Gönderen Konu: BNİSH HAİR WELNESS Op.bilgehan aydın 2.sıklaştırma ekimi 1734 greft 4OCAK  (Okunma sayısı 2880 defa)

Kratos

• Saç ekimim
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
dostum merhaba ilk resimde saclar olmus gibi duruyordu acaba sac pigmentasyonundan dolayimi resimlerde oyle gozukuyodu?

yeniden ekim yapildigina gore araliklar vardi sanirim. ilk ekim sonucunda begenmedigin net bir resim varmi ?

klinik sozunde durmasida guzel birsey,senin adina sevindim.umarim bu sefer istedigin gibi olur dostum.tekrar hayirli olsun

eski konunun sonuc linki
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3941.135

besyo89

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam ilk ekime baktım saçlar gayet güzel olmus hiç sıkıliastirmaya gerek  yok gibiymis ,🤔

Peerless

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler evet pigmentasyon yaptırmıştım ekim sık gibi görünüyordu ve istediğim sıklıkta değildi o yüzden bilgehan hocam söz vermişti ve söz verdiği gibi ücretsiz revizyonu yaptılar sağolsunlar her ay igf yaptırmaya gayret ediyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler evet pigmentasyon yaptırmıştım ekim sık gibi görünüyordu ve istediğim sıklıkta değildi o yüzden bilgehan hocam söz vermişti ve söz verdiği gibi ücretsiz revizyonu yaptılar sağolsunlar her ay igf yaptırmaya gayret ediyorum

110 günlük sürecin gayet iyiy di keşke son halını paylaşsaydın revıze öncesi
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram