Gönderen Konu: Serkan Aydın Arenamed  (Okunma sayısı 16894 defa)

Stranger163

• Jr. Member
  • **
Ynt: Serkan Aydın Arenamed
« Yanıtla #120 : 05 Mayıs 2020, 21:11:17 »
Hayırlı olsun foruma yeni katıldığım için sürecinizi yeni gördüm. Anladığım kadarıyla saçlarınızdan çok dönor bölgeye odaklanmışsınız. Bende ilk günler bu şekilde yaklaşıyordum ama ensede oluşabilecek kötü bir sonucu ön ve tepe bölgede oluşacak güzel bir sonuç için görmemezlikten gelebilirim :) Bende neredeyse bütün üyelerin finasterıd önerisini değerlendiriyorum şuan. Bu kadar çok kişinin bu önerisini siz de değerlendirmelisiniz. 10 gün sonrası kullanmaya başlayacağım ben de. Umarım sonuç sizin için hayırlı olur.
Evet zaten değerlendirmeye alınabilicek bir ilaç sonuöta herkes için yan etki göstermiyor. Çok teşekkürler hepimiz istediğimiz sonuçları alırız inşallah :)

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #121 : 05 Mayıs 2020, 21:12:13 »
Kardesım hayırlı olsun saçların. Umarım istediğin sonuçları alabilirsin.Bu merkezin birkaç ekimini sayfada gördüm başarılıydı bence de ama dönör bölgesi biraz fazla hırpalanmıştı. Ama iyi ekimleri var, senin de öyle olsun
Teşekkürler inşallah :) arenamed donörü biraz hırpalıyo ama başarı oranı yüksek gerçekten

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #122 : 05 Mayıs 2020, 22:33:28 »
120 günü devirdik.. yan tarafları fikir olması açısından taramadan çektim tarakla taradığım zaman kapatıcılığı beni memnun ediyo çok şükür kolay toparladı sadece biraz daha form kazanıp güçlenmesi gerekiyor donör bölgenin. Ön taraf ve orta bölge için çok tecrübem olmadığı için bir şey söyleyemiyorum tecrübeli arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim. Merak ettiğim şey acaba yeni çıkışlar olucak mı? yoksa bu çıkanlar hacim mi kazanıcak? Sanırım kan akışı ön hatta daha çok olduğu için orası arkalara göre daha hızlı gelişiyor acaba orta bölgede olan boşluklar(sağ ve sol) ne zaman kapanır cevaplarsanız sevinirim hayırlı akşamlar

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #123 : 05 Mayıs 2020, 23:59:43 »
Dönorun zayıf olan kısımlara göre yoğun olan kısımlarını makinayla eşitle görüntü daha güzel olacaktır çıkışların tabikidr olacak 6 aya kadar %80’içıkar çıkış az olursa 8 9. Aylarda %100 cıkması beklenir ve kalınlaşma form alma süreciyle devam edersin gördüğüm kadarıyla şuan %20 civarında bir çıkışın var

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #124 : 19 Mayıs 2020, 02:18:25 »
Herkese iyi geceler önerebiliceğiniz şampuan var mıdır acaba saçlarım biraz ince ve çabuk yağlanıyor biliyorum şampuanın çok bir etkisi yok ama kullanıyosak en düzgününü kullanalım bare biraz hacim kazanmasını istiyorum

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #125 : 19 Mayıs 2020, 02:58:06 »
120 güne göre epey gelişim olmuş hocam.bence ekimin gayet güzel sonuçlanacak tabi burada kullandığın takviyelerde çok önemli .
düzgün takviyelerle önceki saçlarınıda güçlendirirsen saç derdin tarih olur bence.

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #126 : 19 Mayıs 2020, 04:06:09 »
120 güne göre epey gelişim olmuş hocam.bence ekimin gayet güzel sonuçlanacak tabi burada kullandığın takviyelerde çok önemli .
düzgün takviyelerle önceki saçlarınıda güçlendirirsen saç derdin tarih olur bence.
Teşekkürler evet takviyeler önemli gerçekten mevcut saçlarımdan kayıplarım oldu ama kalan sağlar bizim olur inşallah😅 takviye olarak ekim merkezinin verdiklerini kullandım hep ama şu ramazan dokayısıyla biraz aksattım ramazan bitince devam eder miyim bilemiyorum

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #127 : 06 Haziran 2020, 21:40:11 »
Herkese merhabalar 5. Ayı doldurduk birazdan fotoğrafları yükleyeceğim. Saç ekiminden sonra vertrks bölgesi biraz zayıfladı gibi geldi bana acaba bir etkisi olmuş mudur ksa saçlar şuan kısa oldupu için mi öyle zannediyorum sizce. Süreç hızlı mı yavaş mı bunu söyleyebilicek tecrübem yok ama bana sanki orta kısımlar biraz yavaşmış gibi geliyo

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #128 : 06 Haziran 2020, 23:25:36 »
Herkese merhabalar 5. Ayı doldurduk birazdan fotoğrafları yükleyeceğim. Saç ekiminden sonra vertrks bölgesi biraz zayıfladı gibi geldi bana acaba bir etkisi olmuş mudur ksa saçlar şuan kısa oldupu için mi öyle zannediyorum sizce. Süreç hızlı mı yavaş mı bunu söyleyebilicek tecrübem yok ama bana sanki orta kısımlar biraz yavaşmış gibi geliyo

unuttun galiba  :) bekliyoruz hocam.

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #129 : 07 Haziran 2020, 13:57:25 »
unuttun galiba  :) bekliyoruz hocam.
Evet dün bir türlü müsait olamadım gönderemedim o yüzden şimdi yüklüyorum :)

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #130 : 07 Haziran 2020, 14:02:45 »
5. Ayı bştirdik donör korktuğum kadar sorun çıkarmadı çok şükür. Sadece verteks biraz daha kapanır mı sizce uzadıkça

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #131 : 07 Haziran 2020, 20:22:50 »
Vertex kaç Greft ekildi hocam ?

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #132 : 07 Haziran 2020, 21:21:48 »
ekim öncesine göre büyük fark var bence saçlarını uzatıp geriye doğru alıştırmalısın ekim 1 yılını tamamlayınca büyük oranda kapatıcılığı yüksek bir sonuç olacak gibi duruyor.

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #133 : 08 Haziran 2020, 00:27:18 »
Vertex kaç Greft ekildi hocam ?
Vertekse hiç girmediler hocam önler sık arkaya doğru azalarak ekildi

Stranger163

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #134 : 08 Haziran 2020, 00:27:59 »
ekim öncesine göre büyük fark var bence saçlarını uzatıp geriye doğru alıştırmalısın ekim 1 yılını tamamlayınca büyük oranda kapatıcılığı yüksek bir sonuç olacak gibi duruyor.
Teşekkürler inşallah bakalım. Aslında vertekse yakından bakınca saç telleri yoğun ama hepsi zayıf ve uzamıyo yeterince

Facebook Twitter Instagram