baktımda

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #44 : 11 Ocak 2020, 04:07:24 »
Hiç  kimse saç ekim mağdur olmasinlar  net  forumlardan  arastirin   karar verdiğiniz  saç ekim merkezi  olumsuz
Sonuçları varmı.  maalesef  saç ekim  merkezleri  umrunda değil bu    20 25  yasinda genç ler saç ekim yapiyor  bunlarin   nekadar  tecrübeli  olabilirki.  siz düşünün   farbikasyon  olan yerlerden  uzak durun   reklam  Bol yerden uzak durun     ikna edici konuşmalar yapan yerde  uzak  durun   örnek   adamın  döner  alanın yetersiz gel biz   saç ekeriz  önemli  olan para bunlar için    hasta düşünen  dr saç ekim merkezi  türkiye genelinde 5 parmak  geçmez  . Hata  bazı yerlerde     adam kiralıyor  geliyor  saç ekimi yapiyör gidiyor  bukadar      çok    dūmenler  dönüyor  bu  iste kisaca☺

Facebook Twitter Instagram