Gönderen Konu: Arenamed saç ektim 4500 denildi  (Okunma sayısı 36931 defa)

Ziyade11

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arenamed saç ektim 4500 denildi
« Yanıtla #106 : 17 Mart 2017, 03:04:23 »
Donor alani sacini uzattikca toparlamis gibi durur merak etme. Serkan aydina ektiren bir abim var. gayet memnun sonuctan, umarim sende istegin gibi sonuc alirsin

Fue Surgeon

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #107 : 17 Mart 2017, 12:59:05 »
bu serkan aydın denen adam her gelenin donörünü mahfediyor buna rağmen de müşterisi tükenmiyor, gerçekten ilginç, benim donörümü bu hale getirse avrupa insan hakları mahkemesine giderim.

Everest1907

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #108 : 17 Mart 2017, 14:16:54 »
bu serkan aydın denen adam her gelenin donörünü mahfediyor buna rağmen de müşterisi tükenmiyor, gerçekten ilginç, benim donörümü bu hale getirse avrupa insan hakları mahkemesine giderim.

Bende orada yaptırdım serdalla aynı zamanda. Neden arena mede yaptırdık çünkü geçte olsa iyileşecegını biliyoruz. Önemli olan ön tarafta orada saç olması için geçici fedakarlıklar yapabiliriz.. 3,4 ay saç kıran gibi gezeriz önemli  yeterki bize ömür boyu saçlı günler versinler.. serdar fena gitmiyor sonuç. Zaten 100. Günden sonra çıkacak derler yani bunu iki katı sana yeterde artar bile...

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 17 Mart 2017, 17:47:16 »
Ense düzeldi çok şükür

Bu düzelmiş hali mi üstad? Ben mi, yanlıs anladım?
🏇🏇

altandem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #110 : 17 Mart 2017, 21:08:53 »
İns kısa zamanda düzelir ense

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #111 : 17 Mart 2017, 21:16:11 »
Yahu biraz daha özen gösterilse donor bölgenin bu kadar haşadı çıkmaz yüksek miktarda greft alinmista ondan olmuş bir siz mi yüksek miktarda greft alıyorsunuz abim umarim istediğiniz sonucu alırsınız donor bölgede biran önce iyileşir

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #112 : 18 Mart 2017, 08:00:44 »
Adamlar 3. Ayda düzelmeyen ense görmediklerini idda ediyorlar, bende 3.ayda düzenleneni görmedim.
Arkadaşlar Saç ekimindedigimiz mevzuunun 3 ana ayağı var...

1-Donörden greftlerin alımı
2-Ekim alanına planlı kanalların açımı
3-Alınan greftleri açılan kanallara hasarsız yerleştirme işi.....

Arenamed in Ekimlerinin tamamında aynı durum sozkonusu ve ısrarla adamlar düzelmeyen ense görmedik diyorlar , ben gördüm abi isteyen varsa göstereyim.. donör Ve yanları uzatmak zorundasın bu Ekim merkeZini secersen..

Gelelim etkilenin çıkması mevzuuna . İlk olarak planlamaların yanlış yapıldığı kesin 6000 greftten asagı ekimi yok bu merkezin , şahsen 1500-2000 greft ile ihya olacak açıklığa  5900 greft ektiklerine şahit oldum.Arkadaslar bu saçları Serkan bey süpermarketten alıp ekmiyor kafanıza, Kısıtlı verimliliği olan enseden alıyor, yarın birgün yine ihtiyacınız olursa sıkıntı yaşanabilir.

Bana kalırsa bu işte  basarı, ince punclar ile hasarsız şekilde greftleri alabilmek , doğru planlama ile  Ekim yönlerinin doğru verildiği kanallar açabilmede geçiyor. eklerken kök zarar görmesin diye mümkün olduğunca büyük punchlar ile alım yapmak işin kolayına kaçmaktan başka birşey değil.

Sakın ola fotoğraflara aldanmayın, kendimden biliyorum gerçekten çok yanıltıcı olabiliyorlar.Ünlü Ekim'lerinden bahsetmiyorum bile, serkan beyin bu Ekim'leri ücretsiz extra extra özenle yaptığını hepiniz tahmin ediyorsunuzdur.

Serkan beyin eli maharetli olabilir, bu işi çok profesyonel de yapıyor olabilir, ama bu merkeze gidenlerin kaçı serkan aydın ın yüzünü görüyor? Onca personelin tamamı özenle seçilmiş, herbiri Serkan Aydın gibi yetenekli çocuklar mı? Ben sanmıyorum.

İllaki ben Saç Gurmesine gidicem , bu işi o biliyor diyorsanız , madem parasını veriyorsunuz Gurmeye ektirin, gurme parası verişte yamağına iş yaptırmayın arkadaşlar...

(Not : yazdıklarım şahsi düşüncelerimdir, burada Ekim yaptıran arkadaşlar tabiki bu merkez hakkında daha fazla bilgiye sahiptirler , Ekim merkezinin çalışma prensibi, hijyen temizlik konusundaki tutumu, müşteri ilişkileri, kurumsal yaklaşımları , Ekim öncesi ve sonrası ilgi-alaka ile alakalı paylaşımlar yaparak bizleri bilgilendirebilirler)

Serdarkara

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #113 : 02 Nisan 2017, 02:04:42 »
4 ay

Serdarkara

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #114 : 02 Nisan 2017, 02:10:44 »
..

Estarabim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #115 : 02 Nisan 2017, 02:49:06 »
Donör bölgeden çok dengesiz alım yapılmış. Özellikle ense ile kulak üstü birleşim yeri resmen yolunmuş gibi duruyor...

Koray Erdoğan'ın, donör bölgesinden nereden ne kadar greft çıkarılacağını önceden belirleyerek, hesaplar-çizimler yapıp cm2 başına kaç greft çıkaracağını dahi hesaplayıp alım yaptığını okuduk. Dolayısıyla onun alımları çok dengeli...

İlhan Serdaroğlu, alım bölgesine çizim/hesap yapmamasına rağmen; greftleri kendi aldığı için, eşit ağırlıklı/dengeli pek göze batmayan bir alım yapıyor...

Burada ise çok dengesiz bir alım söz konusu...

Ayrıca ense üzerinde çok üstlere gidilmiş, dökülmeye programlı verteks bölgesine giren alandan da greftler çıkarılmış... oradaki üst bölgeden alınıp ekilen saçlar dökülebilir sanki...

Geçmiş olsun diyorum...

Everest1907

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #116 : 02 Nisan 2017, 13:21:40 »
Cepheden kafanın tamamını görebileceğimiz bir fotonun var mı ? Daha net yorum yapabiliriz.

Serdarkara

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #117 : 02 Nisan 2017, 18:50:39 »
Yorum

Serdarkara

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #118 : 02 Nisan 2017, 18:58:02 »
4.ay

Everest1907

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #119 : 02 Nisan 2017, 19:51:56 »
Çıkışlar başlamış bi 2,3 aya bayaa toparlar sanırım iyi gidiyor gibi.. inş daha iyi de olur..

Facebook Twitter Instagram