Gönderen Konu: Esteworld 2400 greft - 1.ay  (Okunma sayısı 3151 defa)

iberks

• Yeni üye
  • *
Ynt: Esteworld 2400 greft - 1.ay
« Yanıtla #31 : 12 Nisan 2020, 22:10:43 »
Kıyaslama yapabileceğin en uygun referans noktasını çizmeye çalıştım... bence ciddi bir fark var.. sizce??

Ben bi yarın traş olayım en iyisi :) iki resim arasında saç uzunluk farkı oldugundan kapatmiş olabilir belki de. Tekrar Vertex resmi atarım. Eğer gerçekten hairforte den kaynaklı fark ise saç ekim yerine bunu kullansak daha pratik :)

Gokhan5234

• Jr. Member
  • **
  • gokhan5234
« Yanıtla #32 : 12 Nisan 2020, 23:05:58 »
Esteworld kotu bir yee degil bende sac ekimimi este world da yaptirdim emmnunum sadece on cizgi dogal degil o hosuma gitmedi aradim gelin ucretsiz duseltelimmdendi malum ortamda manisadan gidemiyorum
gokhan5234

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 12 Nisan 2020, 23:25:56 »
Ben bi yarın traş olayım en iyisi :) iki resim arasında saç uzunluk farkı oldugundan kapatmiş olabilir belki de. Tekrar Vertex resmi atarım. Eğer gerçekten hairforte den kaynaklı fark ise saç ekim yerine bunu kullansak daha pratik :)

En iyisini siz bilirsiniz bizim buradan fotoğraflar ile yoru yapmamız zor.. gerçek bilgi sizde

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 12 Nisan 2020, 23:34:38 »
Vertex bölgesinden bahsediyoruz sanırım. Ekimden önce vertex'in durumuyla ilgili (saçlar şuan biraz daha uzun) bi resim buldum. Rica etsem tekrar yorumlayabilir misin? Ikinci vertex ise güncel hali

vertexte biraz gelişim olmuş hocam kullandığınız ilaçlar bir nebze fayda etmiş ama  sloocera bende katılıyorum sanki ön taraf zayıf kalacak gibi.

iberks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #35 : 12 Nisan 2020, 23:40:08 »
Esteworld kotu bir yee degil bende sac ekimimi este world da yaptirdim emmnunum sadece on cizgi dogal degil o hosuma gitmedi aradim gelin ucretsiz duseltelimmdendi malum ortamda manisadan gidemiyorum

Sizin ekiminizi gordum bence gayet doğal ve şık olmuş. Yerinizde olsam 2. Ekimi düşünmem şuan :) 4. Aydabenim saçlarla kendi halinizi kıyaslarsanız mevcut durumum hakkındaki yorumunuz ne olur? Tam olarak r. Ayda fotoğraf paylaşmamışsınız sürecinizi merak ettim

iberks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #36 : 12 Nisan 2020, 23:44:11 »
vertexte biraz gelişim olmuş hocam kullandığınız ilaçlar bir nebze fayda etmiş ama  sloocera bende katılıyorum sanki ön taraf zayıf kalacak gibi.

Umarım zayıf kalmaz. Hala alttan sert siyah saçlar geliyor. Her gün yeni 1-2 tane görüyorum fakat sağ şakak burda sorunlu olan taraf. Benim esas atak son 15 günde oldu . 15 gü  önceki halimi de paylaşıyorum. Bundan sonra bir atak daha olursa istedigim sonucu alacağım gibi. Tabi hairforte den kaynaklı bu kadar çıkış varsa  bir de bırakınca bakmak lazım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 13 Nisan 2020, 16:09:15 »
mesajınıza bıraz geç döndüm kusura bakmayın : sonucun sizi mutlu etmesini dilerdim ama malesef bende olumsuz düşünüyorum

allan genişliği açıklığın göz önünde bulundurulduğunda çok yetersiz seyrek bır ekım planlama doğru bır planlama değil 2400 greft bu kadar geniş bir alana yayılmaz.

bu ekım sizi mutlu etmeyecektir var olan saçlarınız ekım öncesi halıne göre güçlenmiş finasterid kullanıyorsunuz sanrım...

Global Moderator

Facebook Twitter Instagram