Gönderen Konu: Arenamed saç ektim 4500 denildi  (Okunma sayısı 36983 defa)

kartal2016

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arenamed saç ektim 4500 denildi
« Yanıtla #45 : 23 Aralık 2016, 21:51:23 »
Arkadaslar değerli  yorumunlariniz için tsk ederim bende sabırsızlıkla bekliyorum  ama 19 gün oldu toplasan  5 adet kıl bile sayamadim  acaba biotin  kullandım  diye mi bakalım bende merak ediyorum
Bazen geç başlayabilir. Ama dökülmenin çok olmamasıda avantajdır. Ekim yaptıran herkesin kabusu şok dökülme  ;)

Meçhull

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 23 Aralık 2016, 22:08:26 »
Arkadaşlar bende aranamed de ektirdim.bu donör bölge herkestemi ayni?ama şimdiye kadar gördüklerimden daha kötü benimki,yolunmuş tavuk gibiyim😅😅kulak üstleri ve arka kısımda bölge bölge kellikler oldu azda değil çok.bu beklemekten başka yapabilecegimiz bişeyler yokmu?

wander

• Ziyaretçi
« Yanıtla #47 : 23 Aralık 2016, 22:12:16 »
O zaman dilin tutulsun

Çok güzel olmuş eline sağlık :)

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 25 Aralık 2016, 00:09:50 »
Umarım umdugun sonuca ulaşırsın ama kötü gözüküyor yaw saç ektircez diye böyle gezmekmi gerek dostlar? Geçmiş olsun moralini yksek tut./

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 25 Aralık 2016, 00:31:45 »
Umarım umdugun sonuca ulaşırsın ama kötü gözüküyor yaw saç ektircez diye böyle gezmekmi gerek dostlar? Geçmiş olsun moralini yksek tut./
her ekim böyle deyil tabiki, arkadasin ektirdigi yerde günlük 40 sak ekimi gerceklestigi icin hasta sayisina göre ekim yapiyorlar, yani hizli acele , e sonuc böyle oluyor ister istemez :o
Arastırırken boyle dırımlarla karsılaşmak dusunduruyor arkadasn moralını bozmak ıstemıyorım ama. Neden tercıh edılıyor kı bırde gunde 40 dıosun.s ??

Yngl

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 26 Aralık 2016, 14:28:18 »
dostum hayırlı olsun ense seni zorlayacak gibi gözüküyor ama sonucun iyi olacağını düşünüyorum.

ugurbaba06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 26 Aralık 2016, 18:53:39 »
dostum hayırlı olsun ense seni zorlayacak gibi gözüküyor ama sonucun iyi olacağını düşünüyorum.
neden tercih ediliyor biliyomusun serkan aydın gibi delikanli olup sonuçları instagramdan çatır çatır paylaşan yok herkes adama lag vurma derdin de o çok ovdukleri doktorlar finanstreide minoksil e bogarken adam zorunlu kılmiyor da o yüzden.Ben burda kimsenin avukatı değilim yanlız forumda bu adama sallayan sallayana meyve veren ağaç misali mi acaba

ugurbaba06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 26 Aralık 2016, 18:54:55 »
Alıntı yanlış oldu dostum k.bakma

ruadrash

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 26 Aralık 2016, 22:09:26 »
şok dökülme olacak 3 ay sonra başlar çıkışlar arkada toparlar 2 ayın sonunda enterasan bir durum çıkmasssa

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 26 Aralık 2016, 22:37:57 »
neden tercih ediliyor biliyomusun serkan aydın gibi delikanli olup sonuçları instagramdan çatır çatır paylaşan yok herkes adama lag vurma derdin de o çok ovdukleri doktorlar finanstreide minoksil e bogarken adam zorunlu kılmiyor da o yüzden.Ben burda kimsenin avukatı değilim yanlız forumda bu adama sallayan sallayana meyve veren ağaç misali mi acaba
Dostum ben buralarda yeni ama gözlemleyip öğrenmeye çalışıyorum bu markanın ekimlerinde de hep sıkıntı var insanlar yolunmuş tavuk gibi geziyor senin görüpte bizim göremediğimiz nedir ben anlamadım vallahi kusuru bakma delikanlılık ile ne demek istedğinide anlayamadım bu saç ekimci arkadaş kaliteli işler yaptığı sürece kimse laf etmez zatem günde 40diolar sen haala mevleli ağaç dion 😄

Serdarkara

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 26 Aralık 2016, 23:33:10 »
Sonucu hep birlikte göreceğiz arkadaşlar

yusufddogan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 27 Aralık 2016, 10:32:26 »
ABİ BU EKİM BÖLGESİNDEKİ UYUŞUKLUK NE ZAMAN GEÇİYOR ACABA 27. GÜN BUGÜN KAFAM HALA UYUŞUK

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 27 Aralık 2016, 12:14:54 »
Sonucu hep birlikte göreceğiz arkadaşlar
Serdar yanlış anlama dostum yorumumu sonucunun inşallah güzel olucak 🙂 Donerunde tez zamanda toaprlar umarım

wander

• Ziyaretçi
« Yanıtla #58 : 27 Aralık 2016, 17:26:54 »
Serdar merhaba. Donör kısmının saçsız kalan kısımlarına sarımsak sürseniz veya denediniz mi? Genelde saçkıranlarda sürerler ya.. Zaten sarımsak faydalı sürersenizde zararı olmaz bir denemekte fayda var diye düşünüyorum.

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 27 Aralık 2016, 20:01:47 »
Saçlarınızı cerrahlara değil delikanlılara teslim edin :)) çıkışlar olmazsa delikanlı ekimciler ya kökleri ya da hastayı tehdit ederek sorunu çözmeye çalışırlar :))
🏇🏇

Facebook Twitter Instagram