Gönderen Konu: Şok dökülme kök kaybı  (Okunma sayısı 1519 defa)

Ferbupola

• Yeni üye
  • *
Şok dökülme kök kaybı
« : 04 Ocak 2020, 01:54:15 »
Herkese merhaba. Saç ekimi sonrası şok dökülme aşamasındayım. Genelde internette gördüğüm kadarıyla tek tel şeklinde dökülmem oluyor sanırım ama bende fotoğraftaki gibi 3lü 4lü kök dökülüyor. Bu normal mi.. Başıma dokunduğumda elime baya yağ geliyor saçlarım çok yağlı. Bunun zararı olur mu. Teşekkür ediyorum şimdiden yorumlarınız için

Ferbupola

• Yeni üye
  • *
Ynt: Şok dökülme kök kaybı
« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2020, 02:10:16 »
Bu dökülenler kök mu yoksa şok dökülmenin normal süreci mi. Gördüğüm kadarıyla herkeste tek tel şeklinde dökülüyor 3lü 4lü gidiyor saçlar bende :(

Pelayo Morilla

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2020, 12:34:06 »
Aynı soruyu bende sormuştum bana gelen ve içimi rahatlatan cevaplar bunlar kök değil olmuştu. Seninkiler de oyle kok degil yani. Sadece gelenler coklu saclar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Ocak 2020, 12:58:20 »
Sadece saç teli kökler çıkmaz arkadaşlar öğrenin artık bunu her şok dökülme yaşayan bu konuyu açıyor 200 tane böyle konu var biraz araştırırsamız forumda anında görürsünüz
Global Moderator

Ferbupola

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 04 Ocak 2020, 19:07:30 »
Her konuda çoklu telli fotoğraf yok hintell bey. İşsiz gibi 24 saat forumdasınız her konunun altındasınız ama göremediniz demek foto olmadığını

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 05 Ocak 2020, 22:18:51 »
Her konuda çoklu telli fotoğraf yok hintell bey. İşsiz gibi 24 saat forumdasınız her konunun altındasınız ama göremediniz demek foto olmadığını
Adam formun admini yönetici vs her sayfaya yorum yapması çok normal kaldiki bilgisi doğrultusunda insanlara yardımcı olmaya çalışıyor biraz sert çıkış yapmışsınız. Fotodaki saclar ekim anında hazırda bekleyen greftler gibi duruyor mesela bndede bhuyumeden gelen saçlar köküylemi geldi diye tedirgin oluyordum ama blkide ilk defa böyle saç teli gördüm kökleri alım anındaki gibi saçlarda duruyor garip

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 05 Ocak 2020, 22:23:35 »
Kök değil sıkıntı yok, forumda ekim sonrası dökülme yazın bir sürü konu var, yaklaşımın iyi olmamış, işsiz gibi vs , her gelen aynı konuyu tekrar tekrar açmasın diye söylenmiş bir söz, ekiminiz hayırlı olsun
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Facebook Twitter Instagram