Gönderen Konu: Serkan Aydın Arenamed  (Okunma sayısı 16863 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan Aydın Arenamed
« Yanıtla #16 : 08 Ocak 2020, 16:07:34 »
İşaretledigim bölgede doğallık sorunu yaşamaz isen mutlu olursun.. doğallık konusunda en riskli bölge

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #17 : 08 Ocak 2020, 18:40:41 »
İşaretledigim bölgede doğallık sorunu yaşamaz isen mutlu olursun.. doğallık konusunda en riskli bölge
O konuda bende serkan hocayla başlamadan konuştum. Aslında benim isteğim çok saç olmaktansa önceliğim doğal olmasıydı serkan hoca doğal olucağı konusunda beni ikna etti ama bakalım zaman göstericek

yunus346

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 08 Ocak 2020, 19:29:50 »
Ekimin guzel olmus kardesim  bu kafa cok iyi olur

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 08 Ocak 2020, 20:00:08 »
Herkese merhabalar.
Serkan aydın ve ekibiyle pzartesi günü 6000 greft ekim işlemini gerçekleştirdik. Şuan 2. Gün ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Donör bölgeyi çok yoran ve bununla ilgili çok şikayet alan bi merkez olduklarını biliyordum fakat sonuçlarının genelde 4-6 aydan sonra donör de dahil olmak üzere sorunsuz olduğunu gördüm ve burayı tercih ettim. 2. Gün yıkamasından sonra flaşla çekilmiş fotoğraflar

çoğu ekiminden sorun olmuyor aslında umarım sende şanslılardan biri olursun hocam.
Doner için bir şey kullanıyormusun bilmiyorum ama fucidine diye bir krem var dikkat ettim forumda bunu kullanan arenamed donerlerinde sorun çıkmamış bence sizde kullanın.

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #20 : 08 Ocak 2020, 20:32:44 »
Ekimin guzel olmus kardesim  bu kafa cok iyi olur
Teşekkürler bakalım sabırla beklenmesi gereken bi süreç var :)

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #21 : 08 Ocak 2020, 20:33:35 »
çoğu ekiminden sorun olmuyor aslında umarım sende şanslılardan biri olursun hocam.
Doner için bir şey kullanıyormusun bilmiyorum ama fucidine diye bir krem var dikkat ettim forumda bunu kullanan arenamed donerlerinde sorun çıkmamış bence sizde kullanın.
Şuan bişey kullanmıyorum ama dediğiniz ilaca bakıcam teşekkürler tavsiye için

mk1313

• Full Member
« Yanıtla #22 : 09 Ocak 2020, 00:53:41 »
Dostum hayırlı olsun inş mutlu bir neticeye en kısa sürede ulaşacaksın, bol bol paylaşım yapmanı bekleriz.

senin fotoğraflara baktığımda sanki biri beni gizlice çekmiş gibi hissettim kafa yapısı ve açıklığımız tıpa tıp aynı. açıkçası ben de arenamede gitmeyi düşünüyorum senin başlığını özellikle takip edeceğim dostum şu ana kadar nasıl genel olarak düşüncelerin biraz detay verebilir misin arenamed ve hizmetleri hakkında.

şimdiden teşekkürler

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #23 : 09 Ocak 2020, 03:09:55 »
Dostum hayırlı olsun inş mutlu bir neticeye en kısa sürede ulaşacaksın, bol bol paylaşım yapmanı bekleriz.

senin fotoğraflara baktığımda sanki biri beni gizlice çekmiş gibi hissettim kafa yapısı ve açıklığımız tıpa tıp aynı. açıkçası ben de arenamede gitmeyi düşünüyorum senin başlığını özellikle takip edeceğim dostum şu ana kadar nasıl genel olarak düşüncelerin biraz detay verebilir misin arenamed ve hizmetleri hakkında.

şimdiden teşekkürler
Teşekkürler inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız. Ara ara fotoğraflar atmaya çalışıcam. Ben arenamedi bi tanıdık vasıtasıyla tanıdım daha sonra bu forumda ve başka sitelerde biraz araştırdım. Kendimce yaptığım çıkarım “arenamede gidersen ekilen saçların çıkma olasılığı çok yüksek ama donör alanın da geç toparlayacak eğer bunu kabulleniyosan git yaptır.” Dedim kendime. Eğer çok başarılı bi ekim isteniyosa donör alanını biraz yormak gerekiyo bence sonuçta iyi bakarsan 3 aya değil de 6 aya toparlıyo ve daha güzel bi sonuç almış oluyosun. Arenamedde benimle gayet iyi ilgilendiler çok kibarlar ve her istediğini sorabiliyosun özellikle ekim esnasında çok zorlandım(10 saatl sürdü işlem) acı vs. Bişey hissetmiyosun ama 10 saat aynı yerde yatmak çile gibi😂 ama onu da hafifleten güleryüzlü bi ekip vardı yanımda. Sohbetleri neşeli ve eğlenceliydi işlerini bence en iyi yapan yerlerden biridir. Bu foruma biraz daha detaylı baktıktan sonra asmed veya arenamed bence ikisiyle de görüş kendin karar ver derim belki asmed bi tık daha fazladır fiyat olarak ama hangisi içine yatarsa ona git derim. Şuan için ekimin başarılı olup olmamasıyla ilgili bişey söyleyenem inşallah güzel bi sonuç elde ederim ama ilgi alaka konusunda beni tatmin ettiklerini söyleyebilirim. Serkan hoca enerjik ve işini bildiğini hissettiren bi hoca bence.

Woper

• Sr. Member
« Yanıtla #24 : 09 Ocak 2020, 03:19:24 »
Gecmis olsun hocam insallah guzel sonuclar alirsin herkesin zamana ihtiyaci var ama senin bi tik daha fazla zamana ihtiyacin var gorunen

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #25 : 09 Ocak 2020, 03:24:12 »
Gecmis olsun hocam insallah guzel sonuclar alirsin herkesin zamana ihtiyaci var ama senin bi tik daha fazla zamana ihtiyacin var gorunen
Donör bölge için mi

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #26 : 10 Ocak 2020, 11:31:07 »
Herkese merhabalar. Az önce 4. Yıkamayı gerçekleştirdim benim açımdan süreç sorunsuz ilerliyor sadece kaşıntılar başladı 1-2 gündür o biraz zorluyo insanı onun dışında bi sıkıntı yok bide 10. Günün sonunda rahat rahat dönere uyuyabilceğim geceyi bekliyorum sabırsızlıkla😅

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 10 Ocak 2020, 12:23:22 »
Gayet sağlıklı duruyor şakaklar güzel olmuş yönlerinde çıkarsa bu ekim seni mutlu eder aynen.

10 günün sonumda rahat rahat yatmak gerçekten harika bir rahatlık saç ekiminden sonra
Global Moderator

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #28 : 10 Ocak 2020, 13:21:37 »
Gayet sağlıklı duruyor şakaklar güzel olmuş yönlerinde çıkarsa bu ekim seni mutlu eder aynen.

10 günün sonumda rahat rahat yatmak gerçekten harika bir rahatlık saç ekiminden sonra
Sağolasın hintell bakalım günler yavaş yavaş geçiyo resmen şu 10 günü atlatsam derin nefes alıcam valla :)

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #29 : 12 Ocak 2020, 14:08:44 »
Bugün 6. Yıkamayı yaptım fakat ekim bölgesinde  minik çatlaklar meydana geliyo böyle ince çizgi halinde bu normal mi sizce bi de donör bölgesi sizce nasıl ilerliyo

Facebook Twitter Instagram