Gönderen Konu: Serkan Aydın Arenamed  (Okunma sayısı 16927 defa)

Stranger163

• Jr. Member
  • **
Ynt: Serkan Aydın Arenamed
« Yanıtla #75 : 09 Şubat 2020, 14:24:33 »
serkan aydının ekimindeki donör sorununu hala çözememiş olmaları çok ilginç. her ekimde aynı sorun oluyor nedense sonra düzeliyor ama bu sorunun oluşumunu engellemek icinde pek bişey yapmıyorlar sanırım
Serkan aydının Donör sorununu geçen bi yerde okumuştum sanırım tam emin olmamakla beraber daha kalın uçlu aletlerde greft alımı yaptığı için donör aha geç toparlıyomuş. Fakat bunun avantajı ise donörler daha sağlıklı yerlerinden alınıp ekim işlemi gerçekleşiyomuş o yüzden çıkış oranı daha yüksek olabiliyomuş dediğim gibi emin değilim ama bu tarz bir şey okumuştum.

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #76 : 09 Şubat 2020, 14:25:24 »
Hintell süreçle ilgili yorumların önemli özellikle şok dökülme sence bitmiş olabilir mi duş sırasında artık elime nerdeyse hiç saç gelmiyo 3-5 tane anca

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 09 Şubat 2020, 15:20:18 »
şok bir tık daha olabılır sürece göre onun dışında ekım alanın sağlıklı deri iyileşmiş olumsuz bir durum yok donör gelişimi de olumlu güzel olacak her şey
Global Moderator

H3isenberg

• Full Member
« Yanıtla #78 : 09 Şubat 2020, 15:30:13 »
Serkan aydının Donör sorununu geçen bi yerde okumuştum sanırım tam emin olmamakla beraber daha kalın uçlu aletlerde greft alımı yaptığı için donör aha geç toparlıyomuş. Fakat bunun avantajı ise donörler daha sağlıklı yerlerinden alınıp ekim işlemi gerçekleşiyomuş o yüzden çıkış oranı daha yüksek olabiliyomuş dediğim gibi emin değilim ama bu tarz bir şey okumuştum.
Aynen ben de öyle biliyorum iyileşme süreci uzun ama geniş punch ile aldığı için saç köklerini  yıpratmıyor.
Bu arada geçmiş olsun ekim yaptırdığını unutmaya çalış bir süre kafana takma...

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #79 : 09 Şubat 2020, 17:39:11 »
şok bir tık daha olabılır sürece göre onun dışında ekım alanın sağlıklı deri iyileşmiş olumsuz bir durum yok donör gelişimi de olumlu güzel olacak her şey
Teşekkürler aslında mevcut saçlara da şok vurucak diye düşünüyodum ama sanırım çok vurmamış gibi

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #80 : 09 Şubat 2020, 17:40:10 »
Aynen ben de öyle biliyorum iyileşme süreci uzun ama geniş punch ile aldığı için saç köklerini  yıpratmıyor.
Bu arada geçmiş olsun ekim yaptırdığını unutmaya çalış bir süre kafana takma...
Teşekkürler zaten bu sürecin uzun olduğunu bilerek başlıyoruz bizim için o yüzden ben durumdan memnunum güzel bişeye ulaşabilmek için sabretmek en önemli şey :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 09 Şubat 2020, 17:41:01 »
Teşekkürler aslında mevcut saçlara da şok vurucak diye düşünüyodum ama sanırım çok vurmamış gibi

ister istemez etkilemiştir ve zayıflatmıştır beslenme dengesi bozulduğu için bu da gayet normal
Global Moderator

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #82 : 09 Şubat 2020, 17:45:49 »
ister istemez etkilemiştir ve zayıflatmıştır beslenme dengesi bozulduğu için bu da gayet normal
Güçlendirmek için doğal bi yöntem var mı acaba çünkü şuanlık fin tarzı ilaçları düşünmüyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 09 Şubat 2020, 17:57:32 »
Güçlendirmek için doğal bi yöntem var mı acaba çünkü şuanlık fin tarzı ilaçları düşünmüyorum

doğal pek yöntem yok zamanla düzelir finasterid hızlandırır
Global Moderator

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #84 : 10 Şubat 2020, 16:15:46 »
doğal pek yöntem yok zamanla düzelir finasterid hızlandırır
Anladım teşekkürler. Peki donör bölgedeki kırmızılık biraz daha azalmış durumda kısaltıp tüm kafayı aynı uzunlukta mı yapmalıyım yoksa böyle bi süre eşit uzamalar olmadan uzayarak kapanmasını mı beklemeliyim. Bu arada hintell senin işin zor valla herkese cevap yazmak çok zor şimdiden hakkını helal et yoruyoruz seni :) diğer arkadaşlar da yazarsa sevinirim o lara da teşekkürler şimdiden

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #85 : 11 Şubat 2020, 00:48:16 »
Hayırlı geceler daha demin aynada bakarken dikkatimi çekti ekim bölgesinde şoka uğramak yerine uzamayı tercih eden kökler var acaba bu olağan bişey mi yoksa onların da dökülmesi mi gerekirdi aslında duş alırken iyice ovalıyorum kafamı ama ona rağmen uzamışlar üstelik uçları daha koyu siyah köke doğru açık renk almış bu konu hakkında fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim iyi geceler

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #86 : 12 Şubat 2020, 14:35:09 »
merhaba buna bir yorumu olan yok mu acaba bir de sürekli şapka, bere takmak sürece zarar verir mi şuan yaklaşık 40 gün oldu dıları çıkarken hep şapka takıyorum
Hayırlı geceler daha demin aynada bakarken dikkatimi çekti ekim bölgesinde şoka uğramak yerine uzamayı tercih eden kökler var acaba bu olağan bişey mi yoksa onların da dökülmesi mi gerekirdi aslında duş alırken iyice ovalıyorum kafamı ama ona rağmen uzamışlar üstelik uçları daha koyu siyah köke doğru açık renk almış bu konu hakkında fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim iyi geceler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 12 Şubat 2020, 15:48:18 »
Sürekli şapka bere takmak iyi bir şey değil saçlarım hava alması gerek azalt biraz
Onun dışımda şoktan kurtulam kökler olabilir normal kısaca her gördüğünüze kafayı takmayın rahat oun.
Global Moderator

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #88 : 12 Şubat 2020, 16:52:50 »
Süreç gayet normal kafana bir şey takma şapka takıyorsan da arada çıkar hava alsın saçlar .

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #89 : 17 Şubat 2020, 18:31:32 »
Selamlar herkese hayırlı haftalar 1.5 ayı geride bıraktım. Son bir haftadır spor yapmaya da başladım çok zorlamamak şartıyla. Şok bitti mi devam edicek mi bilemiyorum ama tek tük geliyo saçlar artık. Sanırım mevcut saçlarımı çok etkilemedi şok ben daha fazla dökülür diye düşünüyordum. Beni asıl şaşırtan ekilen bölgelerde dökülmeyip uzayanların olmuş olması yani bakınca güçsüz duruyorlar acaba dökülür mü yoksa ilerleyen zamanlarda komple mi kayıp olur onlar sizce. Donör de toparlıyor gibi şu kırmızılık tamamen gidince bir sıkıntı kalmaz diye düşünüyorum
Fotoğraflar flaşlı/günışığı

Facebook Twitter Instagram