Gönderen Konu: Saç ekimi ve protez hakkında yardım  (Okunma sayısı 789 defa)

aslan6660

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi ve protez hakkında yardım
« : 06 Ocak 2020, 20:03:31 »
Arkadaşlar merhaba yaşım 24 ve saç dökülmem devam ettiği için saç ekimine henüz uygun değilim ama işim gereği çok fazla insanla muhattap oluyorum ve saçımın son hali nedeniyle bir özgüven eksikliği oluştu ve bu durum işimi etkilemeye başladı bu yüzden saç ektirene kadar protez saç kullanmayı düşünüyorum bakımlarını üstlene bilecegimi düşünüyorum ama benim kafama takılan eğer protez saç var olan saçlarıma zarar verir mi dokulmeyecek saçlarımı da döker mi bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi ve protez hakkında yardım
« Yanıtla #1 : 06 Ocak 2020, 20:21:14 »
tabiki saçlarını döker bu bilinen bir şey uzun zaman protez kullananlarda malesef protezin altında saç falan kalmıyor.

aslan6660

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2020, 20:28:17 »
Protez için konuştuğum yer delikli olduğu ve hava aldığı için mevcut saçlara zarar vermeyeceğini söylemişti

Pelayo Morilla

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2020, 20:55:43 »
Protez için konuştuğum yer delikli olduğu ve hava aldığı için mevcut saçlara zarar vermeyeceğini söylemişti

Onlar satmak için bunu söylemişlerdir. Ne kadar delikli olursa olsun sürekli kafanda olacak ki birde yapıştırıcılar falan giriyor işin içine dokmemesine imkan yok. Eğer protez almaya karar verirsen sana bu cümleyi kuran firmadan alma derim direk güven kaybettirdi.
Ve bir ekleme daha bir arkadaşım protez kullanıyor. Başladığında az da olsa kafasında sac vardı ama şuan onlarda kalmadı bu da benim şahit olduğum bi kanıt

aslan6660

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 06 Ocak 2020, 21:47:43 »
Onlar satmak için bunu söylemişlerdir. Ne kadar delikli olursa olsun sürekli kafanda olacak ki birde yapıştırıcılar falan giriyor işin içine dokmemesine imkan yok. Eğer protez almaya karar verirsen sana bu cümleyi kuran firmadan alma derim direk güven kaybettirdi.
Ve bir ekleme daha bir arkadaşım protez kullanıyor. Başladığında az da olsa kafasında sac vardı ama şuan onlarda kalmadı bu da benim şahit olduğum bi kanıt
anladım bilgilendirme için teşekkürler zaten şüphelerim vardı

Pelayo Morilla

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 06 Ocak 2020, 21:52:27 »
anladım bilgilendirme için teşekkürler zaten şüphelerim vardı
Rica ederim. Elbet bir çok kişi daha ekleme yapacaktır benim bildiğim bu diyebilirim simdilik

cbu12345

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 07 Ocak 2020, 08:07:05 »
saçı dökmez sonucta saç kökleri kanla beslenir. fakat pskolojını bozar hep bir yere bağımlı olmak zorunda kalırsın ilk 1 ay iyi olur sonra saçın rengi açılır boyarlar o saçı ve hiç bir zaman yan saclarla bıre bır aynı renk tutmaz sana hazır kalıp takmaya calısırlar kafana uydurmaya calısırlar ama olmaz pişman olursun fakat onu çıkarıp tekrar piyasaya çıkmakta zorlanırsın uzun vadede kesinlikle memnun kalmayacaksın ben kullandım onu git saç ektir.

Facebook Twitter Instagram