Gönderen Konu: 13.12.2019 - 3700 Greft Saç Ekimi - Emel Bayar Tuncel Repair Saç Ekim Merkezi  (Okunma sayısı 12916 defa)

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar herkese hayirli ramazanlar oncelikle. 160li gunlerdeyim sac ekimimde buraya foto yuklesem “Hayirli olsun”, “Saclar gelmis” gibi yorumlar gelecek ama ben tek kelime ile ozetliyim sac ekimimi;

REZALET.

Tempel bolgelerimde cikan saclar sol tarafta seyrek ve acilari farkli farkli, sag tarafta misir tarlasi gibi ama kendi dogal arkaya ve asagi acili olan saclarima gore hic natural degil.

Sac cizgim ise uzaktan sac var gibi gosterse de hatta bu yuzsuz beceriksiz insanlarin hayati ile oynayan “klinik” e gitsem fotomu bile koyarlar ama yakindan baktiginizda bosluklar ve hic dogal olmayan bir ekim yonu mevcut.

Su an moral ve psikoloji bozuklugu ile ne foto cekesim geldi ne de atasim. Fakat sonuclari da paylasicam detaylı görseller ile.

Keske hic sac ektirmeseydim diyorum keske...

Hintell hocamın ekimini detayli inceledim ve Koray Erdogan - ASMED klinik ile duzeltme ekimi icin iletisime gectim 1 yil beklememi soylediler.

Insallah donor bolgem izin verir de beni bu saclardan kurtarır. Ben de hayal ettigim eski halime dönebilirim. Gercekten 28 yasında su duruma düsmek istemezdim. Giden para hic umrumda degil zamana ve saglıklı saclarıma yazık.

Buraya tekrar not olsun. Sakın ama sakın Emel Tuncel Bayar ve Alper Bayar kliniğine sac ekimi icin basvurmayın. Tek kelime ile sac ekimi sonucu gibi REZALET bir ekip.

Hatta greft üzerinden sizle pazarlık eden, ön incelemede sizi detaylı analiz etmeyen kimseye sac ekimi yaptırmayın.

Bu foruma tekrar tesekkurler keske daha once girip inceleseymişim ömrümden 1 yıl çalınmamış olurdu.
Haklısın veya haksızsın diyebilmemiz için güncel durumunu paylaşman lazım. Görmediğimiz bir şey hakkında konuşamayız.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ,

Temple kısımlarını merak ediyorum nasıl olacak acaba.

İlk gün yazmıştım temple sıkıntılı bölge... ama onun dışında REZALET bir sonuç almış olduğuna inanmıyorum.. belki sen beklentini fazla yüksek tutmUssundur.. paylaşım yaşta biz karar verelim ..

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bende rezalet bir sonuç oldugunu düşünmüyorum saç yönleri düzgün görünüyordu 87. Günlerde senin yanlışın var yada beklentin çok yüksek

bdrn

• Jr. Member
  • **
164. Gün...sac konusu son derece göreceli ama tempel ve frontal bölgeye ekim yaptırmıs birisi olarak beklentim bu fotofakilerden daha yüksekti dogru.

Aynaya her baktıgımda natural olmayan, son derece beni tatmin etmeyen mısır tarlası gibi bir ekim görmek benim icin rezalet. Ek olarak ön tarafta kendi saclarımda geriye gitmiş gibi hisssediyorum.

Tesekkür ederim yorumlarnız için. En cok merak ettiğim konu geri dönüşü olur mu konusu. Koray Hoca ile görüsüp neler yapılabilir onu düşünüyorum sadece umarım kamufle edilebilir ve yanlıs yönlülerden kurtarılabilir.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet yönler sıkıntılı görünüyor, çıkış anlamında baya çıkış olmuş daha da çıkacaktır. Ama hoşuma gitmedi mevcut durum.

bdrn

• Jr. Member
  • **
Bu arada bayramınız mübarek olsun teşekkür ederim yorumlarınız icin.

rezaleti biraz açarsam özetle sunu kastediyorum;

Yanlış açılı ve çok kalın şakaklar. (En moralimi bozan kısım şakak bölgesi)

Tel tel bir görüntüye sahip ön çizgi. (Ekim oldugu ve natural olmadıgı cok belli)

Düşük density (yoğunluk)

Bunlar Koray Hoca ve ekibi ile düzeltilebilir mi sizce?

bdrn

• Jr. Member
  • **
6. Ay ...

Sadece ön bölgeye ekim yapıldı arka taraf kendi saçlarım

newbie2017

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçınız çıkmış, uzun tutarsanız yönleri de şekillendirerek alıştırabilirsiniz diye düşünüyorum. Saç çıkışı zamanla yön alıyor gibi geliyor bana. En sevmediğim şey sizde de var, ön çizginin hemen aşağısına bir kaç graft serpiştirme olayı.. buna gerek varmı cidden anlamıyorum

bdrn

• Jr. Member
  • **
Tesekkür ederim yorum için, önlere serpiştirilen tek tük greftlere ek olarak canlı gözle bakıldıgında “pluggy” diye tabir edilen mısır tarlası gibi bir görüntü var.

Koray Hoca ile düzeltme operasyonu planlıyorum. Hoca 1 yıl beklememiz gerektiğini söyledi işin uzmanı kendisi falat Ağustos sonu 8.5 ay olacak hazır evden calıstıgım dönemde yaptırmak istiyorum insallah insiyatif alıp erken yapmayı kabul eder.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçları yönleri gerçekten kötü, zamanla düzelecek seviyede değil. Koray hoca düzeltir evet.

KaiserSS

• Hero Member
Görüntü güzel, senin memnuniyetin önemli, eğer tatmin ediyorsa aynı sıkıntıları çekmek istersen başa döner yine bu süreçleri beklersin.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

bdrn

• Jr. Member
  • **
Tesekkur ederim yorumlar icin. Bu sac ile dolasmaktansa tekrar bi operasyonu surecini goze alacagim, yani o derece tatmin derecem dusuk. Araba alacagim parayi Koray Hoca ile yapmak istedigim operasyona ayirdim.

Buraya ozellikle paylasmamin ana sebebi de baska insanlar bu ekim merkezine gitmesinler. Iyi yapmis olduklarini soyledikleri ekimlerin hicbirisinde on sac ciZgisi yok.

Kendi dusen aglamaz derler benim aceleciligime geldi ama cok sukur Koray Hoca gibi doktorlarin olmasi umut oluyor.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
 Geçmiş olsun dostum malesef   sonuç   iyi değil    koray hoca   halleder.

bdrn

• Jr. Member
  • **
Insallah kardesim tesekkur ederim... hayırlısı olsun

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Merkez ne diyor?  Bu duruma

Facebook Twitter Instagram