Gönderen Konu: Serkan Aydın Arenamed  (Okunma sayısı 16923 defa)

Stranger163

• Jr. Member
  • **
Ynt: Serkan Aydın Arenamed
« Yanıtla #91 : 17 Şubat 2020, 19:31:34 »
Şoktan kalanların olması normal durum şaşırmana gerek yok ileri de döküle bilirde tutanamayıp sürecin sağlıklı sekilde devam ediyor donör bölgen de hızlı toparlamış
Teşekkürler hintell donör bölgeyi makineyle kısaltsam bi zararı olur mu acaba

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #92 : 01 Mart 2020, 16:37:58 »
Herkese iyi pazarlar
Bugün 2. Ayı doldurdum donör bölgede ufak sivilcelenmeler oluyo bazen ama kısa süreli 2-3 günde kayboluyo bütün duşlarda soğuk suyla masaj yapıyorum 3-4 dk kadar. Bugün ikinci kez yanları makineyle kısalttım. Ekim bölgesini de makaska eşitlemeye çalıştım süreç hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim tekrardan iyi pazarlar.
Kısaltmadan önceki hali

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #93 : 01 Mart 2020, 16:39:35 »
Kısalttıktan sonraki hali
Sağ donör diğerlerine göre biraz daha yıpranmış gibi o biraz daha geç toparlar gibi gözüküyo fakat benim için öncelikle şu kırmızılıklar geçse yeterli olucak

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #94 : 02 Mart 2020, 00:52:02 »
Arkadaşlar şok dökülme ne durumda sizce tamamlanmış mı duş alırken parmak uçlarıyla sert bi şekilde ovalıyorum fakat buna rağmen ekim alanında dökülmeyip uzamaya geçen saçlar yoğunlukta iki ay bitmesine rağmen. Şahsen çok büyük bir şok dökülme hissedemedim ben acaba bu olumlu mu olumsuz mu bir olay

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #95 : 04 Mart 2020, 17:56:39 »
Prp nin çok net bir faydası var mı sizce yaptırmalı mıyım? Ya da yaptırmasam süreç yavaşlar mı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 07 Mart 2020, 14:47:47 »
Süresin normal seyrinde ekim alanı hareketli görünüyor 120 günlerde iyi bir görüntü oluşacak umarım donör bölgende zamanla çok daha iyi olacaktır.
Global Moderator

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #97 : 07 Mart 2020, 15:10:17 »
Resmi yakınlaştırınca hafif tüylenmeleri görebiliyorum hızlı bir süreç olur umarım.

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #98 : 11 Mart 2020, 20:08:31 »
Süresin normal seyrinde ekim alanı hareketli görünüyor 120 günlerde iyi bir görüntü oluşacak umarım donör bölgende zamanla çok daha iyi olacaktır.
Teşekkürler hintell donör bölgede bazen sivilcelenme oluyo 3-4 günde geçiyo genelde ama acaba bişey kullanmalı mıyım

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #99 : 11 Mart 2020, 20:09:11 »
Resmi yakınlaştırınca hafif tüylenmeleri görebiliyorum hızlı bir süreç olur umarım.
Çok teşekkürler inşallah herkes süreci sorunsuz atlatır

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #100 : 21 Mart 2020, 15:34:33 »
Selamlar. Öncelikle bu kötü süreci inşallah en kısa sürede atlatırız.. 75. Gündeyim ve genel anlamda bir sorun yok saçlar toparlamaya başladı sadece hafif pembelik var o da geçse süper olucak. Şu ana kadar iki kere saçımı kısaltmıştım. Süreçten memnunum donör çok da korktuğum gibi olmadı 1-2 aya daha da düzelir diye düşünüyorum. Sadece ekim merkezinin verdiği sprey şampuan ve vitamin hapını kullanıyorum. Özellikle sormak istediğim şey şuan ön bölgedeki saçlar diken gibi dik bi şekilde yukarı doğru çıkıyo acaba bu zamanla düzelir mi ve böyle çıktığı için makasla kısaltsam sorun olur mu? Bir de şuan saçları 3 numara falan yapsam donör ilk haline mi döner acaba tecrübeli arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #101 : 02 Nisan 2020, 14:52:20 »
Herkese merhabalar yaklaşık 3 ay olmak üzere ve bugün saçlarımı ovalayarak masaj yaparken ekilen bölgeden tek tük saçlar geldi elime acaba normal bi durum mudur yoksa önlem almam gerekir mi? Çok değildi 10-15 tek anca vardır ama şok dökülmenin bitişinden bu yana dökülme olmamıştı hiç.. Bir de saçlarım ektirmeden önce çok sık yağlanırdı şimdi tekrar yağlanması başladı her gün yıkamazsam yağlanıyor bunun için ne yapabilirim tecrğbeli arkadaşlar varsa önerilerine açığım şimdiden teşekkürler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 08 Nisan 2020, 15:01:14 »
Donör güzel toparlamaya başlamış
Global Moderator

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #103 : 13 Nisan 2020, 11:54:02 »
Donör güzel toparlamaya başlamış
Teşekkürler hintell. Fakat bir sorum olucaktı duş sırasında veya masaj sırasında elime 8-10 tel geliyo 3 ayı bitirdim acaba bu normal mi yoksa dökülme mi yaşıyorum önlem almalı mıyım? Şuana kadar sadece ekim merkezinin verdiği şeyleri kullandım. Greft şeklinde dökülmüyor saç teli olarak kısa-uzun dökülüyo

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 13 Nisan 2020, 15:35:13 »
Bunlar normal durumlar her şaç da rutin dökülme olur
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram