Gönderen Konu: Doktor Bilgehan Aydın Hocada saç ekimi  (Okunma sayısı 8840 defa)

Eness35

• Jr. Member
  • **
Doktor Bilgehan Aydın Hocada saç ekimi
« : 08 Ocak 2020, 16:05:36 »
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bu ayın 15”inde Bilgehan hocaya saç ekimine gitmeye karar verdim sizce nasıl bir yol izlemeliyim İzmir’den gidicem İstanbul’a ve otelde kalıcam herhangi bir problem yaşarmıyım otelde ne gibi koruma yapmam gerekiyor kafama bilen arkadaşların yardımlarını bekliyorum

Lion

• Sr. Member
Ynt: Doktor Bilgehan Aydın Hocada saç ekimi
« Yanıtla #1 : 08 Ocak 2020, 16:09:40 »
Hayırlı olsun kardeşim operasyon resimlerini beklıyoruz bir sorun olmaz rahat ol gömlek giyin operasyona giderken.

Eness35

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 08 Ocak 2020, 16:36:33 »
Hayırlı olsun kardeşim operasyon resimlerini beklıyoruz bir sorun olmaz rahat ol gömlek giyin operasyona giderken.

Gömlek ne alaka acaba

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 08 Ocak 2020, 16:37:38 »
Hayırlı olsun arkadaş gömleği operasyondan sonra rahat giymeniz için söylemiş saçlarınıza takılmadan giyinmeniz gerekir.
Global Moderator

Eness35

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 08 Ocak 2020, 16:42:30 »
Hayırlı olsun arkadaş gömleği operasyondan sonra rahat giymeniz için söylemiş saçlarınıza takılmadan giyinmeniz gerekir.
Aynen bunu düşünmemiştim çok teşekkür ederim operasyonla ilgili fotoğraflarımıda paylaşıcam

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 08 Ocak 2020, 17:05:47 »
Aynen bunu düşünmemiştim çok teşekkür ederim operasyonla ilgili fotoğraflarımıda paylaşıcam
10 gün boyunca fermuarlı yada gomlekle gezmen dah ıyı olur kabuk lara zarar vermemek adına giyisi konusuna dikkat etmeniz iyi olur

colak

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 08 Ocak 2020, 17:10:11 »
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bu ayın 15”inde Bilgehan hocaya saç ekimine gitmeye karar verdim sizce nasıl bir yol izlemeliyim İzmir’den gidicem İstanbul’a ve otelde kalıcam herhangi bir problem yaşarmıyım otelde ne gibi koruma yapmam gerekiyor kafama bilen arkadaşların yardımlarını bekliyorum
İzmir merkezde misin? Şartların Uygun olursa ileride saç ekiminş görmek isterim ben de İzmir karşıyakadayım

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 08 Ocak 2020, 17:51:48 »
Hayırlı olsun kardeşim kafanı çarpma operasyon sonra kafanı çok fazla eğme gerisi kolay

Eness35

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 08 Ocak 2020, 18:37:27 »
10 gün boyunca fermuarlı yada gomlekle gezmen dah ıyı olur kabuk lara zarar vermemek adına giyisi konusuna dikkat etmeniz iyi olur

Çok teşekkür ederim dikkat edicem bu konuda

Eness35

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 08 Ocak 2020, 18:38:43 »
İzmir merkezde misin? Şartların Uygun olursa ileride saç ekiminş görmek isterim ben de İzmir karşıyakadayım
Ben menemende yaşıyorum süreni burdan paylaşıcam zaten

Eness35

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 08 Ocak 2020, 18:46:59 »
Hayırlı olsun kardeşim kafanı çarpma operasyon sonra kafanı çok fazla eğme gerisi kolay
Dikkate alıyorum başkan çok teşekkürler

Eness35

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 08 Ocak 2020, 18:49:07 »

Eness35

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 08 Ocak 2020, 18:50:15 »
Dönör bölge ve kafa yapım bu arkadaşlar nasıl bir sonuç alırım o güzel yorumlarınızı bekliyorum iyi ve kötü hiç sorun değil

papito

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 08 Ocak 2020, 18:51:30 »
Seyahat yastigi simdiden al rahat rahat uyursun

papito

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 08 Ocak 2020, 18:53:40 »
Yanlarin yuksek ve tepen cok acilmadi daha. Senin yerinde olsam en az 4500 kök ektiririm 3000 on/orta bolgeye 1500 ortaverteks.

Facebook Twitter Instagram