Gönderen Konu: Serkan Aydın Arenamed  (Okunma sayısı 16899 defa)

Stranger163

• Jr. Member
  • **
Ynt: Serkan Aydın Arenamed
« Yanıtla #60 : 31 Ocak 2020, 02:16:32 »
Aklıma bir soru takıldı size onu sormak istiyorum şuan şok dökülmem devam ediyor fakat donör bölge şok dökülmeye uğruyor mu uğramasında sorun var mı benim şuan böyle bi durumum yok sadece merak ettim bir de şok dökülmede ekilenlerim hepsi dökülmek zorunda mı yoksa dökülmeyebilir mi ve bu sağlıklı mı şimdiden cevapladığınızmiçin teşekkürler

Stranger163

• Jr. Member
  • **
Ynt: 06.01.2020 Serkan Aydın Arenamed 6000 greft
« Yanıtla #61 : 31 Ocak 2020, 02:25:29 »
.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 31 Ocak 2020, 02:30:36 »
Şok dökülmenin şiddeti kişiden kişiye ve saç ekimine göre değişir donör ise küsme olabilir daha sonra toparlar şok dökülmede genel olarak tüm ekilenleri döker
Global Moderator

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #63 : 31 Ocak 2020, 02:31:47 »
Şok dökülmenin şiddeti kişiden kişiye ve saç ekimine göre değişir donör ise küsme olabilir daha sonra toparlar şok dökülmede genel olarak tüm ekilenleri döker
Teşekkürler hintell. Küsme olabileceğinden ekim merkezi de bahsetmişti şuan 30 güne yaklaştım ve henüz öyle bişey olmadı sence bundan sonra olma ihtimali var mıdır

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #64 : 07 Şubat 2020, 01:10:40 »
İyi geceler bugün 33 gün bitti şok dökülme baya etkili sanırım devam edicek fakat özellikle ön çizgide 10. Gün yıkaması sonrası gözüken saç telleri şuan hiç yok onlardan iz bile yok acaba onları kayıp olarak düşünmeli miyim yoksa der altında kök olarak duruyo mudur detaylı fotpğrafları bi iki gün içinde ekleyeceğim

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #65 : 08 Şubat 2020, 12:47:50 »
Herkese merhabalar
Bugün 35. Gün genel anlamda bir şikayetim yok donörün de zamanla daha iyi olacağına inanıyorum fakat tecrübeli arkadaşlar da yorum yaparsa çok sevinirim sonuçta işin ehli sizsiniz😅 bu zamana kadar sadece ekim merkezinden aldığım vitamin takviyesi, sprey ve şampuanı kullandım harici hiçbir şey kullanmadım. Şok dökülme sizce daha devam eder mi üst bölgede uzayan saçların bi kısmı mevcut saçlarım sanırım bi kısmı da ekimden olmalı. Acaba bunlar şoktan kurtulan saçlar mıdır ve bu iyi bir durum mu şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #66 : 08 Şubat 2020, 13:36:39 »
Bir de hala biraz da olsa pembelik var hem ekim yerinde hem donör alanda bunun daha hızlı geçmesi için yapabiliceğim bir şey var mı acaba

sniper34.com

• Full Member
« Yanıtla #67 : 08 Şubat 2020, 15:10:37 »
Bir de hala biraz da olsa pembelik var hem ekim yerinde hem donör alanda bunun daha hızlı geçmesi için yapabiliceğim bir şey var mı acaba
Ben de Arenamed de oldum 5küsur ay önce bende ki olan pembeliğim yanında seninkinin esamesi okunmaz cok rahatsizsan soguk su ile yıka şuanki sureç dahilinde

sniper34.com

• Full Member
« Yanıtla #68 : 08 Şubat 2020, 15:12:35 »
Mossi set ya da booster set filenmi
Kullaniyorsun?

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #69 : 08 Şubat 2020, 19:49:49 »
Mossi set ya da booster set filenmi
Kullaniyorsun?
Ekim merkezinin verdiği paketi kullanıyorum serkan aydın yazıyo kutunun üstünde

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #70 : 08 Şubat 2020, 19:50:12 »
Tecrübeli atkadaşlar süreçle ilgili yorum yaparsa çok sevinirim

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #71 : 08 Şubat 2020, 19:57:39 »
Ben de Arenamed de oldum 5küsur ay önce bende ki olan pembeliğim yanında seninkinin esamesi okunmaz cok rahatsizsan soguk su ile yıka şuanki sureç dahilinde
Aynen özellikle donör bölgeye soğuk su altında hafif masaj yapıyorum iyi geliyo biraz daha ama bazen insanın gözüne çok batıyo😅

Zach84

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #72 : 09 Şubat 2020, 02:18:10 »
Bro, sen benden 2 hafta kadar once ekilmissin. Ben de seti aldim ve kullaniyorum. 18.gundeyim sok dokulme daha baslamadi, tepe de yanlar da bazi bazi tatlica kasiniyor. Ilik-soguk suyla yikamak rahatlatiyor. Tecrubeli arkadaslar cevaplayabilirse sevinirim ben Avustralya'dayim, malum burasi yaz, hasta olmayacagim icin diledigim zaman kafami islatabilirim, saci nemli tutmanin zarari var mi acaba?

Bir de sok dokulmeyi merak ediyorum, ne kadar kotu gozukecek ve toparlanmasi ne kadar surecek.. finasteride kullanan bir forum uyesi neredeyse sok dokulme yasamamis. *Konuyu bulunca linkini eklerim

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #73 : 09 Şubat 2020, 13:32:01 »
Saç ekimi yapalı 1 ayı geçti acaba fitnessa başlasam bi sorun olur mu biraz daha beklemeli miyim

Onleriacik

• Full Member
« Yanıtla #74 : 09 Şubat 2020, 14:14:40 »
serkan aydının ekimindeki donör sorununu hala çözememiş olmaları çok ilginç. her ekimde aynı sorun oluyor nedense sonra düzeliyor ama bu sorunun oluşumunu engellemek icinde pek bişey yapmıyorlar sanırım

Facebook Twitter Instagram