Gönderen Konu: 13.12.2019 - 3700 Greft Saç Ekimi - Emel Bayar Tuncel Repair Saç Ekim Merkezi  (Okunma sayısı 12920 defa)

bdrn

• Jr. Member
  • **
87 gün için gayet olumlu görüntü  kararmalar ve tüylenmeler başlamış 5 ay da güzel olumlu bır görüntü görecez gibi hayılırsı bakalım

İnşallah Hintell, Revita şampuan tavsiyesi için çok sağol bu arada gerçekten kafa derim nefes alıyor gibi krem ile birlikte kullanınca.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Aynen revita harika bir şampuan :) nerden buldun biz bulamıyoruz:)
Global Moderator

bdrn

• Jr. Member
  • **
Yurtdışından. İş seyahati için gitmiştim amazon.de üzerinden sipariş verip getirttim.

925 ml olan Revita Şampuan + Revita Cor Bakım Kremini 130 €’ya aldım. 1 yıl kullanırım artık :)

Bugün ilk kez saç traşı oldum 88. Güne göre keyifim çok yerinde umarım güzel bir form yakalayacak 🙏🏼

Erolkara

• Sr. Member
maşallah iyi olacak gibi senin saçlar alın benim bildiğim zor bir bölge .

gurbetCİİ

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bende revita aldım ufak boy alıp kullanıyorum tabi euro bazında olunca Tr dekilere pahalı geliyor hintell hocam size haklınızınız.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bende revita aldım ufak boy alıp kullanıyorum tabi euro bazında olunca Tr dekilere pahalı geliyor hintell hocam size haklınızınız.

Yurt dışında olunca 130 euro ucuz mu oluyor:)
Global Moderator

bdrn

• Jr. Member
  • **
Cok sagolun yorumlariniz icin, insallah ekim yaptiran herkes iyi sonuc alir. Uzun ve zorlu bi surec.

Sampuanin fiyati biraz pahali ozellikle bu kurlar ile ama her kurusunu (centini) hakediyor :)

Feys

• Full Member
Yurt dışında olunca 130 euro ucuz mu oluyor:)
valla bende gurbetçi yim, bana çok ama çok pahalı 😁. Ama bu tercih vede imkan meselesi tabikine

bdrn

• Jr. Member
  • **
Arkadaslar herkese hayirli ramazanlar oncelikle. 160li gunlerdeyim sac ekimimde buraya foto yuklesem “Hayirli olsun”, “Saclar gelmis” gibi yorumlar gelecek ama ben tek kelime ile ozetliyim sac ekimimi;

REZALET.

Tempel bolgelerimde cikan saclar sol tarafta seyrek ve acilari farkli farkli, sag tarafta misir tarlasi gibi ama kendi dogal arkaya ve asagi acili olan saclarima gore hic natural degil.

Sac cizgim ise uzaktan sac var gibi gosterse de hatta bu yuzsuz beceriksiz insanlarin hayati ile oynayan “klinik” e gitsem fotomu bile koyarlar ama yakindan baktiginizda bosluklar ve hic dogal olmayan bir ekim yonu mevcut.

Su an moral ve psikoloji bozuklugu ile ne foto cekesim geldi ne de atasim. Fakat sonuclari da paylasicam detaylı görseller ile.

Keske hic sac ektirmeseydim diyorum keske...

Hintell hocamın ekimini detayli inceledim ve Koray Erdogan - ASMED klinik ile duzeltme ekimi icin iletisime gectim 1 yil beklememi soylediler.

Insallah donor bolgem izin verir de beni bu saclardan kurtarır. Ben de hayal ettigim eski halime dönebilirim. Gercekten 28 yasında su duruma düsmek istemezdim. Giden para hic umrumda degil zamana ve saglıklı saclarıma yazık.

Buraya tekrar not olsun. Sakın ama sakın Emel Bayar Tuncel ve Alper Tuncel kliniğine sac ekimi icin basvurmayın. Tek kelime ile sac ekimi sonucu gibi REZALET bir ekip.

Hatta greft üzerinden sizle pazarlık eden, ön incelemede sizi detaylı analiz etmeyen kimseye sac ekimi yaptırmayın.

Bu foruma tekrar tesekkurler keske daha once girip inceleseymişim ömrümden 1 yıl çalınmamış olurdu.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2020, 13:27:33 Gönderen: bdrn »

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar herkese hayirli ramazanlar oncelikle. 160li gunlerdeyim sac ekimimde buraya foto yuklesem “Hayirli olsun”, “Saclar gelmis” gibi yorumlar gelecek ama ben tek kelime ile ozetliyim sac ekimimi;

REZALET.

Tempel bolgelerimde cikan saclar sol tarafta seyrek ve acilari farkli farkli, sag tarafta misir tarlasi gibi ama kendi dogal arkaya ve asagi acili olan saclarima gore hic natural degil.

Sac cizgim ise uzaktan sac var gibi gosterse de hatta bu yuzsuz beceriksiz insanlarin hayati ile oynayan “klinik” e gitsem fotomu bile koyarlar ama yakindan baktiginizda bosluklar ve hic dogal olmayan bir ekim yonu mevcut.

Su an moral ve psikoloji bozuklugu ile ne foto cekesim geldi ne de atasim. Fakat sonuclari da paylasicam detaylı görseller ile.

Keske hic sac ektirmeseydim diyorum keske...

Hintell hocamın ekimini detayli inceledim ve Koray Erdogan - ASMED klinik ile duzeltme ekimi icin iletisime gectim 1 yil beklememi soylediler.

Insallah donor bolgem izin verir de beni bu saclardan kurtarır. Ben de hayal ettigim eski halime dönebilirim. Gercekten 28 yasında su duruma düsmek istemezdim. Giden para hic umrumda degil zamana ve saglıklı saclarıma yazık.

Buraya tekrar not olsun. Sakın ama sakın Emel Tuncel Bayar ve Alper Bayar kliniğine sac ekimi icin basvurmayın. Tek kelime ile sac ekimi sonucu gibi REZALET bir ekip.

Hatta greft üzerinden sizle pazarlık eden, ön incelemede sizi detaylı analiz etmeyen kimseye sac ekimi yaptırmayın.

Bu foruma tekrar tesekkurler keske daha once girip inceleseymişim ömrümden 1 yıl çalınmamış olurdu.
Kaçıncı gündesin foto at bakalım bi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
5 ayı geçmediysen ekim ve şu anki fotolarını eklemelisin

Global Moderator

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
En son 85 te resim atmışsın ve hayli karar karar olmuş; 6.5 ay olmuş ekim yaptıralı...

resim atarsan daha ne konuşuruz ancak;

85. güne bakarak;

daha 6.5 ay olduğunu hesaba katarak erken konuştuğunu düşünüyorum;

Resim at;
8. aya kadar güncel tut;

fevri davranıp pişman olacağın şeyler söyleme :)

Sephiel

• Sr. Member
Hocam sizin ekimin tutmaması inanın bu forumda en çok şaşıracağım şey olur. Ben de merak ediyorum güncel fotoğrafları. İlk sayfadan itibaren bütün yazılarınızı okudum. Biraz evham yapıyor olabilirsiniz. Sizin saç olmazsa biz hiç beklemeyelim bir şeyler olacak diye.
Takviye
- H4B Biotin
- GNC Saw Palmetto Berries 540 mg

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13708.0

Leonidas

• Hero Member