Gönderen Konu: Saç ekimi hakkinda lifehair ankara  (Okunma sayısı 655 defa)

Arman0707

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi hakkinda lifehair ankara
« : 06 Ocak 2020, 16:31:55 »
Arkadaslar merhaba ankarada sac ekimi ile temiz isciligi ile adini duyuran SN SAHIN CELIK hocamizda sac ekimi yaptiran arkadaslar burada mi ?
Acaba operasyonu sahin hoca mi gerceklestiriyor ve sahin hoca degilse kim yapiyor ? Gittigimizde referana verelim veya onbilgimiz olsun..  En azindan Sahin hocada ekim yaptiran arkadaslar sonuclari ve yapan ekip hakkinda bilgilerini fikirlerini bizimle paylasabilirler mi rica etsem ...

ahmetrts

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi hakkinda lifehair ankara
« Yanıtla #1 : 06 Ocak 2020, 17:07:07 »
Arkadaslar merhaba ankarada sac ekimi ile temiz isciligi ile adini duyuran SN SAHIN CELIK hocamizda sac ekimi yaptiran arkadaslar burada mi ?
Acaba operasyonu sahin hoca mi gerceklestiriyor ve sahin hoca degilse kim yapiyor ? Gittigimizde referana verelim veya onbilgimiz olsun..  En azindan Sahin hocada ekim yaptiran arkadaslar sonuclari ve yapan ekip hakkinda bilgilerini fikirlerini bizimle paylasabilirler mi rica etsem ...
ekim işinin çoğu bölümünü şahin bey bizzat kendi yapıyor alımı mikro motorla şahin bey yaparken manuel alım la ergin bey yarımdı oluyor.sonra delikleri şahin bey kendi açıyor yön vs önemli sonuçta başkasına yaptırmıyor.en son ekim işlemini bayan arkadaşlar yapıyor uzun suredir beraber çalışan bir ekip olarak biliyorum

Arman0707

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2020, 17:12:36 »
Sagol dostum tesekkur ederim ilgin icin. Biraz daha arastirma yapacagim ama Sahin hocanin ekimlerinin insanlari memnun etrigi kanisindayim bakalim bir sure daha

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2020, 17:47:12 »
Sagol dostum tesekkur ederim ilgin icin. Biraz daha arastirma yapacagim ama Sahin hocanin ekimlerinin insanlari memnun etrigi kanisindayim bakalim bir sure daha
evet f/p olarak iyi ama acele etme derim.saç tipine dokulmene acıklıga vs göre ekim merkezini seç son bir yılki süreçleri incele içine sinmesi çok önemli sonra pişman olmayasın

Facebook Twitter Instagram