Gönderen Konu: Arenamed saç ektim 4500 denildi  (Okunma sayısı 36971 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arenamed saç ektim 4500 denildi
« Yanıtla #60 : 27 Aralık 2016, 20:20:36 »
ABİ BU EKİM BÖLGESİNDEKİ UYUŞUKLUK NE ZAMAN GEÇİYOR ACABA 27. GÜN BUGÜN KAFAM HALA UYUŞUK

1 ay çok erken. 3 aya kadar azala azala sürecektir.3.ayda düzelmez isede çokta kafaya takma..5. Ayda kesin düzelir:)

Serdarkara

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 27 Aralık 2016, 22:41:20 »
Sarmısak hiç denemedim ama uyuşukluk az gibi bende ekilen bölgede korkmuyorum ensede korkuyorum  bakalım zamanı gelince foto atacam

ugurbaba06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 27 Aralık 2016, 23:51:52 »
Saçlarını içine kim siniyorsa ona teslim et , Cerrahlarin yaptığı her ekim mükemmel mi sonuçları ni paylaşıyorlar mi sen gördün mü önleri dokulenleri ekim yapıp mükemmel Sonic alıyorlar ilaç kullandirarak. Bu iş el becerisi işi kardeşim kim ne derse desin açık kalp ameliyatı olmuyosun donör bölge sıkıntısını ben yaşamadım herkeste olcak diye bir kaide yok

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 28 Aralık 2016, 00:14:30 »
İşte sizin gibi düşünenler yüzünden el becerisi iyi olan marangozlar da bu işe girdi. Geçenlerde haberlerde çıkmıştı. Bir abimiz "el becerisi iyi olan" birine saç ektirmiş 2500 liraya yanlış hatırlamıyorsam. Kafa derisi yanmış. Siz bu operasyonu küçümsemeye devam edin.
🏇🏇

wander

• Ziyaretçi
« Yanıtla #64 : 28 Aralık 2016, 02:09:43 »
Sarmısak hiç denemedim ama uyuşukluk az gibi bende ekilen bölgede korkmuyorum ensede korkuyorum  bakalım zamanı gelince foto atacam

Aslında ense için, saçkıran gibi olmuş yerler için söylemiştim serdar. Bence bir dene faydasını görürsün.

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 28 Aralık 2016, 08:00:35 »
İşte sizin gibi düşünenler yüzünden el becerisi iyi olan marangozlar da bu işe girdi. Geçenlerde haberlerde çıkmıştı. Bir abimiz "el becerisi iyi olan" birine saç ektirmiş 2500 liraya yanlış hatırlamıyorsam. Kafa derisi yanmış. Siz bu operasyonu küçümsemeye devam edin.
2500liralık telefon yok milletin elinde artık telefon. Küçük görülen bu işlem hayat boyu seninle heryere gelicek be dostum imajın herşeyin olucak ona göre bir karar vermek gerek diye düşünüyorum. Ancak tabi herşeyin sınırıları var yaşam sıtandartımıza göre iyi düşünüp araştırıp dığru kararı kendimiz için vermek gerek. Maddi ve manevi açıdan...

admin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #66 : 28 Aralık 2016, 23:06:30 »
Hakeret içeren paylaşımlarda bulunmayın , seviyeli tartışılabilir lakin saygılı  olmak gerekir arkadaşlar lütven dikkat edelim...

Benbela67

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 13 Ocak 2017, 17:18:37 »
Merhaba son durum nedir acaba ?

Serdarkara

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 13 Ocak 2017, 23:15:09 »
Sok dokulme başladı 40 gün bugün bakalım sıkıcı süreç ama ense çok berbat oldu onunda fotosunu atacam

Serdarkara

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 13 Ocak 2017, 23:17:01 »
Arkadaşlar benim ense berbat oldu geçer mi bu süreç yani saçlarım çıkar mı önden korkmuyorum ama ense beni korkutuyor

Serdarkara

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 13 Ocak 2017, 23:18:18 »
Arkadaslar ense düzelir mi düzelir se ne zaman düzelir

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 14 Ocak 2017, 10:13:55 »
işin açıkçası  biraz değil baya bi hırpalamışlar donörü şok dökülmeye donörde maruz kalmış ama forumda bundan daha kötülerinide gördüm inan hocam . Bu saatten sonra sabır gerektiriyor 4 ve 5 aya kadar toplar diye düşünüyorum

61laz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #72 : 14 Ocak 2017, 10:54:01 »
iki kere aynı eziyeti cekiceksen iki katı ücret ödeyip 1 ayda donör sahanın toplamasını istiyorsan tercih senin operasyonu iki defa gerceklestir :)   3. ay da toplamayan donör sahası görmedim, Arenamedde bildiğim..

Gurbet

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 14 Ocak 2017, 17:39:24 »
iki kere aynı eziyeti cekiceksen iki katı ücret ödeyip 1 ayda donör sahanın toplamasını istiyorsan tercih senin operasyonu iki defa gerceklestir :)   3. ay da toplamayan donör sahası görmedim, Arenamedde bildiğim..
61laz sen arenamedde calisan 'Akın' degilmisin? Instagramda adin 'akinbulbul'.

Benimle iki defa yazistin ama unuttun. Birincisinde 3 ay once sac ekimi yeni gerceklestirip gibi yapip bir kac gunluk foto paylasmistim. Sonra 3 ay sonra benim baska bir hesaptan yazarak bana 12 ay evvel ekim yaptirdim deyip ve 12 aylik fotgraflarini paylasan Akin senmisin? Bu arada yazdiklarin ve gonderdiklerin bende saklı. Dikkatli ol; yalanlarini paylasirim

Madking

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 14 Ocak 2017, 17:45:38 »
61laz sen arenamedde calisan 'Akın' degilmisin? Instagramda adin 'akinbulbul'.

Benimle iki defa yazistin ama unuttun. Birincisinde 3 ay once sac ekimi yeni gerceklestirip gibi yapip bir kac gunluk foto paylasmistim. Sonra 3 ay sonra benim baska bir hesaptan yazarak bana 12 ay evvel ekim yaptirdim deyip ve 12 aylik fotgraflarini paylasan Akin senmisin? Bu arada yazdiklarin ve gonderdiklerin bende saklı. Dikkatli ol; yalanlarini paylasirim
hehhe bu arenamed tam bomba ya  😂😂😂

Facebook Twitter Instagram